DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osisaj me ako nesto razumijem :-Q, zasto bi zaba pokusala onemoguciti razvoj tvrtke ciji je suvlasnik

Evo, na ovo sam upozoravao još tamo od 37 kuna:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48946

PRESTANAK UVRŠTENJA.
Gotovo je.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo, na ovo sam upozoravao još tamo od 37 kuna:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48946

PRESTANAK UVRŠTENJA.
Gotovo je.

lp

da , laku noć, pare, laku noć, zdrava pameti. 100postotni gubitak. i da je 1 kn, bilo bi previše.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Evo, na ovo sam upozoravao još tamo od 37 kuna:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48946

PRESTANAK UVRŠTENJA.
Gotovo je.

lp

Sava,lacoste daj recite mu koja je iduca stanica. Na kojoj jahti su tajanstveni investitori i hoce li se oglasit danas do zatvaranja burze. Nista jos nije gotovo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da, nisam vidio piše trguje se još do 4.4.2014. ipak nije zbogom još[emo_smijeh]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nista sta se nije predvidjalo…trgovina traje do 04.04…ili jos tri mjeseca.!!…a tek trebamo vidjet sta ce se unutar ta tri mjeseca dogodit…Kako je zse na zahtjev “stranke”..zanimljivo da nije imenovana..izdala rjesenje o povlacenju sa burze..tako u slucaju promjene moze donijet i rijesenje o ponovnom uvrstenju…nista spektakularno..bar za sad.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Nista sta se nije predvidjalo…trgovina traje do 04.04…ili jos tri mjeseca.!!…a tek trebamo vidjet sta ce se unutar ta tri mjeseca dogodit…Kako je zse na zahtjev "stranke"..zanimljivo da nije imenovana..izdala rjesenje o povlacenju sa burze..tako u slucaju promjene moze donijet i rijesenje o ponovnom uvrstenju…nista spektakularno..bar za sad.

Pozdrav

kolega lucijan, nada umire zadnja. tako je i kod mene bilo. ljudski je. priča je završena, možda ner za dioki, ali za dionicu da. ako dioki i proradi, uz sav otpis i reprogram, dionica ne da ne vrijedi ni jednu lipu, nego dug po dionici iznosi stotine kuna. a to bi dioki trebao prvo zaraditi pa da dionica prijeđe u plus i kapital iz negativnog u pozitivni. a to je ravno čudu. pa ako vjerujete u čuda, nastavite kupovati.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nismo vazni vi i ja kolega i koliko dionica vrijedi..Dali smo tu izgubili tisucu dvije ili vise kuna…eura…dionica..manje bitno..Ako dioki..dina…ostanu mrtav kapital..ako ostanu “ledine” na kojima niceg osim trave “ne raste” onda smo svi na gubitku i to je puno veca steta. Nazalost oni koji bi o tome trebali brinut bas se i ne “uzbudjuju” previse…njima je i ovako sve zagarantirano.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Da, nisam vidio piše trguje se još do 4.4.2014. ipak nije zbogom još[emo_smijeh]

a nego kaj je? sveznajući

nakon dugo vremena bacio oko na top 10. filipoviću je ostalo 19 000 kom, nema šta dobro je uspio rasprodati. uz sve to, ima dosta ljudi koji su friško ušli u top 10, ne znam koji im je bio plan…

kt1r2… pa zbogom je 4.4. lijepo ti piše, neznalico.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ispratimo trgovanje, pričekajmo objavu o spasu Diokija…čemu nervoza…
[emo_zloban]


Nismo vazni vi i ja kolega i koliko dionica vrijedi..Dali smo tu izgubili tisucu dvije ili vise kuna…eura…dionica..manje bitno..Ako dioki..dina…ostanu mrtav kapital..ako ostanu "ledine" na kojima niceg osim trave "ne raste" onda smo svi na gubitku i to je puno veca steta. Nazalost oni koji bi o tome trebali brinut bas se i ne "uzbudjuju" previse…njima je i ovako sve zagarantirano.

Pozdrav

nek ostanu ledine
bit ce mi brze doci od njivica do omislja makadamom iza kampa
ovako moram hodati uz magistralu a tamo ima svakakvih nevozaca
a i uvala bi se ona mogla ocistiti od onog skarta i onih plivacih bova
ovo ljeto dva momka zaglavila i ostavila život tamo

ako to čudo nakaradno ostane tamo (a nadam se da nece) svakako bi moglo snimati filmove iz zanra Jeremiyah i Kurdi, ono liči kao apokalipsa sutra

Postanite Eu-robovi

New Report

Close