DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega, Jutros sam se oprostio s Diokijem i na 5,30 rekao zbogom.
Sretno svim onima koji su ostali unutra i koji ulaze.

Udaranje po asku i dizanje cijene 3% sa 4 komada kao zadnji očajnički pokušaj navlačenja.

Na kraju će ipak ostati bezvrijedne dionice, koje ipak vrijedi uokviriti za trajnu uspomenu. [emo_smijesak]

Netko se gadno bori da ne dozvoli da cijena potpuno potone, sad je uspio izboksati čak i pozitivnu blokadu kupivši pet tisuća komada.

Kupnja nikad nije bila mršavija kad oduzmemo vih 30.000 na jednu lipu ne ostane ukupno ni 35.000 komada od toga više od pola lažnih naloga a prodaja se bliži 100.000 komada. Koliko vidim možda je Filipović opet krenuo sa iskipom. Nije dobro jer ko će sve to kupiti kad se top10 neprestano smanjuje a vrijeme curi.
Brojimo zadnje dane do delistinga.

Inače mali inside ovi nalozi od po 1000 komada su od istog prodavača a taj je već prodao 8.000 komada i pogodite sami. IMA JOŠ MUNICIJE !!!![emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

netko tko se naivno natrpao na 15-20 kn sad očajnički brani cijenu od pada prema 1-2 kune pa se time još više ukopava u živo blato

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

E miro šta te spopalo!
Jedan potpisić od strane Qatara i kraj priče!
Jedino što se može više ovdje dogoditi je izlazak iz stečaja npr potpisom, otpisom etc….

Čujem i da su Austrijanci definitivno prekrižili likvidaciju Hypo banke i prelaze na sanaciju – trpaju lovu u milijardama!

Ali to zemljište nije DIOK-ijevo trebali bi to znati. A stečajna sutkinja jel taj potpisić čekate.
JEDAN POTPIS I DOPIS BURZI I ETO DELISTINGA pa onda na NJUŠKALU otvaramo temu DIOK-i pojedinačna namira, sigurno će i bilježnici nešto zaraditi. Samaraši vode trku ali kad shvatite bit će kasno. ISKIP je uvijek na DIOK-iju.

E pa Đuro ima tešku ruku.

E da kolega sava…jedan potpisic…kao da je to “samo” !?.. Qatarani su voljni isporucivat plin i to je jedino gdje oni vide interes…uostalom zasto bi gradili novi kad imaju u roviggu drugi. U ostalom rekli smo vec da i ako se nadje netko tko odluci kupit zemljiste…. pokrenut gradnju..( a to se ne odlucuje preko noci )…nece vise pitat za cijenu Dioki ..ni vlasnike (mene ..vas..)…vec vjerovnike…Steta za dioki sto je ovako zavrsio ali kad znamo tko je bio vecinski vlasnik onda mi uopce nije zao izgubljenog novca..I draze mi je sto je da on ostane bez iceg (bar nacelno)..nego da iz svega izadje cist i bogat.
Nadam se samo da ce jednom netko nesto pitat i u vezi onih crnih limuzina..a znamo svi sto je “nada”…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


http://www.jutarnji.hr/trazi-se-investitor-za-posao-stoljeca-katarci-dolaze-na-konacni-dogovor-o-lng-terminalu-/1144324/
mislim da je sad sve kasno

ma nema od toga ništa. Oni hoće dati plin, ali da netko drugi sve izgradi i da se osigura trziste. Isto kao i prije godinu i pol ili kad vec. Ovim tempom taj terminal nece nikad zazivjet. Ili dati amerima ak su zainteresirani i to je to.

Samo problem je da ni naši ne znaju, kak bi drivo rekao, jel bi pisali ili s.rali pa uvijek tapkamo na mjestu.


teta za dioki sto je ovako zavrsio ali kad znamo tko je bio vecinski vlasnik onda mi uopce nije zao izgubljenog novca..I draze mi je sto je da on ostane bez iceg (bar nacelno)..nego da iz svega izadje cist i bogat.

Na zalost kolega, cisto sumnjam da ce on i oni oko njega krahirati. Izvuklo se tu puno novaca i stvorila se dobra zaliha za određenu svitu. Nahebe uvijek mali čovjek (šljaker/dionicar…)


Ili dati amerima ak su zainteresirani i to je to.

Samo problem je da ni naši ne znaju, kak bi drivo rekao, jel bi pisali ili s.rali pa uvijek tapkamo na mjestu.

Ovo je jedina solucija.A to znaci dat im mukte zemljiste da zgrade taj terminal. Tako se privlace investicije. Sve ostalo je njesra,a i pisanje je njesra ako pisas kontra vitra.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A je li Ježić vratio one novce što je obećao Turudiću na Sudu da će da vrati ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close