DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sava: “Qatar će 100% graditi LNG terminl i to od 15 milijardi m3 na Omišlju – na zemljištu Diokija i Dine Petrokemije!”
I to je to! Nema se tu vise sta preispitivati! Covjek vam godinama govori neke stvari, a vi nikako da slusate! do sad ste se vec mogli obogatiti..

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

Kao što to obično biva trgovina na DIOK-iju jenjava. Ako pogledate povijesno VLDS vidjet ćete da se događalo potpuno isto. Jenjavanje jer se cijena vrti blizu najniže prosječne a tu nema više kupaca ( vidimo i mršavu kupnju ) a zatim polako u zaborav i delisting. Mislim da je dioničarima jako korisan primjer VLDS jer se događalo upravo isti tijek trgovanja čak su i cijenovno vrlo slični.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Kao što to obično biva trgovina na DIOK-iju jenjava. Ako pogledate povijesno VLDS vidjet ćete da se događalo potpuno isto. Jenjavanje jer se cijena vrti blizu najniže prosječne a tu nema više kupaca ( vidimo i mršavu kupnju ) a zatim polako u zaborav i delisting. Mislim da je dioničarima jako korisan primjer VLDS jer se događalo upravo isti tijek trgovanja čak su i cijenovno vrlo slični.

Neide kupnja ispod 4 kn ili???


Kao što to obično biva trgovina na DIOK-iju jenjava. Ako pogledate povijesno VLDS vidjet ćete da se događalo potpuno isto. Jenjavanje jer se cijena vrti blizu najniže prosječne a tu nema više kupaca ( vidimo i mršavu kupnju ) a zatim polako u zaborav i delisting. Mislim da je dioničarima jako korisan primjer VLDS jer se događalo upravo isti tijek trgovanja čak su i cijenovno vrlo slični.

odličan post, bravo!
trgovanje Validusom (VLDS) ili Magmom (MGMA) ilI s Đakovštinom (DKVS) odličan su pokazatelj zbivanja s ovom dionicom (Đakovština d.d. je kroz stečaj odigrana do kraja, više ne postoji)

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Povezano s tim za Dioki je bolje što je išao u stečaj nego da ispod cijene proda zemljište,

Daaa! Baš super.
Savka, DIOKI je u stečaju zato što više nema što prodati.
[/quote]

Gdje je ono jučer poslijepodne bio Qatarski ministar energetika i kompletna energetska vrhuška Qatara – ne muči se, na Dina Petrokemiji!
To njih interesira odavno, a sada je definitivno.

OD TUDA MOJ ZAKLJUČAK DA JE BOLJI stečaj nego prodaja ispod cijene – Čačić je prošle godine dobio nogu od Adria LNG konzorcija iako je za dokumentaciju nudio 10 milijuna eura a njegov vrli nasljednik od Diokija za prodaju zemljišta!


OD TUDA MOJ ZAKLJUČAK …

svi tvoji zaključci unazad 5 godina, kad si pri cijeni od 500 kn nagovarao forumaše da kupuju DIOKI, bili su totalno pogrešni!
zašto misliš da ćeš nakon stotina promašaja ovaj puta napokon pogoditi??? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

jedina šansa je da se obersnel i komadina obrežu i na vjeronauk kod muftije Ševke..jedino to može spasiti projekt i pokazati šeiku da nema zahebancije..naravno morali bi pokazat ćunu šeiku da se osobno uvjeri da je muftija pokratio kape vojkanu i komadini..grčić bi mogo naoštrit britvu a vrdoljak može podgijat vodu..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

savo brate jel izlaziš il ulaziš u ovaj biser?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



Kao što to obično biva trgovina na DIOK-iju jenjava. Ako pogledate povijesno VLDS vidjet ćete da se događalo potpuno isto. Jenjavanje jer se cijena vrti blizu najniže prosječne a tu nema više kupaca ( vidimo i mršavu kupnju ) a zatim polako u zaborav i delisting. Mislim da je dioničarima jako korisan primjer VLDS jer se događalo upravo isti tijek trgovanja čak su i cijenovno vrlo slični.

odličan post, bravo!
trgovanje Validusom (VLDS) ili Magmom (MGMA) ilI s Đakovštinom (DKVS) odličan su pokazatelj zbivanja s ovom dionicom (Đakovština d.d. je kroz stečaj odigrana do kraja, više ne postoji)
[/quote]

A tek Kamensko nula bodova to čeka i Dioki.

dal može netko još jednaput ponovit da će dioki na 1 kunu i da će bit delistriran i usporedit ga sa nekom dionicom koja je otišla u stečaj.. mislim da je to u zadnjih mjesec dana naptavljeno barem 500 puta, mislim da su svi shvatili šta želite reći…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



OD TUDA MOJ ZAKLJUČAK …

svi tvoji zaključci unazad 5 godina, kad si pri cijeni od 500 kn nagovarao forumaše da kupuju DIOKI, bili su totalno pogrešni!
zašto misliš da ćeš nakon stotina promašaja ovaj puta napokon pogoditi??? [emo_zacudjen]
[/quote]

Moji zaključci sežu od 2009. kada su se uvelike postigli dogovori s Qatarom no onda je to netko stopirao!

A sada sam siguran da će se realizirati – izmeđuostalog Dioki je mogao izbjeći stečaj da je prodao zemljište i svoj udio u projektu a NIJE htio.
Nije jer je ovo bolja opcija – Vlada je potpisala sporazum s Qatarom se sada može direktno pregovarati s Qatarom ( Dioki Holding AG ).


Dioki je mogao izbjeći stečaj da je prodao zemljište

ako je zemljište pod hipotekama, kako je onda DIOKI mogao prodati zemljište? glavno da se lupeta, jel tako? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close