DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel mi može tko napisat o kakvoj se agenciji radi koja ce isplatit place nama radncima
hvala
moze poruka na inbox
ili na javno
hvala

Agencija za osiguranje radničkih potraživanja. Stečajni upravitelj bi morao za svakog radnika izračunati njegova potraživanja, te isti dostaviti radnicima na potpis te nakon toga poslati u spomenutu agenciju.

I nitko nije prodao? Ovi nije nagovor na kupnju ili prodaju


A tko je danas kupovao za skoro 800000 kn ? Trguje se i sutra

strateški investitor možda? ili naivci?

u svakom slučaju vidi se tko uspješno prodaje i to na tone.

Po mojim kalkulacijama ukoliko Kazahstanci žele ući ozbiljno u posao sa Diokijem za to im treba u startu – da otplate dugove i kupe vlasništvo i osposobe pogone, minimalno oko 250 ME.ukoliko se ne pojave sa ponudom onda je to sve bila igra ili im je ponuda bila neozbiljna.

Onaj spisak dioničara su kolateralne žrtve Z S E mafije….ili šta drugo???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Indikativno je i čudno da su mirno gledali današnje trgovanje sa tim količinama
Kako nitko nije iskrcao barem neku kolicinu


ako kazahstanci odluče uložiti u dioki i dinu i predaju ponudu, dali se sve jedno mora čekat ročište ili se postupak može ubrzati ?

Mora se čekati sudsko ročište .
Svatko će moći kupovati imovinu Dioki-a(ako ima interes i novac) u stečaju po Zakonom predviđenom postupku.
Pozdrav



Ja sam se istresao jutros na otvaranju

na otvaranju je prošla 1 dionica na 8,27 kn, pa 201 dionica na 5,77 kn, tako da….
nego, koje ste to dionice istresli, one koje ste kupili prije 3 dana na 14 kn? stvarno odličan biznis [emo_beztona]
[/quote]


Skoro sve ove po 300 su bile moje pa ti blebeći.

Dajte kolega, pa nismo mala djeca, ovo je vaš post od 25.11.2013., taj dan najniža cijena bila je 13,74 kn:


Uzeo sam tisuću komada za početak pa da vidimo

znači platili ste minimalno 13,74 kn, a prodali po max 5,77 kn, o kakvoj zaradi onda pričate???

[/quote]

Nije on prodao ni jednu dionicu po 5,77.Prodao je valjda po 3,66 i 3,65. Evo u privitku namira.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


ako kazahstanci odluče uložiti u dioki i dinu i predaju ponudu, dali se sve jedno mora čekat ročište ili se postupak može ubrzati ?

ma kakvo ulaganje u te propale firme, može biti samo otkupa njihove imovine u stečajnom postupku i pokretanje proizvodnje unutar neke druge firme!


Indikativno je i čudno da su mirno gledali današnje trgovanje sa tim količinama
Kako nitko nije iskrcao barem neku kolicinu

o čemu pričaš????
jučer je iskipano oko 160.00 dionica!
polako će i ostali rasprodati (ali po manjim cijenama) kad shvate da je ovdje game over i da će nakon stečaja dioničarima vrlo izvjesno ostati 0 kuna

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Bili jednom Svatko, Netko, Bilo tko i Nitko. Trebalo je obaviti važan posao kupnje dionca diok-r-a
Svatko je mislio da će ga Netko obaviti.
Netko se zbog toga naljutio, jer je to bio posao za Svakoga.
Svatko je opet mislio da bi ga Bilo tko mogao obaviti, no Nitko nije shvatio da ga Netko ne želi obaviti.
Na kraju je Svatko krivio Nekoga, jer Nitko nije učinio ono što je mogao obaviti Bilo tko.

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dioki-u-stecaju-dina-ceka-ishod-zalbe-na-predstecajnu-nagodbu/713866.aspx

New Report

Close