DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sava

Moze li se navedena prodaja izvrsit prije ozujka 2014?


sava

Moze li se navedena prodaja izvrsit prije ozujka 2014?

Kao prvo u toj činjenici je odgovor zašto se pokrenuo stečaj – iz razloga da se ne napravi ovrha na imovini.
A prodaja se može ostvariti bilo kada. Danas, sutra za mjesec dana…..a može se prodati i još ponešto.

Bilo bi mi super zanimljivo čuti kako se neki od najaktivnijih sudionika ove teme (da sad njih dvojicu ne imenujem [emo_smijesak]) zovu (jesu li u Topu 10), što su po struci i čime zarađuju za život.

Savi se, usprkos svemu, mora priznati dosljednost. On je mjesecima uvjeren da je imovina tvrtki unutar Dioki grupe dovoljna kako bi namirili vjerovnike (i za to ga nitko ne bi trebao prozivati, budući da tu priču nije mijenjao mjesecima; ova naivna želja oko navodnih zainteresiranih ulagača drugi je par rukava).

Moram priznati da ja, u vrijeme dok sam čitao prijedlog prvog PSN-a Diokija i Dine, nisam uspio shvatiti tko koliko duguje. Sjećam se da je brojka za dugovanje prema Siemensu bila vrlo slična i u dokumentaciji koja se odnosila na Dioki i u onoj koja se odnosila na Dinu i da sam čak bio pomislio da je dug stvorila Dina, a da se u Diokija taj dug knjižio samo zbog toga što je Dina tvrtka kćer u vlasništvu Diokija. Je li zaista tako ili otprilike jednako Siemensu duguju i Dina i Dioki … to zaista ne znam.

danas je pisalo u N.L- još nisu objavili na portalu- da su Kazahstanci predali pomudu u utorak-koliku, ni riječi, zašto to nije objavljeno na Zse?- ali navodno nisu zadovoljni što će steč. postupak početi u 3. mjesecu pa bi zbog toga mogli i odustati-ali, navodno, dolaze u Hr. u utorak… pročitajte kada bude objavljeno…


danas je pisalo u N.L- još nisu objavili na portalu- da su Kazahstanci predali pomudu u utorak-koliku, ni riječi, zašto to nije objavljeno na Zse?- ali navodno nisu zadovoljni što će steč. postupak početi u 3. mjesecu pa bi zbog toga mogli i odustati-ali, navodno, dolaze u Hr. u utorak… pročitajte kada bude objavljeno…

Pa zar te ta priča ne podsjeća na onu, objavljenu dan nakon što je odbijena PSN, kako je famozno državno pismo namjere ipak stiglo u “pet do dvanaest”? [emo_smijesak]

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/stecaj-diokija-ima-li-nade-za-dinu/31743/

vid'la žaba...

jel mi može tko napisat o kakvoj se agenciji radi koja ce isplatit place nama radncima
hvala
moze poruka na inbox
ili na javno
hvala

ako kazahstanci odluče uložiti u dioki i dinu i predaju ponudu, dali se sve jedno mora čekat ročište ili se postupak može ubrzati ?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Blago Vama! Toliki optimizam, a tek je pokrenut stečaj! Moja “stečajuša” Transadrija d.d. u stečaju, uredno posluje s nekih 100-trinjak zaposlenih radnika i uredno dobijaju plaće. Imaju imovine materijalne ko u priči, imaju i duga kao u priči. Kada usporedim Dioki d.d. u stečaju koji već dvije godine ne posluje (možda i duže neznam) ja sam na “konju”, a ipak pune dvije godine tamo se natežu što će i kako će riješiti dugovanja preko nekretnina i još ništa nisu riješili. Halo ljudi! Pune dvije godine od stečaja, pa zar vi mislite da će ovdje kraće potrajati. Ajme optimista! Mislio sam da sam ja najveći optimista ali sada vidim da sam “mala beba” za neke likove ovdje.
Ovo će jednostavno još dugo, dugo mjeseci biti “živi mrtvac”. Uskrnut će jedino pomoću 1 kune za koliko će ga netko dovoljno lud i smio kupiti i eventualno oživjeti. A gdje ste vi tu “optimisti” moji?


… zašto se pokrenuo stečaj – iz razloga da se ne napravi ovrha na imovini.

ne, nego zato što je to zakonska obaveza po zakonu o PSN!!!
tragično je kolike stotine postova ste ovdje napisali, a ne razumijete osnovne činjenice niti znate osnove prava, ne znate što je stečaj, što likvidacija, ali stalno dijelite lekcije! tragično!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

A tko je danas kupovao za skoro 800000 kn ? Trguje se i sutra

1.
DIOKI HOLDING AG (80628186533)
3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.
FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
73.513 1,82 Osnovni račun
3.
PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337)
23.760 0,59 Skrb. račun
4.
POŠTEK GORANA (45157779873)
19.922 0,49 Osnovni račun
5.
GAŠI NIKOLA (33324989022)
18.244 0,45 Osnovni račun
6.
HARALOVIĆ DRAGAN (33222914369)
17.191 0,43 Osnovni račun
7.
MARJANOVIĆ DARIO (89736377267)
16.729 0,41 Osnovni račun
8.
PATAKI GORDANA (01676357641)
14.092 0,35 Osnovni račun
9.
JUGO ŽIGANTO KRISTINA (39011481193)
13.293 0,33 Osnovni račun
10.
KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333)
12.563 0,31 Osnovni račun

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close