DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je jedino rješenje što brže delistiranje, (zakonski rok je mislim 30 dana od dana službene objave stečaja)da se stane na kraj ovim špekulantima, pa neka onda trguju preko oglasa.

pozdrav bivši kolege radnici
pretpostavljam da ovaj forum čitaju i neki sindikalisti koji su ubirali 1% moje plače svaki mjesec a ništa za uzvrat nisu dali ( tu ne računam polupljesnivu šunku za jedan uskrs )da li ti siti sindikalisti imaju riješenje kako mi koji smo dobili pedalu 31,12,2012 možemo dobiti onaj minimalac koji nam zakon propisuje, jel ako na to imaju samo radnici koji su radili u trenutku stečaja onda neka bar daju koji pravni savjet, to bar ništa ne košta(ili možda da)
da li da uzmemo odvjetnika pa da i on još izbije koji tisučicu iz džepa ili da sami nekoj agenciji odnesemo slučaj.
osobno sam se pomirio sa gubitkom večine plača,a i otpremnine ali mislim da bolje da dobijemo mi kojima to treba za goli život nego Ježić,Janiška,Dolezil …ili netko njima sličan jer oni su se stvarno natrpali ,pa ne mogu za blagdanski ručak pojesti stado janjadi ili popiti 10000 l najboljeg vina
neka daju i nama, bar za pečeno pile za 19.99
ova priča bi trebala malo pokrenuti sindikaliste da bar zadnji posao naprave kako treba ili će dokazati da su svoj posao već napravili kada su sa ježićem sklopili pakt
ovaj stečaj je tempiran u 12mj. kada dolaze blagdani da se čim manje priča o tome
lp

Nastranu sve, ali koliko je ovdje keša isparilo najedanput, ima da osjeti cijela burza tu dodatnu nelikvidnost u i ovako teškoj situaciji.

imamo i prave investitore po 200 kom, svaka čast[emo_beztona]

DIOKI bi danas mogao završiti oko 1-2 kn i tamo ostati do skorog delistiranja

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

a yamislite sad nekog ulagača koji je digao margin kredit i uložio u ovu dionicu,nadam se da neće krenuti krivim putem

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa neka kupe još par puta po 1 dionicu i obore cijenu na 1 kn. Valjda netko može žrtvovati tih 10-15 kn.

Nadam se da se ovaj gore zahebava sa pitanjem dal moze dionica u minus u protivnom je jako zalosno tko sve trguje

Kako je ruzno gledat novac kad se ovako topi..:(…a jos jucer smo svi mi realno upozoravali na to…nazalost kad se ovako nesto desi ..opet svi “pusimo”…svi gubimo..Era diokia i spekulacija s njim je gotova…ali zalosnije od toga je sto je jos jedna firma sa ogromnim potencijalom otisla sa zse…i to zasto.?..Samo zato jer su oni siti koji su je se docepali stitili samo svoj interes..Bas ih je bilo briga za sve druge…Zalosno i po tko zna koji put napravljeno. Steta novaca od onih ljudi sto su zadnjih tjedana ovo kupovali…pojavili se u prvih 10 nadajuci se za koji dan bit bogatasi…svaka skola se placa..ali ovdje je vec sve jako puno puta preplaceno i to po tko zna koji put. Nadam se da ce se nac netko tko ce ovo pricu sa “kazahstancima” tjerat do kraja…ovaj put stvarno nebi treablo stat i pusti da padne u zaborav.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zakaj neko kupuje po 4kn, ako SE ZNA da pada do 2 kn?
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

samo se vi zaletavajte u DIOKI po 4kn, kad ga ubrzo isključe iz sustava namire i depozitorija SKDD-a, što će onda s dionicama DIOKI-a ???? [emo_vrtimise]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Zato što ima još dosta za iskrcat, pa baca kost u nadi da će ga pohlepna ekipa popratit sa kupovinom.

New Report

Close