DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onda?

Bumo gore ili dole danas.

Dosadio ljudima lagano ovaj trash.

Mozda za promjenu kupe koju dionicu firme koja nešto i vrijedi.

Kako stvari stoje danas cemo tapkat na mjestu.. razlog? Svi cekaju neku novu vijest, a moguce da je filipovic skroz izaso pa vise nema umjetnog pumpanja gori doli.. sto mozda i nije lose..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Dosadio ljudima lagano ovaj trash.

da, zamjetan je sve slabiji interes kupaca za dionice DIOKI-a, osim onih koji su ovdje zaglavili na razini iznad 15 ili čak 25 kn pa sad pokušavaju kupnjom smanjiti prosjek, no samo se zakopavaju još dublje
treba sačekati odluke stečajnog upravitelja vezane uz isključnje DIOKI-a iz namire SKDD-a i delistiranje s burze

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

nalog sa 29.000 dionica je na “kupnji” na cijeni od 1 lipe tj. 0,01 kn (ukupno 290 kn). tu i 2 H lažnjaka sa 6000H (gotovo sigurno samo 6001 dionica kao puno puta do sada)
ne dajte da vas navuku i istovare po vama dionice kao već puno puta do sada!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Za prošli tjedan
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idDrz=1&idNac=2

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Svaka čast ” hrabrima ” na postavljenim nalozima na kupnju, razmislite ponovno.

Još bi se i čo’ek uključil u kolo, al kad se zmislim da se svaki čas more oglasiti posljednje zvono – nekak mi se baš tolko ne riskira.
Još je to sve skupa dobro ispalo kak je grdo ‘zgledalo prošli tjedan. Ko je imal muda taj je i profitiral…svaka čast hrabrima!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Očito ovaj jedan jedini koji je na bidu sa velikim skrivenim nalozima nema više što izgubiti pa pokušava uvaliti dionice drugima dok se to posljednje zvono ne oglasi….a ovi što kupuju u ovom trenu……sretno im bilo ![emo_smijesak]

Al se siluje kupnja. Jedan udar po bidu i ide se dole.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

R.I.P. DIOKI-R-A

Al ne daju se, nevjerojatno. A po 6,20 nitko nije htio. Ovce.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close