DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je imenovana stečajna upraviteljica, to znači da dosadašnji predstečajni upravitelj više nema nikakvu funkciju. Janiška je svoje dionice Diokija prodao odavno, čini mi se čak i prije propasti PSN-a.

Savo brate koliko imaš ovog biserja u portfelju?
Dolaze li ove ninje iz kazahstana ili je to bila još jedna modna revija odijela Kamensko u stečaju doo?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Di nestade Ježek? Nema ga ni čut ni vidit? Stari udbaš je odnio maslo a svi drugi mogu i mlaćenice..
Citirat ću nepoznatog junaka iz bitke na Neretvi: čuvajte gume za ranjenike, borci mogu jesti i felge..
Ps: nije Yul Brinner

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Šta ste se uhvatili Janiške.

Janiška je bivši predstečajni.

Istina je da svako odgovara za svoja ulaganja.. ali takve izjave kao sto su se dogadale u diokiu i sada vec ocito placeni clanci, se nikako nebi smijeli dogadati, ali za to postoje vjerovatno jako dobro placeni ljudi koji ocito nis ne rade , ja ne znam jesam u bilo kojem slucaju vidio da je neki ne istiniti clanak iz novina ili izjava kaznjena od strane hanfe..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

E pa sad se zna ko je ostao ratni zarobljenik u ovoj plastičari. Ima dosta ranjenika ali sad polako sve ide svome kraju. Filipović je sačuvao svojih 50000 za ztavršni vatromet. A kad on počne zasipavati bolje se postaviti dalje jer on zasipa bogme dobro a ima dionica ko balvana. Držte se dioničari u pojedinačnoj namiri.

E pa Đuro ima tešku ruku.


da imam dionice, prodal bi ih odma tak da se rešim svih nedoumica.
[emo_namigusa]

Ovo je najbolji savjet unatrag 10 dana. Nema tu kruha, a koliko vidim većina ulagača ne poznaje pravila i zakonitosti stečaja.
Naime, s jedne strane imamo stečajnog i suca to vam je ekipa snova vole raditi polako i u miru, lovica ide bez obzira o uspjehu i nitko ih ništa ne pita. Znaju da će se za 10 godina puno stvari po samoj prirodi riješiti. Npr. neki će vjerovnici umrijeti, oni koji su jako bili naslonjeni na dioki će vjerojatno u stečajeve itd, a lovica stečajnom ide.

S druge strane tu su vjerovnici, gruba ekipica već navikla na stečajeve i druge užase hrvatskog ekonomskog bespuća. Ta ekipica mahom nije blesava i ona zna da će tu biti jako malo mesa na koski pa će onda prijavljivati i što postoji i što ne postoji (razne ugovorne obveze o penalima, dospjećima itd.). Upravo zbog tog prenapuhavanja potraživanja od strane vjerovnika i dolazimo do situacija u kojima su obveze i dvostruko veće od imovine (koja je btw. procijenjena bog zna kada i po bog zna kojem kriteriju), a tu je sada i stečajni koji će ponovno valorizirati imovinu, ali prema svojim potrebama znači prema niže.

Rezultat sraza ove dvije gore opisane grupe je dugotrajni stečaj u kojem će se većina imovine obezvrijediti, a nešto će dobiti samo oni vjerovnici koji su kod prijave potraživanja bili najpohlepniji i najbeskrupulozni, a u međuvremenu su obilato dojili i pojili stečajnog, suca i njihove pajdaše.

I gdje vi sebe vidite u tome dioničari?

Onda?
Jos nitko nije objasnio namiru kod diokija!!!!

gdje mogu kupiti litru dvi vinil klorid monomer radio bi neke čudne skulpture

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa izgleda da je blokada opet neminovna. Samo je pitanje koliko još ima kupaca jer se sa svakim padom cijene ulagači povlače.

E pa Đuro ima tešku ruku.

meni i dalje nisu jasni ovi koji plaćaju 5 kn dionice firme u stečaju koja je isključena iz ugovorne namire SKDD-a???
mogao bih razumjeti da se neko kocka pa kupi nešto dionica po cijeni 0,1-1 kn, ali plaćati SADA čak 5 kn????? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

‘Dionica Diokija će padati u zaborav, baš kao što je to bio slučaj s Magmom’


a to ne bih volio da se desi nikako, dioki živi viječno ka i hajduk

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sto ga vise lome,to ga volim jace!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close