DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DIOKI nema imovinu nego dugove a bojim se da je ostao i bez drugova dioničara jer Filipović vrijedno balvane slaže po 1.000 komada ali nema ko da kupi.
Ajde ako ste dioničari malo pogledajte odnos K/P pa zaključite sami.
Ako niste evo što se događa. Neko a zna se ko izlazi i trpa po 1.000 komada na 4.3 ili 4.2 a do blokade ima samo par naloga. Zna ako udari po 4.16 ode sve kvragu.
I tako svi čekaju da neko počne prodavat i eto odmah blokade vjerovatno već danas jer je puno opečenih a bolje dobiti nešto za ništa.
Je li vam sad jasnije ???[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

Danas 3-ka dolazi na čelo kolone.

Počelo je kad su vidjeli da su ovo stari zaboravljeni nalozi na kupnji.
Još samo 11.000 komada ostalo daj šta daš.
Blokada do kraja dana je sad manje više SIGURNA.[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.


Počelo je kad su vidjeli da su ovo stari zaboravljeni nalozi na kupnji.
Još samo 11.000 komada ostalo daj šta daš.
Blokada do kraja dana je sad manje više SIGURNA.[emo_palacd]

Ništa od blokade??

Kaže sava lacosti:
– Jesi čuo da postoji život van diokija ?
– Lažeš, daj link!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Znaci Jezic je ponovno u fokusu.

Ima li jos kojeg politicara u dzepu?

Linic radi koliko moze, ali kljucni su Milanovic i Karamarko u ovom trenutku.

Linic se trudi Milanovicu prodat Jezica i Dioki, ali tesko ide.
Index ga pokusava rusit Linica ali bezuspjesno. Moguce da Index time oslabljuje moc Linicu u suradnji upravo sa Milanovicem koji je sve vise svjesniji Liniceve politicke moci.

Strani kreditori i dalje vjeruju Linicu inace ga ne bi krcali pustim miljardama za RH. Jednostavno ne bi dozvolili blamazu da daju lovu Ministru Financija koji je korumpiran i izbjegava prijave svoje i zenine imovine i placanje poreza.
Oni su provjerili i racune i jahte i Linic je poput njegovog sada pokojnog prezimenjaka – cist.

Onih 127m koje je prebacio iz Diokija u Dioki Holding AG, dio mora uloziti u Karamarka sad dok je povoljan.
Kad dode na vlast bit ce puno skuplji.

savo, jel vi stvarno mislite da ce nesto bit od Diokia, i ja bi to volio, al cisto sumnjam

savo, jel vi stvarno mislite da ce nesto bit od Diokia, i ja bi to volio, al cisto sumnjam

Ode još jedan utorak![emo_namigusa]

čudi me da se ovo trži po 4-5 kuna, a magma koja je potpisala predstečajnu nagodbu ispod 1 kune. našu burzu teško je objasniti.

...povijest se ponavlja...


Ništa od blokade??

pa niste ludi sami udarati po svojim nalozima na kupnji, HANFA bi vas zgazila! zato lukavo držite naloge na kupnji pa tučete po drugima koji se postave malo iznad vas…ali neće ni to dugo potrajati, čim dođe zahtjev za delisting sva vaša laprdanja i navlačenja skupa s virtualnim dionicama DIOKI-a odlaze u povijest [emo_vrtimise][emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close