DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isto kao i da HBOR I HYPO sa svojim potrazivanjaima od cca 430 mil kuna na sudjeluju u nagodbi.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Zašto je Trgovački sud žurio s osnivanjem Odbora vjerovnika i sazivanjem sjednice – mogao je čekati ročište u trećem mj. da sami vjerovnici osnuju Odbor vjerovnika?

Nema žurbe bez nekog razloga!

A ovdje se nekome žuri – ?


Da žuri se dioničarima prodati što prije makar i po kunu više je od baš ništa pa sad love zadnji vlak za iskrcavanje.

interesa za kupnju više gotovo da ni nema, na bidu su ostali samo zadnji očajnici koji svojim kupovnim nalozima sami sebe (i druge) nastoje uvjeriti da Titanik neće potonuti nego da će se dogoditi čudo koje će ga spasiti
no Titanik nije bio spašen čak ni na filmu, pa neće ni ovdje…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Isto kao i da HBOR I HYPO sa svojim potrazivanjaima od cca 430 mil kuna na sudjeluju u nagodbi.

Pozdrav

Poanta je u….VODE SE RAZGOVORI…….koji neće ugroziti OPSTANAK Dužnika….

Sazvano ročište za Kijac – 13.01.2014.

Navodi se ….Nakon što je nad maticom Dioki dd u studenom otvoren stečajni postupak s vjerovnikom Hypo Alpe Adria Bank International Ag vode se pregovori oko namirenja njegovih potraživanja na način koji neće ugroziti opstanak Dužnika….

Ma što to značilo – u najmanju ruku dakle vodi se postupak PSN-a za Kijac!

Što znači kada se sudski predmet – npr Žalba stavi AD ACTA?
Je li slučaj završen, odbačen i definitivno arhiviran?

Definitivno arhiviran kolega.
Zanimljive se stvari mogu procitat iz ove predstecajne nagodbe za kijac…Prijedlog je da se sve hipoteke upsiane od strane dine brisu i prenesu na dinu..da se imovina kijca proda i iz tog zatvore obaveze dioki-a prema vjerovnicima..itd..itd..puno raspleta…pravnih caka…ali nije ni cudno kad je sve bilo umrezeno i isprepleteno

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Definitivno arhiviran kolega.
Zanimljive se stvari mogu procitat iz ove predstecajne nagodbe za kijac…Prijedlog je da se sve hipoteke upsiane od strane dine brisu i prenesu na dinu..da se imovina kijca proda i iz tog zatvore obaveze dioki-a prema vjerovnicima..itd..itd..puno raspleta…pravnih caka…ali nije ni cudno kad je sve bilo umrezeno i isprepleteno

Pozdrav

Žalba ZABA-e je AD ACTA!

Sad je smao pitanje dali je usvojena ili odbacena.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Koje su sada sanse da kapne 100 milijuna eura za dionicare- vlasnike ove firme.


Sad je smao pitanje dali je usvojena ili odbacena.

Pozdrav

ZABA se žalila na vrstu namire svojih potraživanja – cca 20m kuna – ne na sami PSN.

Ja se nadam da će se dvije zabilježbe – HBOR 145m i ZABA 180m kuna – u zk ULOŠCIMA SVESTI NA PRAVE VRIJEDNOSTI. A to je cca 200m kuna manje nego što je u gruntovnici!

momci – o čemu vi pričate. pa vi ne poznajete osnove ZTD-a. Kad se otvori stečajni postupak, postojeći dioničari gube sva prava, osim prava na namirenje nakon unovčavanja imovine za vjerovnike svih isplatnih redova. to u konkretnom slučaju znači da možete zaboraviti na svoje uloge jer je dioki toliko zadužen da vjerojatno neće ostati ni lipe. žao mi je, ali tako je.

...povijest se ponavlja...

dali je moguce povlacenje stecajnog postupka?

New Report

Close