DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I naravno da ide prodaja imovine

samo one koja nije pod hipotekom!
sve ostalo što je odavno pod hipotekom je završena priča!
GAME OVER!

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Ovdje je jedino rješenje što brže delistiranje, (zakonski rok je mislim 30 dana od dana službene objave stečaja)da se stane na kraj ovim špekulantima, pa neka onda trguju preko oglasa.

ne samo to, JAKO BRZO ide i isključenje iz sustava SKDD-a!
znači nemaš garancija kad kupiš da ćeš dobiti dionice niti kad prodaš da će ti doći pare na račun!

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Evo sada MIROBARIČEVIĆ OSIM STEČAJA VODI I OVRŠNE POSTUPKE NA IMOVINI dIOKIJA KOJA JE OČITO njemu trn u oko!
Koliko se samo upire da dokaže da nema imovine ili da je bezvrijedna!

Miro o svemu odlučuju VJEROVNICI – u PSN-u imaš koliko je tko potraživao!

Kako to da se Savi automatski objavljuju komentari? Oli je on administrator?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Evo sada MIROBARIČEVIĆ OSIM STEČAJA VODI I OVRŠNE POSTUPKE NA IMOVINI dIOKIJA KOJA JE OČITO njemu trn u oko!
Koliko se samo upire da dokaže da nema imovine ili da je bezvrijedna!
Miro o svemu odlučuju VJEROVNICI – u PSN-u imaš koliko je tko potraživao!

Nego što PSN više nema veze bilo pa prošlo vjerovnici sada ponovno potražuju ide i neka kamata jelda forumaša, nego što bi s onim vašim ide to na 22,24,26 i investitorima.
Mijenja li se sad koncepcija jer do 24 kune ima jako puno dionica. Da li čete uspjeti a jeli dolazi ta ponuda i konferencija za novinare. Kad ćemo to riješavati.

SREĆOM OVA SUTKINJA ĆE BRZO STAVITI OVO IZVAN OPTICAJA TJ: NA DELISTING JER PO ZAKONU ČLANSTVO NA BURZI SE PLAĆA A ONA NE SMIJE TROŠITI NOVAC KOJEG UZGRED BUDI REČENO NITI NEMA JER JE RAČUN BLOKIRAN. A VI ? ŠTO ĆETE VI ?

E pa Đuro ima tešku ruku.


Pun mi je kufer ovih što ih more tuđe brige, nemojte samo opet plakat kad bude odletilo u visine.

Samo što nije kolega, pitanje je minute. Ja sam se istresao jutros na otvaranju, nakrcao opet i sad čekam [emo_smijesak]
VIVA DIOKI !

E moj sava, vidjet ćeš pred kraj trgovanja koliko vrijedi “imovina u stečaju”. Sami ulagači će je procijeniti pa poslije si i sam računaj.
Ovo je još uvijek kao “živo” ali za par dana kada zamre bilo kakav interes za kupnju, a i sama tema Diokia zamre, špekulanti presele na neku drugu dionicu (vjerovatno Dalekovod), neće ovo vrijediti više od par lipa.


Blago onima koji su uspjeli izaci po 4kn!

blago onima koji su na 4 kupili pa prodaju po 5.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Zakaj neko kupuje po 4kn, ako SE ZNA da pada do 2 kn?
[emo_namigusa]
zato kaj ce prodat po 5 kn [emo_ooooo]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

A fino vas je Marijan Filipović okitio prije Božića sa 155.000 komada zar ne ?
Pa ima jedna poslovica : Ovce treba redovno šišati da im nova vuna naraste.

E pa Đuro ima tešku ruku.

kupuje se čak po 5 kn dionice firme u stečaju! strašno dokle ide ljudska glupost i pohlepa [emo_zacudjen]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

MiroBaričeviću

Čemu tolika nervoza – koji je razlog?
Nemaš dionice šta se sekiraš.
A što se tiče Diokija – umjesto Janiške o ponudama investitora će odlučivati stečajni sudac – mislim da to nije prekomplicirano.

New Report

Close