DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Najbitije u cijelom postupku je ova cinjenica..
""Sa otvaranjem stečaja Diokija zatvara se Ježićevo poglavlje, dok raspolaganje njegovom imovinom, što uključuje i tvrtku kćer Dina-Petrokemiju koja postaje stečajna masa, prelazi u ruke vjerovnika sukladno njihovim tražbinama. To znači da će sve operativno voditi upraviteljica dok kontrolom suda, no kako će se vjerovnici namiriti, oni će odlučiti sami..""..Znaci nema vise Jezica da muti kasu…gotova je njegova era kako kazu …A hoce li sta ostat od imovine nakon svega…pa koga briga..Radnici su na burzi..vjerovnici se naplacuju iz prodaje i tocka. Uvjek se moze nac netko tko ce na "livadi" dine ili diokia pokrenut neku proizvodnju ali to se vise nece zvat dioki…nece bit u vlasnistvu ljudi koji su do prije 20 godina bili nitko i nista a sad su "bogovi".
Zanimljiva je i ova izjava dolezila da su "fantomski" investitori dali ponudu u utorak..!?!?..Halo..jucer je bila srijeda..nije li tako.!?!?..Jesmo li culi sta u utorak..jesmoli culi sta u srijedu do podne od njih..od uprave koja je duzna obavjestit zse u takvim slucajevima..?..Naravno da nismo.. Pa i sad kad je sve gotovo on jos uvjek nece da kaze tko su bili ti "ljudi"…Strasno..prestrasno kako nitko za nista u ovoj j….j drzavi ne odgovoara…

Pozdrav

S dosta toga si u pravu no nije ništa gotovo – i u stečaju se može poslovati jer nema ovrha, naravno ukoliko postoji interesa za to.
A oni koji su zainteresirani nisu se odjavili.
Uz to veliki je interes i za imovinu.
A u obzir treba uzeti i činjenicu da su meu vjerovnicima i komapnije iz Dioki Grupe i to s ne malim iznosom potraživanja.

A što se tiče Dioki Holding AG kao matice obzirom da je vladajuće društvo vidjeti ćemo kako će se priča privestikraju jer vladajuće društvo je ISKLJUČIVO odgovorno.
[/quote]
mislim da je ovo vrijeme da se pozove Nadana iz zatvora, on jedini može ovo izvući iz stečaja, ali tko će mu platiti proviziju ?

Raste kupnja![emo_smijeh]

Koje je ono pravilo ZSE da dionica ne može od jednom ići ispod određene cijene?
Prošli put kad je padalo netko je napisao da nije mogao staviti nalog ispod 16 kn.

Je li zato prodajni nalozi stoje ? Je li se može staviti ispod 5,77?



Tako je sava…zato danas dioki ide natrag na 20 kn…a obustavili su trgovinu jučer da ti i lacoste možete otvoriti oči investitorima da povuku svoje naloge sa prodaje…[emo_zloban]

A šta im ja imam otvarati oči?
Je li činjenica da se stečajom obustavljaju ovrhe – jeste.
Je li činjenica da su u bilanci Kijac, Piros, Ćuf, Dina i Riječki list 255.464.003 kuna a vrijedi bar 3-4x više?
[/quote]
Ništa ne vrijedi više!
Činjenica je da je kapital Dioki-a NEGATIVAN.

Mozda te burza stiti da ne prodajes u bescijenje, a Investitor po najavi Janiske i poslovnog dolazi.

jel može dionica u minus? npr da stavim 10000 komada na -5 kuna
da meni netko plati da posjedujem dionicu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Je li se može staviti ispod 5,77?

ne može! mora se najprije kupiti makar 1 dionica po 5,77 kn da bi se nalozi mogli stavljati niže….

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Neko ipak kupuje taj jedan komad… fala mu!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

odrzava se likvidnost sa 1 dionicom

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ljudi gotovo je nemojte nasjedati.
I ovi koji kupuju, ili mole boga da ne kupe ( kao ovaj sa 20 000 komada što se maknuo sa kupnje ), ili će kupiti isključivo radi trejda.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

do 0 će trebati samo 9 kom kupiti


Ljudi gotovo je nemojte nasjedati.
I ovi koji kupuju, ili mole boga da ne kupe ( kao ovaj sa 20 000 komada što se maknuo sa kupnje ), ili će kupiti isključivo radi trejda.

lp


Neće više biti trejda samo bezvrijednih dionica, igra je gotova.

New Report

Close