DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zasto dionice Ine nisu prodane i isplacena placa radnicima

Na koga se vode te dionice ine ?

ne znam zasto uopce tragati za tim novcem kad ga niko nikad nece vratiti..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Zar nije bilo rečeno da postoji nekakva državna agencija koja ima vremenski rok od proglašenja stečaja (možda mjesec dana?) unutar kojega mora isplatiti radnička potraživanja?



Vidim da je u jutarnjem upravo objavljen clanak pod nazivom..'NE VRAĆAM SANADEROVIH 5 MILIJUNA EURA MITA!' Poruka bolesnog Ježića hrvatskom sudu..

Samo neznam cemu takvi natpisi i koliko su vjerodostojni kad je odmah nakon presude javno Hanzekovic dao izjavu n.l "…Odvjetnik Hanžeković nam je objasnio da je Ježić »u sefu u njegovoj kancelariji« pohranio vrijednosne papire svojih tvrtki, među kojima nije Dioki holding ag, kao garanciju da će izvršiti obvezu..""..itd
http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Jezic-kod-Hanzekovica-polozio-dionice-vrijedne-pet-milijuna-eura
I tko sad tu koga ?

Pozdrav

SHAB: 135 / 2011 vom 14.07.2011
Dioki Holding AG, in Zug, CH-170.3.027.463-6, Aktiengesellschaft (SHAB Nr. 256 vom 31.12.2010, S. 15, Publ. 5968564).
Fusion: Übernahme der Aktiven und Passiven der Xenoplast & Shipping AG, in Zug (CH-170.3.029.442-6), gemäss Fusionsvertrag vom 27.06.2011 und Bilanz per 31.12.2010. Aktiven von CHF 16'109'164.00 und Passiven (Fremdkapital) von CHF 13'113'388.00 gehen auf die übernehmende Gesellschaft über. Da dieselbe Aktionärin sämtliche Aktien der an der Fusion beteiligten Gesellschaften hält, findet weder eine Kapitalerhöhung noch eine Aktienzuteilung statt.

Xenoplast & Shipping AG je fuzioniran u 7. mjesecu 2011. baš u vrijeme kada je AdriaOil SpA za reotkup 81% Ćuf doo prebacio na račun Dioki Holding AG 127m kuna ili oko 17m eura – ima u GI Dioplina evidentirana činjenica!!!!!

Je li se krug zatvara na 1,6% opcijskih dionica Ine dd……..Zašto je Xenoplast bio toliko značajan da se plati tolika lova?
Šta je to bilo toliko značajno s Xenoplastom da je ugrožen opstanak Diokija?

[/quote]

Ako je točno da se radi o 1,6% dionica Ine,računajući cjenu u to vrijeme od 4200 kn ,njihovom prodajom Gazpromu ,mogu isplatiti dugovanja.
Vrijedan paket,koji se može prodati uz premiju.
donosi većinsko vlasništvo zainteresiranoj strani koja bude otkupljivala udio od Mola.


Ako je točno da se radi o 1,6% dionica Ine,računajući cjenu u to vrijeme od 4200 kn ,njihovom prodajom Gazpromu ,mogu isplatiti dugovanja.
Vrijedan paket,koji se može prodati uz premiju.
donosi većinsko vlasništvo zainteresiranoj strani koja bude otkupljivala udio od Mola.

o čemu ti lupetaš neznalico drukerska!?!
ajde pokaži gdje je tih 1,6% dionica INE u top 10?!?!

INA D.D./REDOVNA DIONICA INA-R-A
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
4.908.207 49,08 Skrb. račun
2.
DRŽAVNI URED ZA UPRAVLJANJE DRŽAVNOM IMOVINOM (21517370020)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
4.483.552 44,84 Zast. račun
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371)
227.685 2,28 Skrb. račun
4.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506)
80.000 0,80 Skrb. račun
5.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138)
66.170 0,66 Skrb. račun
……
……

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Počeo je bijeg iz dionica i spašavanje i ono malo novca koliko tko nudi. Igrači su skužili da Dioki u stečaju vrijedi samo 0 kuna pa je sve iznad ipak zarada.

@kosor1

Tih 1,6% treba interpolirat izmedju pozicije 3. i 4. i nazvat poziciju npr 3 i 3 kvarta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Odlicno.Jos 6 mjeseci spekuliranja i manipuliranja.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rociste-odgodjeno-do-svibnja-2014-linicev-prijatelj-jezic-lijeci-se-u-svicarskoj-a-pet-milijuna-eura-hrvatskoj-jos-nije-vratio/716949.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie, odgođenje je ročište na suđenju za kazneno djelo, ne ročište u sklopu stečajnog postupka.

Ma tko cita uopce sta je odgodjeno. Da vidis kako ce ovi nasi forumasi navlakaci izvuc pravilne konstrukcije iz ovoga sta sam posta.Ne triba njima puo. Jos kad zacine sa tim da je Milanovic danas pustija plin u Azerbejdanu sve je jasno.Dioki na najmanje 100 kuna iduci tjedan.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie
Ma tko cita uopce sta je odgodjeno. Da vidis kako ce ovi nasi forumasi navlakaci izvuc pravilne konstrukcije iz ovoga sta sam posta.Ne triba njima puo. Jos kad zacine sa tim da je Milanovic danas pustija plin u Azerbejdanu sve je jasno.Dioki na najmanje 100 kuna iduci tjedan.
—————————————————————-

Bilo ti je na radiju u 11 sati da Milanović potpisuje ugovor sa Kazastanom danas,
Otvoren im je put prema preuzimanju Dioki-Dina


..da Milanović potpisuje ugovor sa Kazastanom danas,
Otvoren im je put prema preuzimanju Dioki-Dina

kakve veze to ima s preuzimanjem Dioki-Dine?!? opet baljezgaš…

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close