DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto ako nekoga zanima…konferencija za novinare odrzana…Qatarani ce bit tu jos par dana..sutra dolaze u omisalj…razmotrit ce lokaciju i ulaganje u projekte.

Opet smo na pocetku.,,potpisuje se …razmatra se…dogovara se…a vrijeme ide..ide…ljudi gladuju…postrojenja propadaju..itd..itd

Pozdrav

Qatarani će tu biti slijedećih 100 godina!
A LNG i ostali projekti se sada mogu napokon pokrenuti bez podmetanja klipova kako je bilo do sada!

Diokijeva Uprava je bila u qataru već 2009. i moglo se već tada dogoditi ovo što se dogodilo danas!


Diokijeva Uprava je bila u qataru već 2009. i moglo se već tada dogoditi ovo što se dogodilo danas!

DIOKI-em sad upravlja stečajni upravitelj i on će odlučiti o načinu rasprodaje stečajne imovine DIOKI-a

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Zapravo mi je najzanimljiviji clanak 208 stecajnog Zakona. Dok se svi ostali clanaci rijese (odbor vjerovnika, saslusanja…), I dina I dioki ce letjeti po zraku. 😉 Necemo navlacit, ali I dalje cemo tvrdit da ako vlada zeli LNG ovakav stecaj gura LNG povise 2020 god.

U odnosu na kraj jučerašnjeg trgovanja, kupnja je ojačala s 40 000 na 60 000 (ako izuzmemo onaj lažni nalog od 29 000). Izgleda da se opet sprema ljuti boj oko još jednog valića na Diokiju.

@yeosol
kupnja je ojačala samo fiktivno -imaš 10.000 komada na 3,80 kn koji su debelo ispod donje blokade….a ispod “magične crte blokade” je čak oko 76.000 dionica, tj. ogromna većina!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Eto ako nekoga zanima…konferencija za novinare odrzana…Qatarani ce bit tu jos par dana..sutra dolaze u omisalj…razmotrit ce lokaciju i ulaganje u projekte.

Opet smo na pocetku.,,potpisuje se …razmatra se…dogovara se…a vrijeme ide..ide…ljudi gladuju…postrojenja propadaju..itd..itd

Pozdrav


Ma ,oni su zainteresirani samo za opskrbu plinom,dakle prodati plin!!!!!!!
Nikakva konkretna ulaganja nisu niti spomenuta.
Ali ovo i nema nikakvu vezu sa “sudbinom Diokija”!
Pozdrav

Ma znam da je dosta kupnje fiktivno, ali i jučer na kraju trgovanja bila je potpuno ista situacija. Iz nekog razloga (mogu samo nagađati da je riječ o pokušaju stvaranja još jednog valića zbog umanjivanja gubitka) ipak se jutros kupuje 50% dionica više nego jučer oko 4 sata popodne (40 000 => 60 000 dionica). Nije da ne očekujem još pokoji valić, ali me ipak čudi brzina pokušaja formiranja novog i razina cijene na kojoj se to događa. Cijena zasad još nije niti dodirnula najnižu nakon odbacivanja PSN-a, a danas je situacija ipak osjetno crnija negoli je bila tada (jer se mogućnost sretnog ishoda za dioničare nakon posljednjeg igrokaza do poslovne posjete svela praktično na beznačajnu).

Purger001
Procitaj clanak 208 stecajnog zakona. Ja nisam za kupnju jer je rizik ogroman, ali onaj tko moze/zeli riskirati odredenu svotu jos uvijek ima odredenih zakonskih mogucnosti za regresiju ponajvise radi strateskog polozaja tvrtke ali I infrastrukture. Stecaj donosi dugotrajni proces koji nikom ne ide na ruku – drzavi, radnicima, investitoru potencijalnom. Sve u svemu bit ce zanimljivo I dalje ovo pratiti… Dakle, nisu nedorasli poslu ni oni koju ulaze a ni oni koji izlaze, samo se rizici razlikuju. Sretno svima!



Diokijeva Uprava je bila u qataru već 2009. i moglo se već tada dogoditi ovo što se dogodilo danas!

DIOKI-em sad upravlja stečajni upravitelj i on će odlučiti o načinu rasprodaje stečajne imovine DIOKI-a
[/quote]

Vlasnik Diokija je Dioki Holdyng AG i on će odlučiti kada će Qatar ući na Omišalj s investicijama u LNG terminal i plinsku centralu ali i u Dinu Petrokemiju!
Obzirom na današnji potpis MoU može odmah danas ili sutra……..
Uloga stečaja i stečajnog upravitalje u ovoj priči je marginalna……štiti račun kompanije!


Prebačeno iz teme „dioki“ koja je obrisana:

03.03.2006. 12:55, davor0000:
molim mišljenje o ovoj dionici!

03.03.2006. 15:12, vedran1:
ja ne bih


ne bih ni ja;P

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Vlasnik Diokija je Dioki Holdyng AG i on će odlučiti kada će Qatar ući na Omišalj s investicijama u LNG terminal i plinsku centralu ali i u Dinu Petrokemiju!

hahaha, koje bedastoće
DIOKI-em sad upravlja stečajni upravitelj i on će odlučiti o načinu rasprodaje stečajne imovine DIOKI-a

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Vlasnik Diokija je Dioki Holdyng AG i on će odlučiti kada će Qatar ući na Omišalj s investicijama u LNG terminal i plinsku centralu ali i u Dinu Petrokemiju!

hahaha, koje bedastoće
DIOKI-em sad upravlja stečajni upravitelj i on će odlučiti o načinu rasprodaje stečajne imovine DIOKI-a
[/quote]

U čemu je razlika – stečajni upravitelj je puuuuno jeftiniji za Dioki od Uprave!
Malo nas košta – to je to!
A odlučuju i odluke donose vjerovnici – oni odlučuju – pa tako odlučuju i vjerovnici iz Dioki Grupe – dakle direktori tih komapnija koji su na Diokijevim jaslama!

New Report

Close