DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra ti je na TS-u sjednica Odbora vjerovnika!

Sjednica odbora vjerovnika 19.12.2013. 13:00
Lokacija: Soba UZ II 90

Čemu žurba?
Nove činjenice?

Na ovakvim sjednicama obično ima i zaključaka!


Sutra ti je na TS-u sjednica Odbora vjerovnika!

Sjednica odbora vjerovnika 19.12.2013. 13:00
Lokacija: Soba UZ II 90

Čemu žurba?
Nove činjenice?

Na ovakvim sjednicama obično ima i zaključaka!

Kakvih bi novih zakljucaka uopce moglo biti.. ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Istina je da nema kupnje.. al nema ni prodaje.. to jest niko ne zuri van..

a kako će van? kome će prodati? pa sva kupnja je od tih istih koji prodaju!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Odnio je vrag salu kolega sava…nema se vise vremena za odugovlacit…Vlast mora presjec taj cvor sto brze i krenut dalje…Jos kad procitam opet ovaj clanak suzane varosanec u kojem spominje kako u slucaju diokia drzava moze izgubit 270 milijuna kuna..i kad na to dodamo ovaj pritisak jezica…nije im preostalo puno izbora nego da drzava sama postane vlasnikom odnosno…na neki nacin “nacionalizira” dioki i sve pod njim..Neznam kolkio je to pravno moguce ali jedino tako mogu nekom prodavat i zemljiste za terminale i hvalit se spasavanjem proizvodnje..a dugove..ni prvi ni zadnji put da ih narod placa.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Odnio je vrag salu kolega sava…nema se vise vremena za odugovlacit…Vlast mora presjec taj cvor sto brze i krenut dalje…Jos kad procitam opet ovaj clanak suzane varosanec u kojem spominje kako u slucaju diokia drzava moze izgubit 270 milijuna kuna..i kad na to dodamo ovaj pritisak jezica…nije im preostalo puno izbora nego da drzava sama postane vlasnikom odnosno…na neki nacin "nacionalizira" dioki i sve pod njim..Neznam kolkio je to pravno moguce ali jedino tako mogu nekom prodavat i zemljiste za terminale i hvalit se spasavanjem proizvodnje..a dugove..ni prvi ni zadnji put da ih narod placa.

Pozdrav

Novo roćište PSN i stvar riješena .
uz podršku HEP-Država.
Onda ne gube tih 270 milijuna kuna.

Ježićev odvjetnik jučer je rekao da uopće nije upitno da će Ježić državi uplatiti onih 5 milijuna eura Sanaderovog mita koji su sjeli na račun njegove tvrtke.

Istina je da nema kupnje.. al nema ni prodaje.. to jest niko ne zuri van.. prodaje filipovic a kupuje kaurinovic.

Živa istina. Većina ljudi s preko 10 000 dionica još uvijek nije prodala svoje. Ne znam uopće na kojim su ih razinama kupili i volio bih čuti njihova razmišljanja.


Novo roćište PSN i stvar riješena .

opet lupetaš!!!
PSN je okončana, pokrenut je STEČAJ!
NEMA više novih ročišta za PSN!
provodi se stečajni postupak i firma se gasi!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Opet vas Filipović kiti pa jeste li zadovaljni što vas je nakitio sa već 130.000 komada većinom prije stečaja.
FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
38.494 0,95 Osnovni račun

Sve je prebacio na osnovni račun da može prodati još ovo. Zadnja tri dana prošlo još cca 21.000 komada većinom prodavao Filipović znači ostalo mu još solidinih 20-25.000 komada.

Danas još prodaje ali avaj samo 11.000 komada na kupnji. Ko će da kupi još ovih 20.000 komada.

Bojim se nitko jer je sve jasno.

Ako uspije prodati a da ne spusti cijenu ispod 3 kune super se izvukao nema što.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ježićev odvjetnik jučer je rekao da uopće nije upitno da će Ježić državi uplatiti onih 5 milijuna eura Sanaderovog mita koji su sjeli na račun njegove tvrtke.

Meni se čini da su ONI bili dužni RJ 5m eura?
Pa su kao Turcima-Azerima platili 5m eura tj za PLAĆE – zar onda ne bi trebalo biti 10m?

Sutrs na TS-u u 13:00 prvi sastanak Odbora vjerovnika – ZAŠTO im se žuri ako je ročište tek za 3-4 mjeseca?
Obzirom da su stalno u kontaktu bili tijekom PSN-a čudno je da su se ovako HITRO ponovno okupili.
Neka nova ćinjenica?

Moguće je da prodaje samo Filipović, a da su većina naloga na kupnji njegovi lažni nalozi. Ovo sad izgleda kao natezanje oko par lipa.

Meni se čini da su ONI bili dužni RJ 5m eura?
Pa su kao Turcima-Azerima platili 5m eura tj za PLAĆE – zar onda ne bi trebalo biti 10m?

Sutra na TS-u u 13:00 prvi sastanak Odbora vjerovnika – ZAŠTO im se žuri ako je ročište tek za 3-4 mjeseca?
Obzirom da su stalno u kontaktu bili tijekom PSN-a čudno je da su se ovako HITRO ponovno okupili.
Neka nova ćinjenica?

New Report

Close