DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde da baš vidimo znanje forumaša ?
Koliko vremena treba da se odgovori na pitanje što znači ukidanje Ugovorne obveze ???????
Ajmo stručnjaci jest malo će Vam trebati vremena ali naći ćete odgovor. nemojte samo dugo tražiti jer znate da dionice padaju a ha ha ( skriveni nalozi ) i samaraši samo čekaju vašu neodlučnost.

E pa Đuro ima tešku ruku.

više ni panike ne ma. mali su se totalno predali. misle ako sam trpio od 200 do 5 mogu i još. ne znam koje čudo tu treba da se desi, a kad uđe stačajni upravitelj pa otkrije neke skrivene dugove….

who dares, wins

@MiroBaricevic

Koja se ugovorna obveza ukida?
Budi malo precizniji.
Ovo ti je BIS model 1 umjesto BIS model 3.
Razlika je da nema više netiranja!!!!

Neznanje je beskonačno. [emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kolega Miro ja ti se ne usudim reći koliko sam puta danas prodao i kupio i uvećao broj dionica. Kako je kod tebe ?
Pozz


više ni panike ne ma. mali su se totalno predali. misle ako sam trpio od 200 do 5 mogu i još. ne znam koje čudo tu treba da se desi, a kad uđe stačajni upravitelj pa otkrije neke skrivene dugove….

Ovo trgovanje je za mene “zapanjujuće”!!!
Tko trguje sa “bezvrednom dionicom ” društva u stečaju koja će uskoro biti delistirana?
Pretpostavljam da regulator ne dopušta makinacije i manipuliranje tržištem !
Pozdrav

Mislim da je tu stvar da SKDD vise ne jamci svojim jamstvenim fondom da onaj tko plati dionice da ce ih dobiti i obrnuto onaj tko proda dionice da ce dobiti novce.

Kao ebay je sada Zagrebacka burza za Dioki.


više ni panike ne ma. mali su se totalno predali. misle ako sam trpio od 200 do 5 mogu i još. ne znam koje čudo tu treba da se desi, a kad uđe stačajni upravitelj pa otkrije neke skrivene dugove….

Što više stečajni upravitelj otkrije skrivenih dugova to mu je veći manevarski prostor za svoje “mahinacije”. Znači odmah u startu će se potruditi da ih ima što više. Pa pogledajte samo kako su prošle sve ostale firma u stečaju i kako su završile nakon završetka stečajnog postupka.

kupnjom CD-a od skdd vrlo lako se sazna tko kupuje a tko prodaje. po meni ništa ne uobičajeno se ne dešava a što ne ma i na penny marketu. naravno osim plaćenih novinarskih članaka o crnim autima i td. a tko pametan kupuje na osnovu plaćenih članaka?

who dares, wins

da imam dionice, prodal bi ih odma tak da se rešim svih nedoumica.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Čini se da puca brana….

Koliko samo ima dionica do 6 kn pa to ni samaraši nemogu držati. Pa ima sigurno 15-20.000 komada. Mali problem je ovih koji kupe dionice i plate nitko im ne garantira da će ih i dobiti a ionako vrijede 0 kuna pa dođe na isto.[emo_smijeh]
Možda na njuškalu bude više sreće.[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close