DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Definitivno arhiviran kolega.
Zanimljive se stvari mogu procitat iz ove predstecajne nagodbe za kijac…Prijedlog je da se sve hipoteke upsiane od strane dine brisu i prenesu na dinu..da se imovina kijca proda i iz tog zatvore obaveze dioki-a prema vjerovnicima..itd..itd..puno raspleta…pravnih caka…ali nije ni cudno kad je sve bilo umrezeno i isprepleteno

Pozdrav

Žalba ZABA-e je AD ACTA!
[/quote]

odbačena ili???

A zašto bi bila prihvaćena glede kompletne PSN – AKO JE PRIHVAĆENA A ČINI MI SE DA NIJE jer je stavljena AD ACTA i otpremljeno s suda.

Meni je interesantnije ova priča o fondu koji bi osnovao HBOR a vezan je na financijsko podupiranje poduzeća koji su izišli iz PSN-a!
HBOR IMA UPISANE HIPOTEKE NA 145m kuna a ZABA na 180m kuna a potraživanja su im za 200m kuna manja.
Tih 200m bi se moglo kroz novi fond HBOR-a transferirati na Dinu i Dioki za pokretanje poslovanja!


Meni je interesantnije ova priča o fondu koji bi osnovao HBOR a vezan je na financijsko podupiranje poduzeća koji su izišli iz PSN-a!

opet lupetaš!!!! taj fond odnosit će se na firme koje su USPJEŠNO okončale PSN, a ne NEUSPJEŠNO kao DIOKI i koje su nakon NEUSPJEHA PSN završile u STEČAJU kao DIOKI!!!!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

momci, gotovo je. kako ne shvaćate? do otvaranja stečaja bilo je šansi, sada ih više nema. izgubili ste sve svoje novce u dioki-u. jedino ako smatrate da će nakon namirenja radnika i vjerovnika nešto ostati…?

...povijest se ponavlja...


U teoriji, koliko bi pomoglo Diokiju da mu kapne od Dine 100 milja eura?

pa moglo bi pomoc vjerovnicima, sta ne?



U teoriji, koliko bi pomoglo Diokiju da mu kapne od Dine 100 milja eura?

pa moglo bi pomoc vjerovnicima, sta ne?
[/quote]

koliki dug ima dioki bez dine?… šta bi se sve prodalo ako bi se prodala dina ? ako bi se prodala dina to znači da dioki odustaje od proizvodnje?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


koliki dug ima dioki bez dine?… šta bi se sve prodalo ako bi se prodala dina ? ako bi se prodala dina to znači da dioki odustaje od proizvodnje?

Dioki ima proizvodne pogone u ZG tako da ne ovisi o Dini po tom pitanju. Ali vro teško da će se išta više tamo proizvoditi. Pila i u staro željezo. The end.



koliki dug ima dioki bez dine?… šta bi se sve prodalo ako bi se prodala dina ? ako bi se prodala dina to znači da dioki odustaje od proizvodnje?

Dioki ima proizvodne pogone u ZG tako da ne ovisi o Dini po tom pitanju. Ali vro teško da će se išta više tamo proizvoditi. Pila i u staro željezo. The end.
[/quote]

pa zato baš i pitam, ja ne znam kakvo je stanje u ZG ali po čitanju i šta vidim na tv, reklo bi se da ti pogoni malo po malo odlaze u staro željezo..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

pa zato baš i pitam, ja ne znam kakvo je stanje u ZG ali po čitanju i šta vidim na tv, reklo bi se da ti pogoni malo po malo odlaze u staro željezo..

Pa gledaj, stanje ti je takvo da treba jedan ozbiljan igrac s lovom doci, to kupiti i pokrenuti proizvodnju. Što znači da treba biti i amonovan od politike.

IMO, vjerojatnost za tako nesto je minimalna (sto vidimo iz svih dosadasnjih događaja) pa sam zato rekao će to prije u staro željezo. Ne zato jer je s tehničke strane nemoguće pokrenuti, već zbog vrlo upitne ekonomsko političke odluke.

A ako se dobije kakva lova od Dine ili sl. treba namiriti vjerovnike. Hoće li ostati za dionicare? Nisam optimistican.

moja dva centa.

Mister,
Pa gledaj, stanje ti je takvo da treba jedan ozbiljan igrac s lovom doci, to kupiti i pokrenuti proizvodnju. Što znači da treba biti i amonovan od politike.

Od čije počitike? Naše-Hrvatske-ako tako nešto i postoji-Ili od američke ambasade?Možda bi i radnici i dioničari trebali poć štrajkati pred Bijelom kućom jer i vladajuće i Ježića boli ona stvar za Dioki, proizvodnju i malene.Oni imaju i vremena i novaca,Pretvorili su društveno u državno a ovo zadnje strpali kod svojih novih drugova-bankara a mi …uživajmo u Divljem Zapadu…zar ne..

Htio bih se nadopuniti-državni novac su strpali u vlastite đepove dok ga nisu oprali u bankama…

Ima li kakvih novosti u Dini?Šta je sa investitorom?Jeli još studijozno proučava ili je digo pete?

New Report

Close