DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dionica će ostati “đubre” do kraja. Inati se inati!
Trebalo bi uspostaviti Crobex – stečajuše, i da se tamo trguje bez naknada.

Qatarska delegacija je ovaj tjedan u HR i potpisuje se energetski pakt ma šta on značio – a ja mislim da je to MOU o LNG terminalu na Omišlju.

sve je puno lažnih kupovnih naloga, počevši od ovog sa 5000H koji se sakrio ispod donje blokade pa do onog koji za ukupno 290 kn “kupuje” 29.000 komada po 1 lipu [emo_vrtimise]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Osobno čekam na cca 2kn jer tamo se ide!

citat: poslovni.hr

Kako dodaje, cijena dionica Diokija i dalje snažno oscilira.

„S vremenom, kako će teći stečaj nad tom tvrtkom, ta će dionica padati u zaborav, baš kao što je to bio slučaj s Magmom“, navodi Rinkovec.

Pa to sam ja govorio prije mjesec dana, što je čekao do danas.

A kada bude blokada kako će se fino povući ovi lažni nalozi. Onda ćete vidjeti dionicu u crnoj vuni.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.jutarnji.hr/trazi-se-investitor-za-posao-stoljeca-katarci-dolaze-na-konacni-dogovor-o-lng-terminalu-/1144324/
mislim da je sad sve kasno

Jutros sam se oprostio s Diokijem i na 5,30 rekao zbogom.
Sretno svim onima koji su ostali unutra i koji ulaze.
Kerub

Ma nema veze ako firma propadne samo da ostane ovaj topic na poslovnom i ovo druzenje. Nije u soldima sve,a ja znam da ce topik opstat jer ima forumasa koji ce o DIOKiju pisat i kad ga ne bude bilo vise.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

i ja bi to volio frenkie ,ovo mi je nadraža lektira,knjiga života nadam se 1900 stranica minimalno;)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

pobježe lažnjak sa 5000H, bojao se da ga ne poklope nakon deblokade trgovanja!

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

I sad ringišpil tko zadnji magarac.

Kako se nalozi povlače ma pravo čudo. A samaraši izgleda opet trku vode. Izgleda da je delisting jako blizu. Sigurno neko ima neki inside kad je iskipavanje u tijeku. [emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close