DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čermakovu ponudu svi znamo kakva je i ukoliko je u međuvremenu stigao do 50% kontrole duga može realizirati ponudu obzirom da je za prolaz i prihvat ponude potrebna minimalna natpolovična većina vjerovnika.
Na ruku mu ide da oko 35% duga kontrolira Dioki Grupa pa isoada da mu je još potrebno oko 16-17% za prolaz po predloženoj PSN.

kakve veze ima PSN i Čermak!? postupak PSN je gotov (propao), sad se vodi stečajni postupak! [emo_palacd]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Savo, zaboravi na Čermaka, na Iran i kojekakve druge bajke. Fol “tajanstveni” investitor je zadnja šansa.


…Čermakovu ponudu svi znamo kakva je i ukoliko je u međuvremenu stigao do 50% kontrole duga može realizirati ponudu…

Pari da je lud.Ako je otkupio 50% duga od banaka(uz diskont) onda mu je stecaj s obzirom na dug dodatni diskont(a jos je i Bozic) i najvise mu se isplati kupnja u stecaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kad je dosla prvi put vijest o stecaju bila je panika neki su iskakali i po 3 a sad zanimljivo niko ne prodaje.. a ne racunajuci top 10 jos je nekih 700k dionica u igri.. ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Savo, zaboravi na Čermaka, na Iran i kojekakve druge bajke. Fol "tajanstveni" investitor je zadnja šansa.

koliko ćemo čekati na tu zadnju šansu 1-2godine[emo_zloban]


Kad je dosla prvi put vijest o stecaju bila je panika neki su iskakali i po 3 a sad zanimljivo niko ne prodaje.. a ne racunajuci top 10 jos je nekih 700k dionica u igri.. ?

a kome će prodavati??
pa vidiš li ti kako je jadan bid, skoro da ga ni nema?!? ako prodavači maknu svoje naloge s “kupnje” nastat će rupa do nule
dionica DIOKI-a isključena je iz ugovorne namire SKDD-a, sad čekamo još delisting sa ZSE i onda je konačno gotovo s mlaćenjem prazne slame na ovom topiku!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Pa eto stoji ova cijena od 4-5 kn vec mjesec dana pa ne vidin da je neka navala.. da se nekom zuri mogao je sve te dane lupiti po kupnji ali niko ne prodaje osim filipovica..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Tako je napokon pametan post. Jedan prodavač ima 3 naloga na kupnji od ukupno 9 naloga ( naravno ispod blokade ) a na prodaji je samo 114 naloga.

Količiniski do blokade nas dijeli cca manje od 8.000 kuna a onda…..šišanje na nulu.

Obzirom da se svi postavljaju ispod blokade negdje poslije posebnog režima cca 13:05 očekujemo blokadu pa da vidimo koliko nisko ide ALL TIME LOW cijena.

E pa Đuro ima tešku ruku.


koliko ćemo čekati na tu zadnju šansu 1-2godine[emo_zloban]

Sarkazam zna biti zabavan, ali on neće platiti račune za režije. Zašto čekati? Prodajte dionice, tužite nekoga za neisplaćene plaće, potražite drugi posao, pomirite se s time da vas vuku za nos 2 godine ili učinite nešto drugo… ili ako imalo vjerujete u kakav-takav happy end, čekajte rasplet. Vrlo brzo bi se trebalo znati hoće li išta od svega ovoga ispasti ili će sve otići u …
Zanimljivo, iako dosta ljudi zna što se trenutno događa, nitko da progovori. Zašto ne pitate sindikalce kojima plaćate članarinu da vas malo informiraju, jer oni će biti prvi pred novinarima kad se ovo rasplete bilo pozitivno ili negativno.

@Miro
ako eventualno budete tražili posao, mislim da biste kao radio izvjestitelj dobro prošli! Što se tiče TOPA 10, svi osim prvog dioničara su obični trgovci i nisu nikakva referenca po kojoj bi se moglo/trebalo ravnati, to dokazuje i činjenica da većina nije prodavala, ustvari, najveći trenutni gubitnik je famozni M.F., svi ostali dioničari će tek biti gubitnici i to apsolutni gubitnici.

mislim da ovdi ima elemenata kaznenog djela dovođenja u zabludu i nanošenja materijalne šteta.pogotovo kolegi savi i lacosta,savjetujem im da osnuju udrugu dioničara i tuže republiku hrvatsku d o o

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

[emo_ljut]Evo stigao i petak i……ništa ni od blokade računa ….niti od famoznog ulagača punog “love”!.Da je taj ulagač pun love već bi račun DINE bio odblokiran jer bi ako je toliko “zainteresiran i pun love”…. platio taj porez poreznoj upravi ,odblokirao račun i uplatio lovu radnicima…!(ako su se dogovorili sa ZABOM).Meni se čini da niti on ima love “niti je tako jako zainteresiran”…..Zato bi trebalo proglasiti stečaj jer ako ja sam dam otkaz (“051”) nemam pravo otpreminu od 18000kn koju mi daje “drzavna agencija”(PROVJERENO) a ako stecaj proglasi firma ili sindikat imamo pravo na tu nadoknadu +15 mjeseci na zavodu.Pa mi onda na teret drzave i dobivamo neku lovu a oni neka Dinu rješe pa če nas zvati ako im trebamo …ili neka ju poravnaju sa zemljom!!!!

New Report

Close