DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoće li sada, kada je gotovo, turci vratiti Liniću novac na njegov račun ?

evo ja kupio za somića eura prosjek 2,8x, pa da se miro može naslađivat

pepe7

game over.

...povijest se ponavlja...


Nismo vazni vi i ja kolega i koliko dionica vrijedi..Dali smo tu izgubili tisucu dvije ili vise kuna…eura…dionica..manje bitno..Ako dioki..dina…ostanu mrtav kapital..ako ostanu "ledine" na kojima niceg osim trave "ne raste" onda smo svi na gubitku i to je puno veca steta. Nazalost oni koji bi o tome trebali brinut bas se i ne "uzbudjuju" previse…njima je i ovako sve zagarantirano.

Pozdrav

diok je bio izvozni div, sanader ga prodao plejboju i fićfiriću ala orešar – iza njih samo prah i pepeo ostaje, a hrvatska će prije stići a mars nego otvoriti novih 1000 radnih mjesta u industriji. ozbiljne države tipa amerika, njemačka takbe divove nacionaliziraju, oporave i vrarte ns tržište, znaju oni da je subvencionirati radno mjesto 5 puta jreftinije no ponovno otvarati ugašeno. utoliko se slažem s vama, ali glede burze i dionice, tu nije bilo dvojbe – ovdje već godinama samo luda špekulacija radi, investitanje tu nema ni i.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Da, nisam vidio piše trguje se još do 4.4.2014. ipak nije zbogom još[emo_smijeh]

daj ne lupaj, gotovo je – GAME OVER kao što su mnogi od nas mjesecima ovdje pisali!
a naivci koji su nasjeli na drukanja save i lacoste10 neka razmisle o tužbi za naknadu štete jer materijala na ovim stranicama imaju koliko im srce želi!!!!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

gotovo je 4.4. shvaćaš? tako piše a ti lupaj po svom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nemojte biti naivni. Pa ako je za DIOK zainteresirano najmanje 50 najvećih svjetskih tvrtki, najmanji im je problem kupiti i ZSE i ukinuti pravilo o delistiranju. [emo_smijeh]

S prvim danima Nove 2014. godine zavarena je većina vrata na preostalim nekadašnjim proizvodnim i odavno većinom devastiranim pogonima Dioki-ja na zagrebačkom žitnjaku… tako da bi vam i ovo trebao biti jasan znak što je i kad je gotovo!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

@pozdravljam,dugo nisam pratio ovo sta se dogada ovdi vidim da je cijena poprilicno skliznula dole?? Lp

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/dionice-diokija-vise-nece-kotirati-na-burzi-913775


gotovo je 4.4. shvaćaš? tako piše a ti lupaj po svom.

Gotovo je ,kolega,gotovo!!!!!!!
Što to prije shvatite i prihvatite,bolje za vas.
“Ista spika” kao na Validusu!
“GAME OVER”
Pozdrav



gotovo je 4.4. shvaćaš? tako piše a ti lupaj po svom.

Gotovo je ,kolega,gotovo!!!!!!!
Što to prije shvatite i prihvatite,bolje za vas.
"Ista spika" kao na Validusu!
"GAME OVER"
Pozdrav
[/quote]
da, dijonica je gotova i službeno 4.4. već dugo njome nisam trejdao, jučer tko je kupio po 2.50 a prodao po 2.90 koliko je ono zaradio? u tom smislu sam rekao da nije još gotovo kužiš? ne kužiš.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close