DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




OD TUDA MOJ ZAKLJUČAK …

svi tvoji zaključci unazad 5 godina, kad si pri cijeni od 500 kn nagovarao forumaše da kupuju DIOKI, bili su totalno pogrešni!
zašto misliš da ćeš nakon stotina promašaja ovaj puta napokon pogoditi??? [emo_zacudjen]
[/quote]

Moji zaključci sežu od 2009. kada su se uvelike postigli dogovori s Qatarom no onda je to netko stopirao!

A sada sam siguran da će se realizirati – izmeđuostalog Dioki je mogao izbjeći stečaj da je prodao zemljište i svoj udio u projektu a NIJE htio.
Nije jer je ovo bolja opcija – Vlada je potpisala sporazum s Qatarom se sada može direktno pregovarati s Qatarom ( Dioki Holding AG ).
[/quote]

Zaboravio sam spomenuti tektonske poremećaje na relaciji Vlada – MOL.
LNG će biti privatni projekt kojega će financirati i EU fondovi, EIB, EBRD etc….slično kao ZLZ!
Kakva koincidencija?

Biti će delisting za koji dan isto koincidencija. Pa već ste dobro uvalili svojim pisanjima dioničare za nekih 500% a neke i više zar ne e moj savo ?

E pa Đuro ima tešku ruku.

Imamo insajdersku informaciju da ‘Kazahtanci’ koji vrijede 300 milijardi razmišljaju o kupovini-i strpljivo očekujemo njihovu ponudu-tjedan ili mjesec više ili manje-koga briga…

sudbina diokija je zapečaćena još odvajanjem od INE..udbaši su odradili privatizaciju (jovo kanader i ježek) trebalo je sve unovčiti prodajom terminala za lng..međutim udba ko udba ..preselila kapital u druge projekte (čitaj džepove)[emo_novac]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jedino je sava udaro istu notu od prvog dana..i zato mu skidam kapu..na razinama 700 preko 100 pa sve do 0..sad je jedina nada u tome da muftija osuneti vojkana..moglo bi se od kože dobar kožnjak sašit..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Biti će delisting za koji dan isto koincidencija. Pa već ste dobro uvalili svojim pisanjima dioničare za nekih 500% a neke i više zar ne e moj savo ?

super sa kojim datumom-4 mjesec 2114, godine zašto ne najavljujete negativne blokade u zadnjih nekoliko dana točno u lipu ,nestalo dionica za pritisak,po jeftinoj cjeni…

Zašto MF ne prodaje???


Biti će delisting za koji dan isto koincidencija. Pa već ste dobro uvalili svojim pisanjima dioničare za nekih 500% a neke i više zar ne e moj savo ?

naj manji problem je kad uvališ druge ali je zahebano uvaliti sam sebe. pogledaj samo one likove iz topa 10 koji su kao kokoši sjedili na 10tcima tisuća dionica tj. po par milja kn i gledali kako se sve pretvara u prah. ja vjerujem da su to oni nekako dobili mukte jer da je to plaćano bome bi se i drugačije reagiralo.

who dares, wins

Svaka delegacija i svaki potpis znači da smo bliže onome što smo trebali već imati!

Kada bi govorio u postotcima sada smo na 95%, a kada bi govorio u iznosima već smo na deveterocifrenim!

I naravno da će se to preliti i u vrijednost kompanije i dionice!

ukoliko Kazahtanci kupe i oni koji sada gube 500 posto moći će zaraditi,vjerojatno dobro-koliko?-razmislite sami.ukoliko odustanu tražiti će se nekog drugog. a ti stalni antiutopijski scenariji o Diokiju koji će na dražbama biti sredtvo namirenja banaka nisu uvjerljivi-koliko vrijedi Dina u koju je uloženo miljardu eura?100 M-da jedino ako je netko bude platio kao budući kokošarnik.

MF=motherfvcker?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

savo brate nemoj više po civilima[emo_smijeh]
koji broj jakne nosiš? kada muftija osuneti obersnela kožnjak je najizglednija korist od svega ovog..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Gdje je ono jučer poslijepodne bio Qatarski ministar energetika i kompletna energetska vrhuška Qatara

Na istom su otoku viđeni i Turci, davno. A očekuju se Kazahstanci nakon Katarana.

New Report

Close