DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Hrvatska-spremna-za-potpis-o-plinovodu-Krk-Ukrajina-Madari-i-Ukrajinci-zatezu

LNG terminal je očito dogovoren kad se i Milanović na ovaj način referira glede tranzitnih plinovoda.
Šta ćemo s zemljištem?

LNG terminal je očito dogovoren kad se i Milanović na ovaj način referira glede tranzitnih plinovoda.
Šta ćemo s zemljištem?

pa odkupiti će ga vlada za oko 30 somova…neka netko kupi i Dinu i riješen je dug Diokija a vi skeptici,drukeri i navlakači pjevajte pjesmicu nekom drugom,,,
osobno sam uvjeren da bez obzira na velike dugove pod hipotekama DIOKI može opstati i u scenariju stečaja i parcelizacije- koji se pretpostavljam neće odigrati-a da će u tom slučaju biti kupaca za njegovu vrijednu imovinu-biti će.
a ako nekoga zanima izvor procjene za Dioki od prije 9 godina od gotovo 600M dolara-uputiti ću ga na izvor.

Zemljiste..?…koliko su ono rekli da vrijedi..28..30..40 mil eura ?..ajde neka bude 40 . I koliko je to onda kuna kolega ?..300 tinjak mil kuna . Koliko je ono duzan dioki ?..Ma ni blizu da se pokriju svi dugovi a bit ce dobro ako samo s prodajom uspije vratit kredit hypu i skinut hipoteku tako da od te prodaje vlo vjerojatno dioki nece vidjet ni “lipe”.
Ne navlacite ljude opet i opet..i opet na iste price…ovdje je vrijednost dionice odrzavana samo zato jer to mi spekulanti tako hocemo..inace ne vrijedi nista..nula…dioki-r-a je bezvrijedan “papir” ..iza sebe nema nikakvu vrijednost.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Zemljiste..?…koliko su ono rekli da vrijedi..28..30..40 mil eura ?..ajde neka bude 40 . I koliko je to onda kuna kolega ?..300 tinjak mil kuna . …..

Pozdrav

To što si izračunao je 75 kuna po dionici?
Ima li Dioki još takve i slične imovine koja nije u funkciji osnovne djelatnosti?

I kakav je odnos Diokija s E.ON-om obzirom na opcijski ugovor s njim za zemljište za LNG terminal?
I je li Dioki sudjelovao u financiranju istražnih radnji za izgradnju LNG terminala obzirom da je Dina Petrokemija dio konzorcija?

Tocno kolega…75 kuna po dionici od prodaje zemljista. Sad izracunajte koliki je ukupni dug diokia po dionici. Ispred njega stavite negativan predznak i smanjite ga za 75 kuna…i dobit cete vrijednost dionice.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sava

Mogu li se navedene transakcije izvrsiti odmah iduci tjedan?

Buduci da je Diokijev Pontiff razrijesen i ima predati pecat firme novoj upraviteljici ne znam kako bu to islo.

Kad Dolezil predaje pecat?


Tocno kolega…75 kuna po dionici od prodaje zemljista. Sad izracunajte koliki je ukupni dug diokia po dionici. Ispred njega stavite negativan predznak i smanjite ga za 75 kuna…i dobit cete vrijednost dionice.

Pozdrav

75 kuna po dionici na samo jednoj transakciji – Ćuf doo!
Imamo i Kijac – preko 600.000m2 turističkog zemljišta i atraktivnih nekretnina!
Imamo i Piros doo – oko 250.000m2 zemljišta uz LNG terminal.

A i Žitnjak je oko 700.000m2 zemljišta!

Imate vi i stečajnog uperavitelja, taj vrijedi više od svih kvadrata skupa.To vam je crna rupa, sve usisa od dioničara…

-Sava je računao bez Dine čiji smo vlasnici 60 posto.
-A prodajom 3 subjekta Diokija i namirenjem duga mogao bi ostati 4-ti,možda baš onaj najvrijedniji- dioničarima.
-Inače u neuspjelom Psn-u nominala je bila 100 kuna a nju je izračunala ‘Baba Jaga’…sve je to računato amte-tamte…sastali se pajdaši i izračunali-ukrivo…
…no dobro,neka misli svatko što želi-a ovi predstavici Konzorcija zainteresirani za kupnju, tražiti će od nas dioničara još da im doplatimo…[emo_smijesak…
ovo nije nagovor za išta…pametujte i vodite svoju brigu sami…

A i Žitnjak je oko 700.000m2 zemljišta!

Veliki dio zemljišta na Žitnjaku već je prodan (Janaf, INA, Rijeka tank …), nisam siguran je li moguće da je ostalo 700 000 m2.


A i Žitnjak je oko 700.000m2 zemljišta!

Veliki dio zemljišta na Žitnjaku već je prodan (Janaf, INA, Rijeka tank …), nisam siguran je li moguće da je ostalo 700 000 m2.
[/quote]

Više oteto no prodato ja bih rekao – slučaj JANAF etc….

1/1 “DIOKI” D.D. – ORGANSKA PETROKEMIJA, Zagreb, Žitnjak 0BB (VLASNIŠTVO)
Katastarska općina: Žitnjak MBR 335550 Natrag na odabir općina
Napomena: Nije javna isprava
Posjedovni list broj 4020
Ukupna površina katastarskih čestica upisanih u posjedovni list 700.933 m2
Sličnna je kvadratura i u gruntovnici!
Vaš link …

Odjel / Ispostava: KRK
Katastarska općina: Miholjice MBR 315940

1/1 “KIJAC NEKRETNINE” D.D., ZAGREB, ŽITNJAK BB
Ukupna površina katastarskih čestica upisanih u posjedovni list 611.997m2

New Report

Close