DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi Okijevci! Sretan Vam Božić i Nova 2014.g.! Da nam se računi više ne crvene [emo_namigusa]

Meni se pari da si jedino ti ovdje lose volje i to za Bozic.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dragi Diokijevci i Dinaši, sretan Vam Božić i sretnija Nova 2014. godina.
Neka Diokijevci dobiju plaće i otpremnine a Dinaši da napokon pokrenu pogone!!!


Dragi Diokijevci i Dinaši, sretan Vam Božić i sretnija Nova 2014. godina.
Neka Diokijevci dobiju plaće i otpremnine a Dinaši da napokon pokrenu pogone!!!

Tek puste želje koje nemaju baš ništa sa crnom realnošću!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Zašto je Trgovački sud žurio s osnivanjem Odbora vjerovnika i sazivanjem sjednice – mogao je čekati ročište u trećem mj. da sami vjerovnici osnuju Odbor vjerovnika?

Nema žurbe bez nekog razloga!

A ovdje se nekome žuri – ?

Ispratimo trgovanje!
Izgleda da ga neće još puno biti…

Izgleda da se stvar približava kraju, jutros je na kupnji bilo samo oko 6000 dionica.

sad se već razmišlja na ovaj način: ako sam već izgubio 100 i kusur kn po dionici mogu i ove 2 zadnje kn riskirati. a i izbor je sužen…

who dares, wins


sad se već razmišlja na ovaj način: ako sam već izgubio 100 i kusur kn po dionici mogu i ove 2 zadnje kn riskirati. a i izbor je sužen…

pa to je normalno razmišljanje.. sad neko ko je uzeo 1000kom po 50kn da ih prodaje po 2kn .. šta će mu tih 2000kn .. a čovjek se uvijek nada.. nada umire posljednja!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CDoQFjAD&url=http%3A%2F%2Fradio.hrt.hr%2Fclanak%2Fstecaj-diokija-ima-li-nade-za-dinu%2F31743%2F&ei=klm9UozkDsbJygO_pIC4Aw&usg=AFQjCNFxwPBRbyOr7UAUq3m66aloIWCEHA&bvm=bv.58187178,d.bGQ&cad=rja

Dina se nije smjela odvojiti PSN-om od Diokija i mislim da bi tada Dioki izbjegao stečaj, ovako nisam siguran koliko će se dioničari naplatiti

U teoriji, koliko bi pomoglo Diokiju da mu kapne od Dine 100 milja eura?

Sazvano ročište za Kijac – 13.01.2014.

Navodi se ….Nakon što je nad maticom Dioki dd u studenom otvoren stečajni postupak s vjerovnikom Hypo Alpe Adria Bank International AK vode se pregovori oko namirenja njegovih potraživanja na način koji neće ugroziti opstanak Dužnika….

Ma što to značilo – u najmanju ruku dakle vodi se postupak PSN-a za Kijac!

New Report

Close