DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molio bih hitno očitovanje forumaša “Nikolsona” o stečaju DIOKI-a kao i uvredama koje mi je pri tome upućivao jer sam cijelo vrijeme upozoravao na ovu podmuklu navlakušu kojom je cijena DIOKI-a orkestrirano napucana iznad 10 kn da se pojedinci iskipaju po naivnima!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Kosor1, kad si ti stigao upozoravati o ičemu?

Mrtvac još nije odapeo, pa dokle će bogamu? Čini se da jača varijanta: Što brži stečaj to bolje, u stečaju će se tek vidjeti pravo stanje dugovanja, ali i sumnjiva potraživanja se daju pobijati, dakle pravo stanje izlazi na vidjelo. A što čekaju ljudi u crnom, pa vjerojatno upravo to, što mogu vjerovnici, pa slikat se sa tom imovinom čije će održavanje koštat koliko i potraživanja, hahaha, dakle koje je jedino riješenje, naravno brzi stečaj i ljudi u crnom koji čekaju razmagljivanje. Nema šanse da vjerovnici ovo prodaju na “girice”, eto Siemens probao , pa ništa itd…….Za kockare prava prilika!


…Skoro sve ove po 300 su bile moje pa ti blebeći.

Koliko komada si prodao i po kojoj cijeni ako moze kolega??Nisam pohvatao raspravu.Hvala.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ja sam se istresao jutros na otvaranju

na otvaranju je prošla 1 dionica na 8,27 kn, pa 201 dionica na 5,77 kn, tako da….
nego, koje ste to dionice istresli, one koje ste kupili prije 3 dana na 14 kn? stvarno odličan biznis [emo_beztona]
[/quote]


Skoro sve ove po 300 su bile moje pa ti blebeći.

Dajte kolega, pa nismo mala djeca, ovo je vaš post od 25.11.2013., taj dan najniža cijena bila je 13,74 kn:


Uzeo sam tisuću komada za početak pa da vidimo

znači platili ste minimalno 13,74 kn, a prodali po max 5,77 kn, o kakvoj zaradi onda pričate???

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Danas je na vladi bio nacrt prijedloga zofpipsn s nacrtom konačnog zakona. Da li se on primjenjuje i na DIOKI?

Kolega modrobradi, sa 1000 ili 2000 komada u manjim nalozima ući i izaći od jutra 13 puta je lijepa brojka. Mogu izgubiti sve jer mi to više nije važno.
Igram se i uvećavam poprilično lijepo broj dionica.
Lijep pozdrav i sretno ti s Diokijem !

Moze li uprava Diokija uloziti zalbu na otvaranje stecaja s obzirom na zainteresirane investitore?


Danas je na vladi bio nacrt prijedloga zofpipsn s nacrtom konačnog zakona. Da li se on primjenjuje i na DIOKI?

Ne


Moze li uprava Diokija uloziti zalbu na otvaranje stecaja s obzirom na zainteresirane investitore?

A zašto bi ga uložila – da se aktiviraju ovrhe na računima i na svoj ostaloj imovini?

Ukratko sa radio Rijeke :
i formalno kraj Diokija
što će biti s Dinom ?
investitor još nije dostavio ponudu
dolazi opet slijedeći utorak

vid'la žaba...

Gospodin Filipović nije prodao dionice, već je radnicima dao šansu da upravljaju poduzećem. Gospodin Filipović je dobrotvor.
_________________________________________________________________________________

To bi bilo u skladu s dosadašnjim altruizmom: bio je najavio da će tvrtku ostaviti radnicima, a sad govori da prije toga ipak treba otpuštati radnike da bi tvrtka preživjela.

Lik je u kratkom vremenu uspio prodati preko 150 000 dionica na razinama 12-15 kuna, trebao bi svom broker poslati kakav darak. [emo_smijesak]

New Report

Close