DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutrs na TS-u u 13:00 prvi sastanak Odbora vjerovnika – ZAŠTO im se žuri ako je ročište tek za 3-4 mjeseca?
Obzirom da su stalno u kontaktu bili tijekom PSN-a čudno je da su se ovako HITRO ponovno okupili.
Neka nova ćinjenica?

Žuri im se dok još mogu nešto pod staro željezo prodat…

Pa da nova činjenica je da se dionica seli sa ZSE-a na Njuskalo.
A o novim činjenicama treba izvještavati zar ne.
Pa i delisting je činjenica a kad burza objavi zadnji dan trgovanja…..

Slijedi kontinuirano trgovanje na Njuškalu….. vidi Validus….TNSA….ima ih još podosta samo ne znam kako se trži istim pa ako netko zna molio bih da navede.[emo_palacd]

U međuvremenu Filipović prodao još 1.000 komada. Ali to nije sve…..ima ih on još.

Evo osvanula nova tisućica na 4.20 odmah to počisitite da može nova doći[emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

@yeosol
Moguće je da prodaje samo Filipović, a da su većina naloga na kupnji njegovi lažni nalozi. Ovo sad izgleda kao natezanje oko par lipa.
————————————————————-

super samo prodaj ako ste toliko sigurni u vašu tvrdnju..


Kad su se ispred dine pojavili "misteriozni" ulagaci napisao sam ovdje da se bude oprezan jer lako moguce da je netko od prvih 10 zavrtio pricu samo da se rijesi dionica..ok..moglo je inije moralo bit tako..ali sve ukazuje da je…

Nisu ti zainteresirani ulagači ničija izmišljotina. I navodno nemaju veze sa RJ. Vjerovali ili ne.



Istina je da nema kupnje.. al nema ni prodaje.. to jest niko ne zuri van..

a kako će van? kome će prodati? pa sva kupnja je od tih istih koji prodaju!
[/quote]

Ajde da ste napokon shvatili. Pa ne prodaje se samo da se udara po kupnji. Stavi se tzv. lažna kupnja da se smanji spread i onda npr. proda po danu 10.000 komada a kupi 3.000 komada. I tako iz dana u dan fino se kipa i kipa.
Pa jeste li vi forumaši tako naivni da ako Filipović prodaje samo tako. Pa on je dobar sa Ježićem i sa još ko zna skim pa zar mislite da bi on prodavao a prodavao je to je činjenica jer je imao 160.000 komada a sad ima oko 30.000 komada. Dakle -130.000 dionica.
Ajde malo zbrojite dva i dva pa sami promislite imate li vi više informacija od Filipovića ??? Mislim da nemate.
Sad smo u fazi kad dioničari ne žele prodati s gubitkom jer čekaju svemirce da dođu a lukavi Filipović koristikupovne naloge da proda ostatak.
A delisting je siguran to vam je već jasno kao i njemu samo on će uspjeti izići sa svih 160.000 komada a nekima će ostati 1.000 komada kao vječna uspomena. A kada on iziđe do kraja maknut će i naloge s kupnje. E tek onda nastaju pravi problemi…..[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

Sutra je na TS-u sjednica Odbora vjerovnika!

Sjednica odbora vjerovnika 19.12.2013. 13:00
Lokacija: Soba UZ II 90

Nove činjenice?
Čemu žurba?

Bježi se od teme na TS-u![emo_smijeh]

Sutra je na TS-u sjednica Odbora vjerovnika!

Sjednica odbora vjerovnika 19.12.2013. 13:00
Lokacija: Soba UZ II 90

Nove činjenice?
Čemu žurba?


Bježi se od teme na TS-u![emo_smijeh]

Sutra je na TS-u sjednica Odbora vjerovnika!

Sjednica odbora vjerovnika 19.12.2013. 13:00
Lokacija: Soba UZ II 90

Nove činjenice?
Čemu žurba?
novogodišnji shoping?[emo_namigusa]

Bravo koski

Nisu ti zainteresirani ulagači ničija izmišljotina. I navodno nemaju veze sa RJ. Vjerovali ili ne.

Nisu bili izmišljotina ili nisu? Ima li tu kakvih novosti?


Nisu bili izmišljotina ili nisu? Ima li tu kakvih novosti?

Nisu. Ima. 🙂
Ne bih želio zasad previše pričati, ali određene aktivnosti su u tijeku. Ja sam “umjereni optimist”.



Nisu bili izmišljotina ili nisu? Ima li tu kakvih novosti?

Nisu. Ima. 🙂
Ne bih želio zasad previše pričati, ali određene aktivnosti su u tijeku. Ja sam "umjereni optimist".
[/quote]
Kamo je zapelo u tim aktivnostima?

New Report

Close