DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jooj sava sava…šta ćemo mi više s tobom?!šta?



Poslije PSN-a koji je uspješno okončan na Dini , Dina je sposobna sama sanirati dioki!
To sam mislio i mislim da sam i prvi puta bio jasan!

Lijepo je što ti to misliš, ali problem je što to nije točno. Jer da je to točno, DIOK ne bi završio u stečaju.

[/quote]

PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!

@Sava je kralj kiti vas ovom škovacom ima mota nema šta svaka čast!! Lp




Poslije PSN-a koji je uspješno okončan na Dini , Dina je sposobna sama sanirati dioki!
To sam mislio i mislim da sam i prvi puta bio jasan!

Lijepo je što ti to misliš, ali problem je što to nije točno. Jer da je to točno, DIOK ne bi završio u stečaju.

[/quote]

PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!
[/quote]
Na čemu ste vi to Sava???


sam janiška tvrdi da je na diokijem pokrenut stečaj.

ranije je bio podnijet samo PRIJEDLOG za otvaranje stečaja, a jučer je OTVOREN STEČAJ NA SUDU NAD DIOKI-em, to je ogromna razlika!

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.





Poslije PSN-a koji je uspješno okončan na Dini , Dina je sposobna sama sanirati dioki!
To sam mislio i mislim da sam i prvi puta bio jasan!

Lijepo je što ti to misliš, ali problem je što to nije točno. Jer da je to točno, DIOK ne bi završio u stečaju.

[/quote]

PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!
[/quote]
Na čemu ste vi to Sava???
[/quote]

Na matematici i sudskom registru!
A na čemu ste vi?
Kako ZABA može staviti u sumnju sklopljenu i upisanu nagodbu Dine

kad se samo sjetim đakovštine i validusa ne znam da li se tu isplati kupovati po 1kn. onako 1000kom pa ako prođe prođe. ne bi bio ni prvi ni zadnji gubitak ali ova dva primjera mi govore da mi je ipak bolje tu lovu potrošiti na neko vino ili pivo.

who dares, wins


PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!

Dionice DINE, svih njih 100%, su sada stečajna imovina DIOK-a, i kao takve će se prodavati onome tko ponudi najviše. E sad, je li to 1 kuna po dionici, 5 kuna po dionici ili čak i deset kuna po dionici, dioničarima DIOK-a potpuno je svejedno jer će novac koji se dobije od prodaje dionica DINE biti isplaćen vjerovnicima.



PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!

Dionice DINE, svih njih 100%, su sada stečajna imovina DIOK-a, i kao takve će se prodavati onome tko ponudi najviše. E sad, je li to 1 kuna po dionici, 5 kuna po dionici ili čak i deset kuna po dionici, dioničarima DIOK-a potpuno je svejedno jer će novac koji se dobije od prodaje dionica DINE biti isplaćen vjerovnicima.
[/quote]

Bravo —-28 milijuna duionica ajde recimo po bilanci iako je više puno više od 10 kuna!
Po bilanci je 20 kuna pa puta 18milijuna koliko je diokijevo i eto nema duga Diokija!






Poslije PSN-a koji je uspješno okončan na Dini , Dina je sposobna sama sanirati dioki!
To sam mislio i mislim da sam i prvi puta bio jasan!

Lijepo je što ti to misliš, ali problem je što to nije točno. Jer da je to točno, DIOK ne bi završio u stečaju.

[/quote]

PSN Dine je upisana u sudski registar – 72,86% je glasovalo a obzirom da je ZABA imala oko 5% glasova ne može utjecati na sklopljenu PSN!
Nema matematike koja to može skinuti ispod 2/3!
[/quote]
Na čemu ste vi to Sava???
[/quote]

Na matematici i sudskom registru!
A na čemu ste vi?
Kako ZABA može staviti u sumnju sklopljenu i upisanu nagodbu Dine
[/quote]
Sava,urazumite se ,gotovo je!!!
Što prije prihvatite realnost ,biti će vam lakše!!!
Pozdrav i smirite se

ljudi, dosta je bilo rasprave. gotovo je. ne trošite živce uzalud. pomirite se s gubitkom i idemo dalje.

...povijest se ponavlja...

Ja se nisam ni svaao a se ne trebam ni miriti.

Ali sam se pomirio s tim da Diokiima 18 milijuna dionica Dine što po bilanci dine vrijedi 360 milijuna kuna – realo je još toliko!
Sasvim dovoljno i previše za dug Diokija!

New Report

Close