DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



To ti je više pravo nego ekonomija.
Dakle činjanica da Dioki Holding AG drži preko 75% dionica stavlja ga u poziciju vladajućeg društva – društvo majka – te je sva odgovornost na toj kompaniji!

Zdravko Pevec je držao 100% udjela u Pevecu, pa ga nitko nije ništa pitao nakon stečaja.
[/quote]
Gotovi je s Diokijem i što ga prije maknu s burze manje naivaca će stradti od navlakača, koji bi trebali odgovarati za laži da HANFA radi kako treba.

ok hvala ljudi [emo_namigusa]



To ti je više pravo nego ekonomija.
Dakle činjanica da Dioki Holding AG drži preko 75% dionica stavlja ga u poziciju vladajućeg društva – društvo majka – te je sva odgovornost na toj kompaniji!

Zdravko Pevec je držao 100% udjela u Pevecu, pa ga nitko nije ništa pitao nakon stečaja.
[/quote]

Da je Pevec imao potraživanja prema svojoj kompaniji kao što to imaju kompanije iz Dioki Grupe prema Diokiju – oko 35% – ostalo bi mu toliko
Pevec doo!

No ono što si ti preskočio je korporativno pravo – ja sam na to upozorio, na odgovornost Dioki Holding AG-a i o tome će nužno morati voditi računa stečajna upraviteljica!


Da je Pevec imao potraživanja prema svojoj kompaniji kao što to imaju kompanije iz Dioki Grupe prema Diokiju – oko 35% – ostalo bi mu toliko
Pevec doo!

Ih, brate, koliko je Pevec Zagreb samo imao potraživanja prema Pevecu Bjelovar, a koliko tek Pevec transporti prema Pevec proizvodnji, da ti ne govorim… DA to tako funkcionira, danas bi Zdravkec bio bogat to Todorić, a rešetaka nikad ne bi vidio.


… korporativno pravo – ja sam na to upozorio, na odgovornost Dioki Holding AG-a i o tome će nužno morati voditi računa stečajna upraviteljica!

tebe će garant uzeti za savjetnika, “dokazao si se” ovdje savjetima od kad je DIOKI bio na 500 kn [emo_zloban]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Da je Pevec imao potraživanja prema svojoj kompaniji kao što to imaju kompanije iz Dioki Grupe prema Diokiju – oko 35% – ostalo bi mu toliko
Pevec doo!

Ih, brate, koliko je Pevec Zagreb samo imao potraživanja prema Pevecu Bjelovar, a koliko tek Pevec transporti prema Pevec proizvodnji, da ti ne govorim… DA to tako funkcionira, danas bi Zdravkec bio bogat to Todorić, a rešetaka nikad ne bi vidio.
[/quote]

No ono što si ti preskočio je korporativno pravo – ja sam na to upozorio, na odgovornost Dioki Holding AG-a i o tome će nužno morati voditi računa stečajna upraviteljica!




Da je Pevec imao potraživanja prema svojoj kompaniji kao što to imaju kompanije iz Dioki Grupe prema Diokiju – oko 35% – ostalo bi mu toliko
Pevec doo!

Ih, brate, koliko je Pevec Zagreb samo imao potraživanja prema Pevecu Bjelovar, a koliko tek Pevec transporti prema Pevec proizvodnji, da ti ne govorim… DA to tako funkcionira, danas bi Zdravkec bio bogat to Todorić, a rešetaka nikad ne bi vidio.
[/quote]

No ono što si ti preskočio je korporativno pravo – ja sam na to upozorio, na odgovornost Dioki Holding AG-a i o tome će nužno morati voditi računa stečajna upraviteljica!
[/quote]
Ma gluparije.To nije posao stečajnog upravitelja.
I dalje pišete “koještarije”

Pa dobro ….pa sta je sa tim famoznim ulagacima…… ALO “đakometi” … ajmo proglasi stečaj ne zavlačite nas višeee….nema se para idemo na “SIZ”!!!!…završimo više sa tom DINOM!!! ili ćemo vikati kao neki pojedinci -još par godina pa u penziju…!!!!





Da je Pevec imao potraživanja prema svojoj kompaniji kao što to imaju kompanije iz Dioki Grupe prema Diokiju – oko 35% – ostalo bi mu toliko
Pevec doo!

Ih, brate, koliko je Pevec Zagreb samo imao potraživanja prema Pevecu Bjelovar, a koliko tek Pevec transporti prema Pevec proizvodnji, da ti ne govorim… DA to tako funkcionira, danas bi Zdravkec bio bogat to Todorić, a rešetaka nikad ne bi vidio.
[/quote]

No ono što si ti preskočio je korporativno pravo – ja sam na to upozorio, na odgovornost Dioki Holding AG-a i o tome će nužno morati voditi računa stečajna upraviteljica!
[/quote]
Ma gluparije.To nije posao stečajnog upravitelja.
I dalje pišete "koještarije"
[/quote]

Upraviteljicu je imenovao sud a sud po službenoj dužnosti mora utvrditi sve činjenice od važnosti za postupak!

Dakle možda sud već radi na tom.

A Dioki Holding AG vjerojatno radi na prodaji neoperativne imovine.
Jedan dio te imovine je zemljište za LNG terminal.

A Dioki Holding AG vjerojatno radi na prodaji neoperativne imovine.
Jedan dio te imovine je zemljište za LNG terminal.

đizs đizs đizs… pa jel ti čitaš sebe??? pa ja ovo ne shvaćam, ja ovako nešto u životu još nisam susreo… jesi ti procitao tekst na onom linku savo sta sam nedavno postao? ako nisi trebao bi, sve se da rijesiti nije to nista strasno. ali treba rijesavati.


A Dioki Holding AG vjerojatno radi na prodaji neoperativne imovine.
Jedan dio te imovine je zemljište za LNG terminal.

đizs đizs đizs… pa jel ti čitaš sebe??? pa ja ovo ne shvaćam, ja ovako nešto u životu još nisam susreo… jesi ti procitao tekst na onom linku savo sta sam nedavno postao? ako nisi trebao bi, sve se da rijesiti nije to nista strasno. ali treba rijesavati.
[/quote]

Šta ti je sada nejasno?

Dioki Grupom se i prije, a posebice sada kada je pokrenut stečajni postupak nad Diokijem upravljalo iz Dioki Holding AG!

S svim pravima i obvezama koji iz toga odnosa proizilaze!

Koliko dioki holding ag ima zaposlenih?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close