DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva zurba na bidu


4000 komada upravo po asku……

Auuuuuu….izgleda da još ima nadobudnih……a bida nema ni pod razno. [emo_zacudjen]

Zato se skida po asku,u paketima,pusti se da se skupe nisko i pobrišu što ima do određene cjene.

Nešto je Ježurka pospremio u Švicu….
A što je to da je vrijedilo i zatvora i pokretanja stečaja…..
Pitanje teško 127 milijuna kuna!

Samo 127 milijuna KUNA!!!
Dioki pita eure.
Diokiju treba najmanje toliko milijuna eura, a ne kuna.


Nešto je Ježurka pospremio u Švicu….
A što je to da je vrijedilo i zatvora i pokretanja stečaja…..
Pitanje teško 127 milijuna kuna!

POSPREMIO JE[emo_euro]iz svoje drage,najmilije firme.

Pospremio je[emo_euro] i to gentlemnski.

ako nije pospremio hrpu love u švicu zvući nestvarno jer gdje onda silan novac od prodanog polietilena,polistirena itd jer skladišta su prazna od kad se zaustavila proizvodnja,sve se naplatilo a ostali su silni dugovi…nevjerovatno je i to da ga nitko ništa ne pita o tome…bio je na sudu kao svjedok za sanadera i nešto se spominje 6 milja kuna u igri s hepom što je više nego smiješna cifra gledajući dug hepu i ostale dugove uopće…a da meni vrati moju lovu ja bi odmah kupio dionice diokija radi očigledne blistave budućnosti

Ako je nešto skrivao zasigurno to ne bi stavio u GI jedne od kompanija iz Dioki Grupe.
Dakle očito je da je to namjenski potrošio bar taj dio.

Čudno je da ga je Bajić zatvarao za 3 milijuna kuna ( o tom potom – nema osude ni kazne ) a ovih očitih 127m kuna ga nije interesiralo.[emo_mrgud]

Evo kraj jos jednog 100 tjedna u Dini…gdje su ….? Jeli prosao dogovor sa ZBA…? Dajte recite neke inf?

Lacoste DI JE TAJ STRATESKI PARTNER hahahhaha,mozda iduci tjedan


Samo 127 milijuna KUNA!!!
Dioki pita eure.
Diokiju treba najmanje toliko milijuna eura, a ne kuna.

Možda sada to vrijedi 127 milijuna eura????
Šala – mala…….
Nešto je kupljeno Diokijevom lovom i pospremljeno u Švicarsku a očito je vrijedilo i malo bukse?

No ajmo mi vidjeti kaj će reći naši ulagači . tko će biti izabran?
Milanović je ovih dana u Azerbaijanu.

Milanović ide samo na evente popraćene bogatim švedskim stolovima..Azerbejdžan je samo još jedna prigoda da se popravi točnije pokvari indeks tjelesne mase voljenog vođe..očekivati da Zoki dogovori nešto suvislo je nesuvislo..čak i od stare iskusnjare kao što je sava..Dioki će se spomenuti u njegovoj blizini samo kao mjesto gdje su bili extra domjenci..eh što se nekad dobro jelo na Diokijevim skupštinama..šmrc..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close