DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@MiroB
Da možeš mislit.. pojeo Drvar sve i FNVC

Meni se čini da se Sava fino naslađuje što neki od vas i dalje burno reagirate na njegove bajke. Uopće ne sumnjam da će on sad odgovoriti nešto u stilu “u riječkoj luci su vezane jahte , sigurno su neki bogatuni dišli preuzeti DINU”. Na žalost, situacija je jako tmurna. Ljudi su očajni , tko god je mogao naći nekakav posao odavno je pobjegao. Depresije, razvodi, golemi problemi sa ovrhama i nemogućnosti otplate kredita i plaćanja računa, teške bolesti, samoubojstva… to su već odavno svakodnevne vijesti. I kao da nikoga za to uopće nije briga. Upravo nevjerojatna nesposobnost da se ova komatozna situacija više riješi , stalne laži i odgađanja, sve to dovodi ljude do očaja. Sindikat mudro šuti već mjesecima, jedino se njihov vođa probudi svako malo kad ga novinari pitaju o novim tajanstvenim ulagačima pa onda malo prodaje maglu pa se opet povuče u hladovinu. Koja je svrha takvog sindikata i zašto mnogi tog lika još uvijek smatraju vjerodostojnim, to je prava misterija.
Ljudima su dužni 14 plaća! Ej, 14 plaća! Kako je to uopće moguće u nekoj civiliziranoj zemlji? I što je dug veći, biti će manje šanse da se naplati. Što sam stariji to me je više sram u kakvom društvu živimo.




Idoljebe, jeba te led. Nemoj me jos dublje bacati u depricu.

Jos uvijek u meni tinja nada da će mo ti i ja, staripartizan, utopija, kizo, pelko i svi ostali opet raditi spaćke jedni drugima na nasem starom pogonu.

Danas navodno ide nekakva objava, ali ljudi ne kupujte zbog toga dionice.


Objava čega ,objava gluposti po ko zna koji put,e moj MIKI nema više tamo radnog elana kako je nekad bilo…nažalost
[/quote]

Objava da će se situacija riješiti sljedeći petak ili onaj iza utorak hahahahaha
[/quote]

Dioki Holding AG
Bahnhofstrasse 10
6300 Zug

Qatar Holding Switzerland AG
c/o Hodel Advokatur und Notariat
Industriestrasse 13c
6304 Zug

U Zugu se sve rješava – ako nije već riješeno!


U Zugu se sve rješava – ako nije već riješeno!

smiri se, riješit će se to sve pred stečajnim upraviteljem

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!



U Zugu se sve rješava – ako nije već riješeno!

smiri se, riješit će se to sve pred stečajnim upraviteljem
[/quote]

mislim da vama treba smirenje,odmor,relaksacija,šetnja u prirodi.(prestresno je trgovanje na burzi) gospodine,nemogu vjerovat da vam je ovo treći nick u mjesec dana.

Ostala još 2-3 junaka na bidu sve do 0,01kn…..[emo_vrtimise]


Meni se čini da se Sava fino naslađuje što neki od vas i dalje burno reagirate na njegove bajke. Uopće ne sumnjam da će on sad odgovoriti nešto u stilu "u riječkoj luci su vezane jahte , sigurno su neki bogatuni dišli preuzeti DINU".

Za što bi bilo naslađivanja ako se sve može dovesti u kontekst činjenicama?
Da si pročitao iti jednu Prijavu tražbine vidio bi da je Dioki Holding AG solidarni jamac za kredite pa čak ne treba pričati o proboju pravne osobnosti.
Dakle nije to nikakva tajna a o interesu Qatara za LNG terminal – pa zar bi rekao nešto nova ako kažem da im je to strateški cilj.
Uostalom o Strategiji ti govori i Odluka Vlade RH za zemljište, govori ti i odluka Sabora RH da je Adria LNG strateški projekt za RH…..

Savo, ljudi su već odavno zgađeni tim pričama o interesu ovog ili onog. “Proboj pravne sposobnosti” i “strateški ciljevi” im neće kupiti božićni ručak ni čokoladicu za pod bor. Nikoga od tih silnih hiper bogatih ozbiljnih “investitora” nije za to briga. A zašto i bi kad one koje su Dioki doveli do ovoga nitko ne pita i ne tereti za bilo šta.


Ostala još 2-3 junaka na bidu sve do 0,01kn…..[emo_vrtimise]

udari drugar da vidiš koliko ih ima.



Meni se čini da se Sava fino naslađuje što neki od vas i dalje burno reagirate na njegove bajke. Uopće ne sumnjam da će on sad odgovoriti nešto u stilu "u riječkoj luci su vezane jahte , sigurno su neki bogatuni dišli preuzeti DINU".

Za što bi bilo naslađivanja ako se sve može dovesti u kontekst činjenicama?
Da si pročitao iti jednu Prijavu tražbine vidio bi da je Dioki Holding AG solidarni jamac za kredite pa čak ne treba pričati o proboju pravne osobnosti.
Dakle nije to nikakva tajna a o interesu Qatara za LNG terminal – pa zar bi rekao nešto nova ako kažem da im je to strateški cilj.
Uostalom o Strategiji ti govori i Odluka Vlade RH za zemljište, govori ti i odluka Sabora RH da je Adria LNG strateški projekt za RH…..

[/quote]
Strategija im je jedno veliko NIŠTA,NULA,ZERO,vlada je katastrofa,užas brale u svakom segmentu hebe lud zbunjenog…[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

Kolega 051 najlakše je kritizirati.Nikome od zaposlenika nije zabranjeno da poduzme bilo što kako bi izborio svoja prava.Sjediti kod kuće i pisati protiv nekoga tko je ako ništa makar pokušao nešto izboriti je krajnje neozbiljno i djetinjasto.Znate za neke stvari treba imati m.da,

Di su ti fantomi iz Kazahstanske opere,…[emo_zloban][emo_zloban]

New Report

Close