DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
38.494 0,95 Osnovni račun

FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
34.954 0,86 Osnovni račun

FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
25.049 0,62 Osnovni račun

Čiča se neda ali ne bojte se danan ne prodaje. Ima i čiča pravo na odmor nije mu još puno ostalo.

Ali zato druga dva i prvih 10 prodaju. A to nije dobro.
A na kupnji samo 7.000 komada a prodaja do 4 kn 5.000 komada.
Nije da vam nisam rekao.

E pa Đuro ima tešku ruku.


ILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
38.494 0,95 Osnovni račun

FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
34.954 0,86 Osnovni račun

FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
25.049 0,62 Osnovni račun

Čiča se neda ali ne bojte se danan ne prodaje. Ima i čiča pravo na odmor nije mu još puno ostalo.

Ali zato druga dva i prvih 10 prodaju. A to nije dobro.
A na kupnji samo 7.000 komada a prodaja do 4 kn 5.000 komada.
Nije da vam nisam rekao.

Moj Miro brzo ga zovi ,ima 7414 dionica na bidu do 2 kn.


PA IMATE SAMO U BITI PET NALOGA NA KUPNJI OSTALI SU LAŽNI NALOZI PRODAVAČA i dat ću vam najbolji savjet: BJEŽITE DOK MOŽETE. Znam da nije lako izgubiti novac ali puno bolje od izgubiti sav novac ulaožen u dionicu. Šteta što ste vjerovali svai,lakosti i ostalim drukerima a ne slušali što vam govori zdrav razum.

a kome će prodati kad kupaca više nema? do -blokade nema niti 1000 komada, točnije još samo 3.393,32 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@mirobaricevic
ja ne razumijem logiku kupaca ove dionice nakon što je objavljeno da je pokrenut stečaj, niti razumijem ostale dioničare (osim M.F. koji vidimo da rasprodaje na veliko) koji tvrdoglavo drže dionice još od 25-30 kn gdje su ih navukli unutra poznati spammeri

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Nije bas da ga se treba uzet “za ozbiljno”..uostalom kao ni ikog drugog tko je na slicnim funkcijama..ali Komadina danas naupit slušatelja šta je sa Dinom i njegovim placama na Radio Rijeci izjavljuje , kako je stalno informiran o situaciji i zna da su “ozbiljni” investitori napokn tu (navodno ih je do sada bilo 28 ..ili 26..nemojte me drzat za rijec)…i da ga zanima sta je problem i zasto se ne ralizira ponuda za otkup zemljista od strane drzave..isplata placa..i pokretanje proizvodnje..itd..itd…Nista novo i opet prebacivanje iz supljeg u prazno. Nije mu jasno zasto se nemogu dogovorit ministarstvo financija…gospodarstva..i tko li vec treba da bi se stvari pomaknule sa mrtve tocke..!?.. E moj druze Komadina..da si ostao na mjestu ministra onda bi znao zasto je tome tako i mogao mozda imat neki utjecaj na sve skupa ali ti si se radje vratio u pgz i sad palamudis ih hladovine.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nije se Komadina vratio nego ga je steralo! Tko god je suvisao suvišan je u vladi! Ne smiješ im reći ono što trebaju napravit jer je to protivno njihovom putu na koji ih je postavio krupni kapital! Zar stvarno misliš da su političari tuljani i ne znaju šta treba naparavit za dobrobit sviju nas?! Znaju, ali ne smiju to radit! Pametnom dosta

zaprudjanec

I u cijem je to onda kolega interesu bilo unistit dioki..dinu…poslat radnike na burzu rada..OK da su htjeli unistit Jezica..oduzet mu sve sto su mu i ovako oni sami dali i omogucili da ima..ali nisu ni to uspjesno napravili. I dajte mi jedan objektivan razlog da ne mislim da su ovi stvarno tuljani..i da stvarno ne znaju sta treba napravit da bi nam svima bilo bolje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Nije bas da ga se treba uzet "za ozbiljno"..uostalom kao ni ikog drugog tko je na slicnim funkcijama..ali Komadina danas naupit slušatelja šta je sa Dinom i njegovim placama na Radio Rijeci izjavljuje , kako je stalno informiran o situaciji i zna da su "ozbiljni" investitori napokn tu (navodno ih je do sada bilo 28 ..ili 26..nemojte me drzat za rijec)…i da ga zanima sta je problem i zasto se ne ralizira ponuda za otkup zemljista od strane drzave..isplata placa..i pokretanje proizvodnje..itd..itd…Nista novo i opet prebacivanje iz supljeg u prazno. Nije mu jasno zasto se nemogu dogovorit ministarstvo financija…gospodarstva..i tko li vec treba da bi se stvari pomaknule sa mrtve tocke..!?.. E moj druze Komadina..da si ostao na mjestu ministra onda bi znao zasto je tome tako i mogao mozda imat neki utjecaj na sve skupa ali ti si se radje vratio u pgz i sad palamudis ih hladovine.

Pozdrav

Ako ih je bilo 28 ili 26 -onda gospodine Komadina , zamolite da se objave u javnosti, u jutro…

i bilo bi vrijeme da se prekine sa stopiranjem objava koje su pristigle -problemi u SDP-HNS neka se riješavaju u razgovorima a ne blokadom objava pristiglih ponuda .

gdje je ovo izjavio???

Emisija “zupanijska pitanja” danas na radio rijeci u 13:30…ne zeli iznosit detalje prije nego uprava da sluzbenu informaciju…a sad dali se izvlaci jer nezna nista pa samo politicki govor drzi ili ipak zna nesto..to je svakome slobodno za prosudit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Emisija "zupanijska pitanja" danas na radio rijeci u 13:30…ne zeli iznosit detalje prije nego uprava da sluzbenu informaciju…a sad dali se izvlaci jer nezna nista pa samo politicki govor drzi ili ipak zna nesto..to je svakome slobodno za prosudit.

Pozdrav

Onda neka upravaDIOKI-DINA da trenutne informacije o pristiglim ponudama, dužni su to objaviti i obavjestiti ZSE…



Nije bas da ga se treba uzet "za ozbiljno"..uostalom kao ni ikog drugog tko je na slicnim funkcijama..ali Komadina danas naupit slušatelja šta je sa Dinom i njegovim placama na Radio Rijeci izjavljuje , kako je stalno informiran o situaciji i zna da su "ozbiljni" investitori napokn tu (navodno ih je do sada bilo 28 ..ili 26..nemojte me drzat za rijec)…i da ga zanima sta je problem i zasto se ne ralizira ponuda za otkup zemljista od strane drzave..isplata placa..i pokretanje proizvodnje..itd..itd…Nista novo i opet prebacivanje iz supljeg u prazno. Nije mu jasno zasto se nemogu dogovorit ministarstvo financija…gospodarstva..i tko li vec treba da bi se stvari pomaknule sa mrtve tocke..!?.. E moj druze Komadina..da si ostao na mjestu ministra onda bi znao zasto je tome tako i mogao mozda imat neki utjecaj na sve skupa ali ti si se radje vratio u pgz i sad palamudis ih hladovine.

Pozdrav

Ako ih je bilo 28 ili 26 -onda gospodine Komadina , zamolite da se objave u javnosti, u jutro…

i bilo bi vrijeme da se prekine sa stopiranjem objava koje su pristigle -problemi u SDP-HNS neka se riješavaju u razgovorima a ne blokadom objava pristiglih ponuda .

gdje je ovo izjavio???
[/quote]

da zanimljivo je to.. svako priča šta hoće, svi su dužni takve objave javno objaviti a nitko to ne radi.. na hanfi kad se pita zašto se izlazi sa takvim vijestima u javnost i ako one nisu potvrđene ili su ne istinite dobijete ovakav odgovor “podsjećamo da internetski forumi i medijski napisi nisu relevantno mjesto za objavu propisanih informacija izdavatelja, te ih ulagatelji ne bi trebali uzimati u obzir prilikom donošenja investicijskih odluka” To znači svako može pisati šta hoće i gdje hoće samo ulagaći moraju misliti kad jedan župan, premijer ili ministar nešto kaže , jeli to istina ili laž… STVARNO SUPER!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Onda neka upravaDIOKI-DINA da trenutne informacije o pristiglim ponudama, dužni su to objaviti i obavjestiti ZSE…

očito je da NEMA nikakvih ponuda, ali zasigurno ima razgovora stečajnog upravitelja o načinu prodaje imovine stečajnog dužnika “Dioki d.d. u stečaju” pa kako se imovina bude rasprodavala, uvjeren sam da će dolaziti i obavijesti na ZSE
ima li tko točan datume delistinga dionice DIOKI-a sa ZSE? to je jako važan podatak za one nesretnike koji ne žele u buduće dionice prodavati preko njuškala [emo_vrtimise]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close