DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je ogroman potencijal zarade za one koje kupe po 20, a prodaju po 30 lipa.

Ako ikoga treba tuzit onda trebaju tuzit vladu rh jer nije ispostivala svoju odluku donesenu 01.08.12..i iz tog razloga je calisakn imao puno pravo povlacenja garancije…i linic je poznati galamdija koji kad nesto pogresi krivnju prebacuje na drugog..Kao i vi kolega koji “optuzujete” druge da su ih “navukli”…sami ste odgovorni za svoje postupke.

Citat iz odluke vlade rh

“Zadužuju se Ministarstvo gospodarstva i Ministarstvo financija da u svrhu provedbe programa restrukturiranja DIOKI Grupe, pokretanja proizvodnje i očuvanja radnih mjesta, osiguraju ispunjenje uvjeta investitora CALI$KAN tC VE DI§ TlCARET SANAY1 A§, INClLlPlNAR MAH.NAlL BiLEN CAD.UGUR PLAŽA. KAT.17 27090 GAZlANTEP, Turska, kako slijed
“”…potpisivanje ugovora o prodaji društva Ćuf d.o.o. HEP-u d.d. kojom
kupoprodajom je potrebno osigurati namirenje duga prema Hypo Grupi kao
založnom vjerovniku u iznosu od 23.500.000,00 eura i radničkih potraživanja
DINA- Petrokemije d.d. i DIOKI-ja u iznosu od 6.000.000,00 eura;
PREDSJEDNIK
Zoran Milanović

Pozdrav

svi smo mi Crobex

neka rade tako, ko im je kriv. svi skaču na nešto što je i zse izvjestio a to je da se ovom dionicom trguje još 3 mjeseca i ide delistiranje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



gotovo je 4.4. shvaćaš? tako piše a ti lupaj po svom.

Gotovo je ,kolega,gotovo!!!!!!!
Što to prije shvatite i prihvatite,bolje za vas.
"Ista spika" kao na Validusu!
"GAME OVER"
Pozdrav
[/quote]
Da, VLDS je brže bolje poslan u stečaj, tam,an prije PSN-a, a MGMA radi 3D printere bez kune i to prolazi, vrlo zanimljivo

A joooj di je 4.4.2014.?!!jos 50 puta moze gore dolje bas kao validus




gotovo je 4.4. shvaćaš? tako piše a ti lupaj po svom.

Gotovo je ,kolega,gotovo!!!!!!!
Što to prije shvatite i prihvatite,bolje za vas.
"Ista spika" kao na Validusu!
"GAME OVER"
Pozdrav
[/quote]
da, dijonica je gotova i službeno 4.4. već dugo njome nisam trejdao, jučer tko je kupio po 2.50 a prodao po 2.90 koliko je ono zaradio? u tom smislu sam rekao da nije još gotovo kužiš? ne kužiš.
[/quote]
Oprostite “ne kužim” vašu logiku????
Pa dajte mi,molim Vas objasnite,koliko je kupljeno po 2,50 ,a prodano istih po 2,90!!!!I kolika je zarada na 100,500 ili 1000 kom kada se odbije provizija????
Ja ću Vam odgovoriti:NIŠTA ili gotovo Ništa!!!
Koliki je rizik???OGROMAN!!!!!!!
Koliki su izgubili sve?????????????Ogromne “pare”!!!!!MNOGI!!!
Zaradili su “siću” samo neki.
Nevjerovatna logika!!!!
Pozdrav


A joooj di je 4.4.2014.?!!jos 50 puta moze gore dolje bas kao validus

Mislim da nije tako.Provjerite!
Osim toga ,ovdje će cijena “jednosmjerno”:
Pozdrav

trgovanja bi moglo biti na razini 0,3 kn do 0,5 kn jer tu će se sigurno naći par okorjelih kockara koji će htjeti pogubiti zadnje preostale novce

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

biaskovi logika je ta da si ti stalno u strahu od trejda i zarade i vidiš samo crnu stranu, vjerojatno si se negdje dobro opekao pa ulažeš samo u žive dosade od dionica koje ne mrdaju.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

04.04. je zapravo krajnji rok do kojeg će DIOKI biti na burzi, ako se stečaj okonča prije, bit će delistiran puno prije!
…pa vi kupujte [emo_palacd]

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

Magma ima 3D printer tamo negdje u Kini a Dioki ima Kijac, Ćuf, Piros, Dina, ….
Logikom banke na Magmi se neće nikada naplatiti – mogu kemijati koliko hoće – nema imovine i onda je treba spašavati – jer tako spašava sebe.
Ovdje ima mesa i treba odgristi popriličiti komada.
Pa da je i gola ledina bez igdje ičega 2,8 milijuna kvadrata što u Zagrebu što uz more vrijedi 2X dug!


Magma ima 3D printer tamo negdje u Kini a Dioki ima Kijac, Ćuf, Piros, Dina, ….
Logikom banke na Magmi se neće nikada naplatiti – mogu kemijati koliko hoće – nema imovine i onda je treba spašavati – jer tako spašava sebe.
Ovdje ima mesa i treba odgristi popriličiti komada.
Pa da je i gola ledina bez igdje ičega 2,8 milijuna kvadrata što u Zagrebu što uz more vrijedi 2X dug!

Sve je to super, samo što zaboravljate da je predstečajna nagodba propala. Da je to zemljište doista tako vrijedno, banke bi ga uzele pod dug i dale ga u najam. To vam se zove sale&lease back i standardan je princip rješavanja u ps nagodbi.

A inače, glavna razlika između MGMA i DIOK je u tomu što MGMA postoji, a DIOK ne.

New Report

Close