DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@MiroB
što je muči vas prosječna cjena od danas koja je veća za 1,5 kn od predhodnog dana ,u ponedjeljak vrlo lako do 8-9 kn…



A to što vam Sava priča da je neoperativna imovina veća od duga, neka nađe kupca koji će mu po toj cijeni kupiti.

kvadrat kontaminirane zemlje na Žitnjaku sigurno ne vrijedi više od 20€ a imate takve zemlje gdje god hoćete i jeftinije…

Koliko vrijedi 600.000m2 nekontaminiranog zemljišta u Njivicama s kompletnom infrastrukturom i s jedno 40.000 m2 apartmana?

Što se tiče kontaminiranosti Žitnjaka pitaj malo bivše radnika pa neka ti nešto o tome kažu i kada je bilo čišćenje i uklanjanje takvih dijelova. Uglavnom nešto malo na terminalu – ostalo je sve išlo cjevovodima – zemlja je OK a koliko vrijedi s kompletnom infrastrukturom . voda, struja, kanalizacija, prometnice…..vidjeti ćemo!
[/quote]

ovo gore što si naveo zaista vrijedi nekome, ali ne vama dioničarima. ovo jako puno vrijedi stečajnom upravitelju i njegovim pajdašima koje će kupovati na 13. dražbi.

[/quote]

Ja sam samo upitao koliko realno vrijedi.
60m eura možda????

ja ne znam znaju li ljudi da dionica koju kupuju vrijedi nula kn za njenog vlasnika. stečajna masa ne dostaje ni da podmiri vjerovnike prvog red, a kamoli zadnjeg, a to su dioničari. ja mislio ljudi idu na burzu da nešto zarade kad ono oni dolaze gubiti svoj višak novaca.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pa ako napravite dokap sa 200 mil. eura možda bude vrijedilo 20 kuna po dionici. Kažem ako nemojte me krivo shvatiti jer dugovi su ogromni. Pitajte market makera. Njega samo treba pratiti i njegove samaraše i na konju ste pardon samarašu.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Eh, da mi je znati motive ovih prvih pet na lijevoj strani (bidu). Desnu stranu mogu shvatiti. Što se ovi bideri ne pojave ovdje na forumu da nam objasne. Valjda vide kolika je ovdje nedoumica, a samo jedna rečenica bi ju riješila.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


Eh, da mi je znati motive ovih prvih pet na lijevoj strani (bidu). Desnu stranu mogu shvatiti. Što se ovi bideri ne pojave ovdje na forumu da nam objasne. Valjda vide kolika je ovdje nedoumica, a samo jedna rečenica bi ju riješila.

Tu su prisutni ,oni ili njihove zamjene,jedni drukaju na pad ,drugi kupuju.

Pa ne znam baš. Kad si u trejdu na vrhu kolone lijeve ili desne ne možeš na forumu trkeljati. Moraš tamo gledati svaku sekundu koja prolazi, svako refrešanje gledalice.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Još malo pa ode ovaj out!!

i zadnji puta cijena je srusena sa malim brojem dionica a netko je kupovao kao lud, tako i sada, mozda netko i zna kakva je prava situacija sa diokijem

uvjek ista špranca, rušenje skupljanje i rast 100-200%.
U ponedjeljak će naopako od danas,na otvaranju pad 10-15% pa onda rast20-30%, a danas je bio rast40% pa onda pad 20%.

Uglavnom akumulacija većih količina.


i zadnji puta cijena je srusena sa malim brojem dionica a netko je kupovao kao lud, tako i sada, mozda netko i zna kakva je prava situacija sa diokijem

Nad diokiem je otvoren stecaj…MF je u zadnje vrijeme prodao 50 ak tisuca dionica..pokupovali su pohlepni i naivni “mali” spekulanti koji su vjerovali vladi..medijima..teletextu…hini…novom listu itd..itd..I to vam je prava situacija. Drugo su sve zelje i snovi.

Danas se opet na radio rijeci spominje lng terminal i njegova funkcija za eu…I opet je nesto trebalo bit potpisano ali Huni nisu htjeli..i opet ce nesto trece sutra bit…Jednog dana ce se ivrlo vjerojatno taj famozni LNG i realizirat..ali..to tada nece imat veze sa dionicama koje nose ime diok-r-a. Veselite se ako mozete sta zaradit ovim spekulacijama ..ali na duge staze..zaboravite bilo kakvu dobit ovdje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan
Da spominjao se LNG terminal ,pa ovaj tijedan je u Rijeci izalanstvo Qatara,vezano za razgovore o LNG terminalu…
Najavljeni dolazak cjele delegacije

a jučer u vijestima radio Rijeke u 15 sati ,je bila izjava od strane Janiške i uprave Dine -Dioki da Kazahstanci dolaze u utorak u Rijeku i Krk, i da će ponuda biti objavljena ..

Bez nagovora na kupnju ili prodaju.

New Report

Close