DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega bananarama dioki je samo primjer…tad je vrijednost dionce hpb-a bila preko 10 000 kn…Igh 20 000…da ne nabrajam dalje…a gdje su sad…? Naravno da su cijene bile neralne i ne vezane za bilo kakvu proizvodnju..ali burza i nije ponekad realna..i dobro je da nije…:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex




al ce neko pare uzet na ovom diokiu

pare su već (od)uzete unazad par mjeseci kad su navučeni ulagači na drukanje save i lacoste10 kupovali DIOKI po 25-30 kn …
jedini koji će u buduće možda zaraditi na DIOKI-u je onaj tko otkupi pogone kroz stečaj i nakon stečaja pokrene proizvodnju…to naravno više nema veze sa trenutnim dioničarima DIOKI-a koji će to biti još kratko vrijeme i potom će im dionice nestati s burze, SKDD-a i iz portfelja
[/quote]

Dioki će sam pokrenuti proizvodnju …….Tko bolje to zna od samog Diokija?

I to naravno ima veze s postojećim dioničarima….Jer imovine za platiti dugove – neoperativne – ima sasvim dovoljno i više od dugova!

Ne znam bi li koristilo da se npr Kijac pošalje u stečaj pa da se natjera Hypo i HBOR da se naplate tj aktiviraju jamstva?

[/quote]
Zaboravili ste da “DIOKI” više ne postoji!!!Postoji “Dioki u stečaju”,a to nije definitivno isto društvo.
I dakako ,imovina bivšeg Diokija nije dovoljna da se naplate svi vjerovnici!!!
Pozdrav





al ce neko pare uzet na ovom diokiu

pare su već (od)uzete unazad par mjeseci kad su navučeni ulagači na drukanje save i lacoste10 kupovali DIOKI po 25-30 kn …
jedini koji će u buduće možda zaraditi na DIOKI-u je onaj tko otkupi pogone kroz stečaj i nakon stečaja pokrene proizvodnju…to naravno više nema veze sa trenutnim dioničarima DIOKI-a koji će to biti još kratko vrijeme i potom će im dionice nestati s burze, SKDD-a i iz portfelja
[/quote]

Dioki će sam pokrenuti proizvodnju …….Tko bolje to zna od samog Diokija?

I to naravno ima veze s postojećim dioničarima….Jer imovine za platiti dugove – neoperativne – ima sasvim dovoljno i više od dugova!

Ne znam bi li koristilo da se npr Kijac pošalje u stečaj pa da se natjera Hypo i HBOR da se naplate tj aktiviraju jamstva?

[/quote]
Zaboravili ste da "DIOKI" više ne postoji!!!Postoji "Dioki u stečaju",a to nije definitivno isto društvo.
I dakako ,imovina bivšeg Diokija nije dovoljna da se naplate svi vjerovnici!!!
Pozdrav
[/quote]

Ha, ha , ha……Ne postoji pa onda ipak postoji….
Naravno da postoji – upisan u sudski registra!

Kolika je NEOPERATIVNA imovina – ako zafali da mi dioničari doplatimo!

Iz Liderovog clanka postanog od kolege magnata…”Završen je postupak predstečajne nagodbe za Dinu iako njoj i dalje prijeti stečaj, no odbijanjem plana financijskog restrukturiranja i obustavljanjem predstečajne nagodbe proglašen je Diokijev stečaj. Ipak, Čermak, koji se u medijima opisivao kao najaktivniji domaći investicijski ulagač, ne odustaje. I dalje je u igri, u koju se također uključila strana konkurencija – međunarodni konzorcij koji se bavi naftom, plinom i LNG-om. Kako doznajemo iz izvora bliskih Diokiju, sljedeći tjedan konzorcij bi trebao dati obvezujuću ponudu. To znači da bi Čermaku ta tvrtka, unatoč njegovim dugogodišnjim ‘simpatijama’ prema njoj, mogla iskliznuti iz ruku.”

Kako znamo bilo je svakakvih najava…obilazaka..dolazaka..odlazaka…izjava tipa bit ce “do petka”..”do “prvog”..itd..i nikad nije bilo nista od togpa s ogradom treba uzet i ovu . Jedino sto u cijeloj prici da kazemo “drzi vodu” zas to do sad nije bilo konkretnijih ponuda je sto nisu razrijesene price oko kijca i dine a drugi tjedan kako znamo je psn za kijac kao i da ce svaki dan ocekuje objava odluke vts o zalbi zabe na psn dine (koliko god kolega sava govorio da nije bitna..bitna je )…Nakon tog “potencijalni investitor” ima ipak cisce i sudske potvrdjene odluke kao i vjerovnici kojima mogu krenut dalje i nema razloga da se ne izjasni ili on ili uprava ako je ikad postojao.

Pozdrav

svi smo mi Crobex





al ce neko pare uzet na ovom diokiu

pare su već (od)uzete unazad par mjeseci kad su navučeni ulagači na drukanje save i lacoste10 kupovali DIOKI po 25-30 kn …
jedini koji će u buduće možda zaraditi na DIOKI-u je onaj tko otkupi pogone kroz stečaj i nakon stečaja pokrene proizvodnju…to naravno više nema veze sa trenutnim dioničarima DIOKI-a koji će to biti još kratko vrijeme i potom će im dionice nestati s burze, SKDD-a i iz portfelja
[/quote]

Dioki će sam pokrenuti proizvodnju …….Tko bolje to zna od samog Diokija?

I to naravno ima veze s postojećim dioničarima….Jer imovine za platiti dugove – neoperativne – ima sasvim dovoljno i više od dugova!

Ne znam bi li koristilo da se npr Kijac pošalje u stečaj pa da se natjera Hypo i HBOR da se naplate tj aktiviraju jamstva?

[/quote]
Zaboravili ste da "DIOKI" više ne postoji!!!Postoji "Dioki u stečaju",a to nije definitivno isto društvo.
I dakako ,imovina bivšeg Diokija nije dovoljna da se naplate svi vjerovnici!!!
Pozdrav
[/quote]

NEOPERATIVNA Imovina sadašnjeg Diokija može podmiriti dugove!
A što zafali, iako gledajući svu tu NEOPERATIVNU imovinu sumnjam da nijedovoljno – može se DOKAPITALIZIRATI!!!!
I to ovih 25% malih dioničara.

Kolega ne pretjerujte…neka se hypo..hbor..i razno razni namire iz neoperativne imovine..zemljista oko dine..itd…a dokapitalizaciju tvrtke neka obavi onaj koji zeli vecinsko vlasnistvo.
Btw..na radio rijeci upravo objavljen poziv na sudjelovanje u javnoj raspravi o studiji utjecaja na okolis lng terminala na krku koji ce se odrzat u omislju 4 veljace.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

“A što zafali, iako gledajući svu tu NEOPERATIVNU imovinu sumnjam da nijedovoljno – može se DOKAPITALIZIRATI!!!!”

Sava, sudeći prema vašim učestalim, brojnim i već posve besmislenim postovima iz dana u dan i vremenu koje ste utrošili za to, Vi imate jako puno NEOPERATIVNE imovine, barem iz ženine perspektive

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


"A što zafali, iako gledajući svu tu NEOPERATIVNU imovinu sumnjam da nijedovoljno – može se DOKAPITALIZIRATI!!!!"

Sava, sudeći prema vašim učestalim, brojnim i već posve besmislenim postovima iz dana u dan i vremenu koje ste utrošili za to, Vi imate jako puno NEOPERATIVNE imovine, barem iz ženine perspektive

Kriminal je slati firmu u stečaj a da se nije pokušala DOKAPITALIZIRATI….
Pa čitava USA bi početkom krize otišla u neku stvar da nije bilo DOKAPITALIZACIJE….
A šta da kažem za ZSE……da nema dokapitalizacije ZSE ne bi posojala.


Iz Liderovog clanka postanog od kolege magnata…"Završen je postupak predstečajne nagodbe za Dinu iako njoj i dalje prijeti stečaj, no odbijanjem plana financijskog restrukturiranja i obustavljanjem predstečajne nagodbe proglašen je Diokijev stečaj. Ipak, Čermak, koji se u medijima opisivao kao najaktivniji domaći investicijski ulagač, ne odustaje. I dalje je u igri, u koju se također uključila strana konkurencija – međunarodni konzorcij koji se bavi naftom, plinom i LNG-om. Kako doznajemo iz izvora bliskih Diokiju, sljedeći tjedan konzorcij bi trebao dati obvezujuću ponudu. To znači da bi Čermaku ta tvrtka, unatoč njegovim dugogodišnjim ‘simpatijama’ prema njoj, mogla iskliznuti iz ruku."

a ko nakon svega više može vjerovati novinskom članku.. ispadne da novine ne treba ni kupovati jer tamo pišu sve same laži.. a za to nije kriv nitko nego institucije koje ne rade svoj posao i svako može pisati gdje i šta hoće.. Ja mislim da se ovdje provodi opet neka vrsta privatizacije kao što je bio slučaj 90tih.. sve se uništilo , poslano je u stečaj gdje če nastaviti sa propadanjem i na kraju če se nekome prodati za sitne pare i taj netko će se na tome obogatiti..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


… i na kraju če se nekome prodati za sitne pare i taj netko će se na tome obogatiti..

pa cuj, to se vec odigralo, ali ne znaci da ne moze ponovo.



… i na kraju če se nekome prodati za sitne pare i taj netko će se na tome obogatiti..

pa cuj, to se vec odigralo, ali ne znaci da ne moze ponovo.
[/quote]

istina dogodilo se, ali prvi gazda izgleda nije sve iskoristio kako je trebao.. pa sad treba netko bolje kvalificiran u takvim stvarima..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

niko neće komentirati ovo jutrašnje podizanje cijene, nigdje nema nikakve obavijesti, bar je ja nisam našao.. jeli to opet lagano podizanje cijene da se netko iskrca ili?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close