DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja guzva na kupnji.. neko neda cijeni dole.. ocito ima jos za iskrcati ali vise niko i ne izlazi.. ko nije htio izaci kad su cijene bile puno vise tesko da ce se sad odluciti na izlaz.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ježek je za Jovu Kanadera odigrao ulogu mazge..dikoji-ev račun je poslužio za transfer mita za Inu..te pare o kojima sanjaš druže savo su davno proarčene..taj gfi je jedan od dokaza u postupku protiv Jovice i biće protiv Hernadyja ako ga se Bajić dosuče..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ako je tako kao što ti kažeš jjure onda se imamo odakle naplatiti – dionice u Dioki Holding AG, 75,91%!

No ja nimalo ne dvojim da je RJ poslovao transparentno.

Možda mrvice dok je bio direktor NK Rijeka je ubo koju milju, možda ni to jer ima privatno……

Gospodo prestanite sa glupostima i fantazijama.
Dioki je kaputt.
Ne vrijedi ništa, ni postrojenja koja će u staro željezo, ni holding ag ni išta drugo. Ako RJ ima nešto u džepu neka plati radnicima ono što im je dužan, no nema on ništa u džepu jer je i džep prazan.
Kažu da je RJ bolestan, imao je BMW viška pa mu naškodilo.
Da nije bolestan već bi tu ptičicu Turudić stavio u gajbicu.
A vaša ptičica nije ni golub na grani, ni vrabac u ruci, ni ptica selica već ptica se*ica.

Realnost je ta da danas u hrvatskoj ljudi obilaze kontejnere za par lipa vrijednosti u njima nekoliko puta dnevno, pri šetanju zagrebačkim kvartovima, kad vide prazu bocu na livadi, skreću s puta i uzimaju tu bocu.. na grobljima su pokrali sve metalne ručke i vaze, pokupili čak i sve metalne poklopce plastičnih lampaša. Nesmiljeno kradu sve metalne predmete s ulica i kvartova, prometne znakove, bakrene žice, poklopce šahtova s ulica, metalne oluke, cijevi, žljebove, podne rešetke…

Tako se živi, to je realnost a ne kre*enluci na ovom forumu, kakav Dioki i kakvi bakrači.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

PTIČICA IMA VIŠE GNIJEZDA I GNIJEZDI SE GDJE JOJ JE UGODNIJE I UDOBNIJE…..

Ako nešto ima – ima međunarodna tjeralica, no očito je da je to tabula rasa – ništa, prazan papir….

Čim je ptičica odletjela a nije im NIŠTA ostavila nego je s sobom ponijela ( Dioki holding AG ) – gotova priča!

Kada će Linić vratit onih 5.000.000,00 € od Caliskana!?!!

možda idući tjedan
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/milanovic-najavio-izlazak-hrvatske-iz-recesije/32983/

daj molim te budi ozbiljan…stvar je ozbiljna,to smo svi mi platili!!zašto??

Ne izgleda dobro. Brani se granica na 4 kune, a jučer se broj naloga na kupnji bio približio granici na 10 000 (danas ih je 16 000).

Jedina minorno utješna stvar je da se stvar neće rasplesti baš u sljedećih nekoliko dana jer je ročište stečajna upraviteljica zakazala tek kroz par mjesei (pa bi u teoriji trebalo biti još nešto vremena za izlazak).

Zanimljivo je da nema baš nikakvih vijesti o predstečajnom upravitelju – čini se da ga nitko nije upitao za zdravlje oko onih njegovih nepažljivih izjava (koje su izravno zavarale neke ulagače i omogućile jednom velikom dioničaru da dobar dio svojih dionica proda po višim cijenama nego što bi to bilo moguće da Janiška nije pričao gluposti). Nije da to u Hrvatskoj ikoga iznenađuje.

@oficir
daj molim te budi ozbiljan…stvar je ozbiljna,to smo svi mi platili!!zašto??

————————————————————–
Ozbiljan sam, platiti ćemo i HEP-ovih 120 milijuna kuna ,koje će izgubiti zbog NE-PSN i od države 150 milijuna koje će izgubiti ako se ne riješi stvar sa DIOKI-DINA,i ne objave pristigle ponude ,a po riječima Milanovića imaju tri investitora koji su zainteresirani za kupnju,što se čeka???
Navedeno je u tekstu koji sam postao i tko su oni.

Ode Dioki na put bez povratka u povijest.

Milanović je bolje obaviješten – najbolje zna što smo potpisali s Qataro.
Jučer s Qatarom a sutra (17.12.) s Azerbaijanom.

EU Energy Commissioner Günther Oettinger to visit Azerbaijan

[ 13 December 2013 14:48 ]
Baku. Victoria Dementyeva – APA. EU Energy Commissioner Günther Oettinger will visit Azerbaijan next week.
Vaš link …

U HR sve što se događa dpgađa se u energetskom sektoru i sve to ide prema Omišlju!

New Report

Close