DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze li uprava Diokija uloziti zalbu na otvaranje stecaja s obzirom na zainteresirane investitore?

Zainteresirani investitori se sada mogu obratiti stečajnom upravitelju.
Kao što su se javljali Janiški.
Imaš takav slučaj u Francuskoj – KEM-ONE. Ista branša kao i Dioki.

U slučaju da nije pokrenut stečajni postupak FINA bi morala početi izvršavati sve ovrhe pa tako i na imovini Diokija, a što ne bi bilo dobro za Dioki.

sava
Po vasoj procjeni, nakon sto se naplate svi (sutkinja, upraviteljica, banke, radnici, ostali vjerovnici…)
koliko bi ostalo po dionici od Diokija za nas dionicare?

0,00kn

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

može mi neko pojasnit – zašto se kupuju dionice firme koja ide u stečaj?

pa zar nije ročište o otvaranju stečaja zakazano davno i bilo uračunato u cijenu.
mislim da se novi investitori ni nebi pojavili prije stečaja,ni čermak ni stranci.

šta ako se ipak pojavi ulagač? opet ringišpil na 30 kn?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


pa zar nije ročište o otvaranju stečaja zakazano davno i bilo uračunato u cijenu.

ročište je tek jučer zakazano jer je tek jučer donijeta odluka o otvaranju stečaja na nadležnom sudu


pa zar nije ročište o otvaranju stečaja zakazano davno i bilo uračunato u cijenu.
mislim da se novi investitori ni nebi pojavili prije stečaja,ni čermak ni stranci.

šta ako se ipak pojavi ulagač? opet ringišpil na 30 kn?

Na to se valjda ovdje i klade kupujući dionice!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


dobro ajde sad za ozbiljno znači janiška je najavio investitore to su prenjeli svi mediji na čelu sa hinom dionica je ošla gore za to vrjeme jedan od dioničara od top10 je skratio pozicije zanima me dali postoje uvjeti za kažnjavanje da se manipuliralo vjestima i cjenom dionice i ako postoji ko će to istražiti i ko će kazniti odgovorne
drugo šta me zanima zašto vlada nije spasila dioki a je spasila vartesk meni se čini da su u pitanju lični interesi nekih iz vlade za oboje firmi
treće zašto se prevareni dioničari ne udruže i skupe novce i plate dobrog advokata da tjera pravdu
Ovo zadnje je jedino ispravno rjesenje,to morate dok je sve jos “toplo” jer ako budete cekali ode to u zaborav kao i milion drugih..


može mi neko pojasnit – zašto se kupuju dionice firme koja ide u stečaj?

Iz neznanja. Oni koji kupuju ne znaju što je to stečaj. Oni ne znaju da ono što kupuju više ne postoji.

ajde realno, koliki je trošak najma par limuzina i ljudi u odjelima na par sati, doć u dinu, malo prošetat i raspitivati se o mogućnostima ulaganja. Trojica šute i prave se mutavi (kao stranci neki) u odnosu na par milijuna koliko se može dobiti za iskrcavanje po većoj cijeni.

Ja danas mogu kupiti par milja komada po 4-5 kn, sutra dogovorit obilazak “investitora” napucat cijenu i podignut lovu 😀 zar ne???

ma kakav cash-r-a, 100% in

HTV Txt 207 dali je tu Dioki ukljucen? Financ.agencija podnosi zahtjev za stecaj,duznik moze jos dva puta dati plan financ.restrukturiranja

Ova firma ne ide u stečaj nego u njemu već jest.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close