DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Miro zasto i od kud zadovoljstvo da drugima govorite kao im je loše…kao su izgubili novce…kako im je sve crno i da su pogresili..?
Jesu li vas tukli kad ste bili mali…pogubili silne novce na burzi…pa se sad osvecujete drugima i samozadovaoljavate kad se to desi i drugima ?
Ne kuzim koja je poanta vaseg pisanja.

Pozdrav

a kako ti ne smetaju teška navlačenja faorumaša save i lacoste10 koji su svojim postovima navlačili forumaše u DIOKI na 25-30 kn i zbog kojih sada imaju gubitke od -80%?!? kako ti to ne smeta???
kamo sreće da je bilo više kolega “mira” umjesto lacoste10 i sličnih!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!




Nisu bili izmišljotina ili nisu? Ima li tu kakvih novosti?

Nisu. Ima. 🙂
Ne bih želio zasad previše pričati, ali određene aktivnosti su u tijeku. Ja sam "umjereni optimist".
[/quote]
Kamo je zapelo u tim aktivnostima?
[/quote]

Nije zapelo – puno se pregovara, pregovori u tijeku.
Nije lako spojiti lanac i dugoročno imati sigurne i povoljne dobavljače sirovine i kupce proizvoda u petrokemiji.

Navodno je sada i Iran u igri – jedno vrijeme se etilen i dobavljao iz Irana a stalo s sankcijama EU.
Čuo sam i da je bila velika grupa u Irani nedavno pa eto možda se i u tome pravcu nešto može realizirati!


Navodno je sada i Iran u igri – jedno vrijeme se etilen i dobavljao iz Irana a stalo s sankcijama EU.
Čuo sam i da je bila velika grupa u Irani nedavno pa eto možda se i u tome pravcu nešto može realizirati!

nema kraja tvojim lažima i manipulacijama na ovom forumu, strašno!!! [emo_ljut]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

ja ujutro na posa sava i lacosta napisali postove
ja na marendi oni opet na pisali post i linkove
ja se vračam oni i dalje pišu postove i linkove
ja iden leć eto ti njih opet ko iz paštete

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A kako ce se onda ostali namirit? Ostali se znaci mogu namirjt jedino da se ponovno pokrene proizvodnja i da dioki izade iz stecaja? To mozda i nije lose.. mozda drzava tako ipak nesto napravi da spasi svojih 270mil.
Samo mislim da to i nije bas tako…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ne znam za to nego jesu li donijeli odluku o delistingu ili to sama stečajna radi ?

Ipaj mislim da je ona donijela preiskusna je to sutkinja. Inače u njeznim svim stečajevima dioničari su uvijek kao i obično dobili 0 kuna.

E pa Đuro ima tešku ruku.


a kako ti ne smetaju teška navlačenja faorumaša save i lacoste10 koji su svojim postovima navlačili forumaše u DIOKI na 25-30 kn i zbog kojih sada imaju gubitke od -80%?!? kako ti to ne smeta???
kamo sreće da je bilo više kolega "mira" umjesto lacoste10 i sličnih!

Vasa greska ili naivnost ako kupujete neke dionice zbog pisanja drugih forumasa..i izraz “navlacenje” i sluzi za “naivce”…Nemam niamjeru bit niciji advokat..ali ako ste nesto kupili ili prodali onda ste vi ili ja to napravili svojevoljno…i za to ne optuzujte nikog drugog..E sad ako jesmo onda nam nitko ne treba ni govorit kako smo pogresili i samozadovoljavat se na tu nasu odluku osim ako nema sam svog interesa ili je iz nekog razloga “limitiran” ili ogranicen..

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Navodno je sada i Iran u igri – jedno vrijeme se etilen i dobavljao iz Irana a stalo s sankcijama EU.
Čuo sam i da je bila velika grupa u Irani nedavno pa eto možda se i u tome pravcu nešto može realizirati!

nema kraja tvojim lažima i manipulacijama na ovom forumu, strašno!!! [emo_ljut]
[/quote]

Ma vidiš koliko si neinformiran!

1. Prije cca 2 tjedan 20-30 gospodarstvenika na čelu zna se koga bili su zna se gdje – IRAN!
2. Valjda svi znamo da je etilen za Dioki i Dinu jedno vrijeme dolazio iz IRANA – stalo s sankcijama EU – kao što se INA morala povući iz Sirije!

tik-tak tik-tak jedan prolaz (uz odkup dionica) , jedan pad i delisting . ili…

Ček j’l ja to nešt krivo gledam s 100 k kuna si u top 5 [emo_smijeh][emo_smijeh]…
Čića Filipović je lijepo nakitio pojedince – 100 % ide plaćeni oglas u novine da istrese i ono malo sirotinje što ima na DIOIKI-r-a

Naručitelj Centar za restrukturiranje i prodaju
Oznaka/broj 2013/S 015-0102300
Naziv Nabava financijskih sredstava putem kredita (98.000.000,00 EUR-a)
Vrsta dokumenta* Prethodna obavijest o namjeri sklapanja ugovora
Vrsta ugovora Isporuka roba
CPV 66113000-5 Usluge odobravanja kredita
Vrsta postupka Pregovarački postupak bez prethodne objave
Proc.vrijed. 154.937.597,00
Datum objave 19.12.2013
Datum slanja 18.12.2013
Zakon ZOJN RH NN 90/11 i povezani propisi
Elektronička dostava ponuda Ne

Možda ima veze s CERP-om i nabavom love za zemljište????

Oko 15:30 ide ponovno kićenje nai…pardon ulagača od strane Čiče.
Inače na sastanku ništa novo termini, naknade odboru, spomenut delisting ali to će stečajna sama odraditi.

Ah da ne zaboravimo mala obavijest za kupce dionica:

NEMA UGOVORNE NAMIRE OD SKDD-a.

Sretno.

Samo tresi čiča ima da im gače skineš.[emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close