DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ja se forumašu savo ( uzgred budi rečeno koji je najavljivao cijene iznad 22,24,26 kn ) uopće ne nerviram ali mislim da dioničari koji su kupovali po 22 kune sigurno trnu zubi. A sjetite se koliko ste navijali da kupe. Nije vas sramota zbog tog ??? Samo mirno sad će Janiška najaviti konferenciju za novinare s temom: Kako navući dobro i kvalitetno !

E pa Đuro ima tešku ruku.


Blago onima koji su uspjeli izaci po 4kn!

Ja sam omastio brk jutros, a ti ?


Evo sada MIROBARIČEVIĆ OSIM STEČAJA VODI I OVRŠNE POSTUPKE NA IMOVINI dIOKIJA KOJA JE OČITO njemu trn u oko!
Koliko se samo upire da dokaže da nema imovine ili da je bezvrijedna!

Miro o svemu odlučuju VJEROVNICI – u PSN-u imaš koliko je tko potraživao!

Savo ti što si vodio, vodio si. Apsolutno ni jedan scenariji ni teorija od njih na desetine koliko si ih imao sve ove godine se nije pokazao točan. Aposlutno ni jedan.

Hoće li se vjerovnici namiriti u manjoj ili većoj mjeri tebe ne treba zabrinjavati. Ti se trebaš pitati koliko će ostati za dioničare. A mislim da je svima jasno da je tu jako teško i koju lipu očekivati.

u tijeku je utiskivanje malih dioničara

Ja uzeo 9000 kuna, a sada pa-pa do novih razina (nizina).

alo miro bembo timbo tambo stvarno kaj ste tak nervozni pa samo vaši postovi se vrte a nemoramo ih ni čitat znam vaše mišljenje, pa je…. pa moja mater se ne brine za moje novce ko vi , mama bi barem želi sve dobro i besplatno mi daje savjet al vi da date besplatno je laž, radje trgujte

pepe7


Ma ja se forumašu savo ( uzgred budi rečeno koji je najavljivao cijene iznad 22,24,26 kn ) uopće ne nerviram ali mislim da dioničari koji su kupovali po 22 kune sigurno trnu zubi. A sjetite se koliko ste navijali da kupe. Nije vas sramota zbog tog ??? Samo mirno sad će Janiška najaviti konferenciju za novinare s temom: Kako navući dobro i kvalitetno !

Janiška je bio dužan kao stečajni sudac u PSN-u obavještavati javnost a sada će to umjesto njega činiti stečajni sudac.
To je istina a ako je Janiška bio iskren onda su ponude tu i taj faktor interesa.

Ono što ja tvrdimje da Dioki ima ogromnu i poželjnu neoperativnu imovinu iz koje se mogu podmiriti vjerovnici.
I to kako vjerovnici odrede.


Ja sam se istresao jutros na otvaranju

na otvaranju je prošla 1 dionica na 8,27 kn, pa 201 dionica na 5,77 kn, tako da….
nego, koje ste to dionice istresli, one koje ste kupili prije 2 dana na 13 kn? stvarno odličan biznis [emo_beztona]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


u tijeku je utiskivanje malih dioničara

Ovo je vrhunska izjava! 🙂


A fino vas je Marijan Filipović okitio prije Božića sa 155.000 komada zar ne ?
Pa ima jedna poslovica : Ovce treba redovno šišati da im nova vuna naraste.

Gospodin Filipović nije prodao dionice, već je radnicima dao šansu da upravljaju poduzećem. Gospodin Filipović je dobrotvor.

Ovo je isti scenarij kao i kod magme.Ali i na takvom scenariju netko ce zaraditi ali puno vise ce ih izgubiti!I 5 je dobra cijena i pet puta visa od jedne kune…



Ja sam se istresao jutros na otvaranju

na otvaranju je prošla 1 dionica na 8,27 kn, pa 201 dionica na 5,77 kn, tako da….
nego, koje ste to dionice istresli, one koje ste kupili prije 2 dana na 13 kn? stvarno odličan biznis [emo_beztona]
[/quote]
Skoro sve ove po 300 su bile moje pa ti blebeći.

New Report

Close