DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ste vise dosadni sa tim lng terminalom.. da i dodje do gradnje sta dioki ima od toga? Banke ce uzet lovu za hipoteku..i sta dioki dobiva? Recimo da lng pocme sa radom za 3 godine.. a sta do tad? Kamate na dugove ce narasti jos milijardu kuna… ko ce kupiti dinu i cime ce se baviti.. ko zna u kakvom su stanju ovi pogoni… imam dionicu i zao mi je da nisam ikocio na 30 ali eto vjerovo sam da ce ono sa cermakom proci.. sad vise u nis ne vjerujem..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
ne radi se samo o LNG terminalu ,već i DIOKI-DINA .
Ako ide ,onda ide sve u paketu,LNG terminal 600 milijuna eura ,a dioki-dina 100 milijuna eura, a što se tiče gos:Čermaka njegova ponuda je bila 27 milijuna eura ,pa je cjena bila na 30 kn.
Bez nagovora na kupnju ili prodaju.

A di to pise da ide sve u paketu?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
Ko si ti da tebi govore tajanstveni ulagaci sto kupuju?? Rekli su to lacosteu10 i savi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


…da se stvar neće rasplesti baš u sljedećih nekoliko dana …(pa bi u teoriji trebalo biti još nešto vremena za izlazak).

vidimo da se i ovih 4 kn jedva održava, a pritisak za prodajom bit će sve jači kako vrijeme prolazi pa je pitanje po kojoj cijeni će se moći izaći za mjesec dana, po kojoj za 2 mjeseca, a po kojoj (i da li će se uopće moći izaći) pred sam kraj stečaja???


DI JE TAJ STRATESKI PARTNER hahahhaha,mozda iduci tjedan

Još ima nade za Dinaše, neke stvari se kuhaju i ako je vjerovati pričama mogla bi vas jedna sitnica malo oraspoložiti ovih dana.
Vjerojatno će vam proraditi probava zbog ovoga , ali neke stvari bi trebale biti jasnije – pogodili ste – IDUĆI TJEDAN.
nuff said. 😉


Mislim da ste vise dosadni sa tim lng terminalom.. da i dodje do gradnje sta dioki ima od toga? Banke ce uzet lovu za hipoteku..i sta dioki dobiva? Recimo da lng pocme sa radom za 3 godine.. a sta do tad? Kamate na dugove ce narasti jos milijardu kuna… ko ce kupiti dinu i cime ce se baviti.. ko zna u kakvom su stanju ovi pogoni… imam dionicu i zao mi je da nisam ikocio na 30 ali eto vjerovo sam da ce ono sa cermakom proci.. sad vise u nis ne vjerujem..

Na Dini je prošao PSN a glede KTE ako se otkupi zemljište i ostalo te poplaćaju dugovi…..čista situacija!

Ja evo samo želim vidjeti zašto je RJ potrošio 127m kuna – Diokijeve love!
Čovjek ima nos…..nadam se da je to dobro uložio.


… ali neke stvari bi trebale biti jasnije – pogodili ste – IDUĆI TJEDAN.
nuff said. 😉

Pa jasno da je iduci tjedan,ovdje je uvijek iduci tjedan. Kod dionica se uvijek kupuje buducnost,a iduci tjedan je buducnost.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

E moj savo ovdje više izlaza nema. Odoše kupci prometi sve manji ovi iz prvih 10 čekaju proljeće.
A ne znaju da se članstvo na burzi plaća pa ako se ne plati a ne može jer je račun blokiran ide delisting po Zakonu. Neće se trebati čekati ni stečajnu da sama podnese pa računajte koliko će se još dana moći trgovati a onda otvorena trgovina 0-24 na njuškalu. Ima tamo već podosta dionica.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ljudi gotovo je pa dali vam je to tako teško skužiti?



Mislim da ste vise dosadni sa tim lng terminalom.. da i dodje do gradnje sta dioki ima od toga? Banke ce uzet lovu za hipoteku..i sta dioki dobiva? Recimo da lng pocme sa radom za 3 godine.. a sta do tad? Kamate na dugove ce narasti jos milijardu kuna… ko ce kupiti dinu i cime ce se baviti.. ko zna u kakvom su stanju ovi pogoni… imam dionicu i zao mi je da nisam ikocio

Na Dini je prošao PSN a glede KTE ako se otkupi zemljište i ostalo te popdugovi…..čista situacija!

Da PSN je prosla.. a di je ulagac koji je dao taj psn plan, nema ga! I kakva je to onda psn?

Ja evo samo želim vidjeti zašto je RJ potrošio 127m kuna – Diokijeve love!
Čovjek ima nos…..nadam se da je to dobro uložio.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Tih 5 milijuna eura ušlo je u PSN Dine znači kao dužnik tereti se Dina,pa sad ako radi žalbe ZABE ne prođe Dina predstečajnu nagodbu onda je država isplatila plaće.kužiš?

New Report

Close