DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel stigao taj famozni idući tjedan za ponudu ulagača?jesu li ponavljači s temom “tamo je pisalo” pitali janišku gdje je pisamce?

25 k prometa…pokrenut stečaj…gotovo je to ovdje…
ispratit ćemo još jednu s burze u povijest…
a savi i ekipe ostat će gorak okus “nepravde”…mogu da potraže pravni lek kad bude dionica delistirana…pa da potražuju svoja prava na sudu…ako će se itko želiti baviti time?!


jel stigao taj famozni idući tjedan za ponudu ulagača?jesu li ponavljači s temom "tamo je pisalo" pitali janišku gdje je pisamce?

A kao nije ti ništa jasno pa se pitaš gdje su ulagači!

A ova Apollo ekipa iz Qatara – zašto su oni dolazili, i to po drugi put na Omišalj?

bez brige,sve je meni i velikoj većini koji ovo prate ovo kristalno jasno,samo mi se teško s tim pomiriti

E da je bilo proglasit stečaj prije dvije godine sada bi vec zdravo tkivo ove firme radilo i ljudi primali plače,lacoste i sava dalje pricaju o strateskim partnerima kojih nema i nece biti sve dok se ne proglasi stecaj za Dinu pa da se pocme od pocetka sa ociscenom firmom a ne sa 3milijarde duga.Tko normalan zeli na sebe preuzeti toliki dug naravno da nitko,samo me cudi zasto sindikati Dine sute i Đakometi zasto se ne proglasi Stecaj?Opet se cekaju neki izmisljeni partneri blabla,kako je neki dan napisao kolega051,ova firma bi se trebala zvati iduci tjedan doo ili sljedeci petak

A meni ” bez brige” je sve odavno totalno ,kristalno ,nejasno suludo i nenormalno da se iz tjedna u tjedan …,iz godine u godinu …..samo prica, ljude laze ,obecava a nista se ne dogada.(tko zna dali bi mogli nekoga tuziti za tolike lazi…)Dioki je otisao u stecaj ali barem ljudi znaju da je gotovo da se moraju pomiriti i pokrenuti (mada je po meni katastrofa da petrokemija nemoze opstati u jednoj drzavi i da je to takav veliki gubitas da je treba zatvoriti)….a mi u Dini jos cekamo …sad ce nas netko uzeti… jos malo pa stizu i vanzemaljci i oni su zainteresirani…..!Ajmo vise zavrsimo tu visegodisnju agoniju-koga i koliko vise cekati -treba proglastit-STECAJ,pa u 1 mjesecu dobiti cemo neke novce pa da kupim djeci obucu i odjecu za zimu i koju cokoladu…..!!!! OVO VISE NEMA NIKAKVOG SMISLA….!!
A Savo ja bi tebe stavio za stecajnog …..to bi po tebi bilo sve vec odavno rijeseno….

Puno je njih u Dini koji su se snasli i rade na crno i kojima odgovara ovakva situacija…ide im staz i socijalno a sastrane zarade…ima i onih koji su se zaduzili izvan svojih mogucnosti….ima ih i koji imaju drugi biznis pa ih to toliko ne zabrinjava….neki rade van….neki cekaju mirovinu….tako da vise nikoga nije briga …ni ljude ni sindikat….!

A pogone na Krku-neznam tko ce pokrenuti…!!!??? vjerojatno 10 tona brusnog papira ,20tona wd-40, 50 tona boje ,200tona novih cijevi ….puno nove opreme a radnici u dvije smjene po 12sati koliko nas je ostalo!

“Dakometi i ekipa..” ajde prisilite te tajnovite ,skrivene ulagace…(igramo se skrivaca) nema se sta vise cekati..imali su dosta vremena i nista se nezna…. Hoce li ili nece uloziti u tu Dinu-ako ne STECAJ!!! Pa idemo na teret drzave i neka se ona brine za pogone i stanje kemikalija u tankovima…ako se sta dogodi barem nece nitko od nas biti kriv…!!!!

Prica o Diokiju je klasicna prica o udbaskoj pretvorbi..udba je direktno usla u vlasnistvo preko filijala u inozemstvu..jovo kanader i jezek bjezek su radili na tome..lineker je pomagao dok je bilo izgledno da ce se nesto moci unovciti..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Dioki Holding AG
Bahnhofstrasse 10
6300 Zug

Qatar Holding Switzerland AG
c/o Hodel Advokatur und Notariat
Industriestrasse 13c
6304 Zug

I kakvi to tajnoviti ulagači – pa 2x su osobno i to u najjajčoj postavi došli na Dinu Petrokemiju!

Dioki Holding AG je soliradni jamac i RJ je osobno jamac se sada mogu raspetljati odnosi i riješiti pitanje strateškog partnera.
Država RH i Qatar su potpisali MoU o strateškom partnerstvu i nema nikakvih zapreka.

Naravno dioki nije izuzetak..ima toga jos..udba je koordinirala pretvorbu od prvog dana..otkud todoricu kutli i rajicu novci? Otkud novci misterioznim ulagacima tipa koncar i slicni? Udba je odavno verzirana za sve vrste reketa ..samo sto su prije reketarili jadne gastarbajtere..oduzimanje putovnice kada covjek dodje kuci za blagdane je bila omiljena mjera..naravno mozete je dobiti kada ubodete lokalnom udbasu koju hiljadarku demova ili potpisete da cete biti dousnik dok ste zivi..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close