DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drage kolege, neka Vam/nam Bog pomogne danas!
lp
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Tako je sava…zato danas dioki ide natrag na 20 kn…a obustavili su trgovinu jučer da ti i lacoste možete otvoriti oči investitorima da povuku svoje naloge sa prodaje…[emo_zloban]

Ljudi dajte prestanite napadati Savu i Lacoste, kao da su vas oni natjerali da kupujete dionice diokia, svi smo mogli procitat u NL ili na Txt, a i predstecajni upravitelj je sam spominjao investitore .Svi smo se nadali nekoj brzoj zaradi pa smo i kupili dionice ,a sad kad je pushing sad nam je netko drugi kriv. Mozda je netko i dolazio i razgledavao firmu,al ne znaci da je odmah dao i ponudu.

ja ne vjerujem da ti kazahstanci uopće postoje, ali ako postoje i bili su spremni dati ponudu to jest kupiti dioki, ko je uopće dopustio da se pokrene stečaj, sve su to nečije mućke.. bit će opet provizija od prodaje zemljišta.. briga našu vlast za radna mjesta oni samo gledaju di će napuniti svoju račun!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pise u nl da su investitori Dali ponudu u utorak,a stecaj je proglasen u srijedu.kako Su unaprijed znali kad je rociste?

Predstečajna je trebala zamijeniti onaj dio stečaja sa ustrojem.
Sada više nema Stečaja sa ustrojem.

Prije neki dan se Vlada hvalila kako niti jedna velika firma iz Predstečajne nije završila u Stečaju.

Evo sada jeste, a moglo bi ih biti još. Pogotovo one koje u predstečaju ne rade.

a šta se tiče stečajnog ročišta.. trebali su ga stavit 2020 godine.. ljudi moji sve se zna čemu sad čekat opet 5mj. .. to izgleda mora tako bit da stečajni upravitelji mogu više zaraditi..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Tako je sava…zato danas dioki ide natrag na 20 kn…a obustavili su trgovinu jučer da ti i lacoste možete otvoriti oči investitorima da povuku svoje naloge sa prodaje…[emo_zloban]

A šta im ja imam otvarati oči?
Je li činjenica da se stečajom obustavljaju ovrhe – jeste.
Je li činjenica da su u bilanci Kijac, Piros, Ćuf, Dina i Riječki list 255.464.003 kuna a vrijedi bar 3-4x više?

Lacoste,

pogledaj što piše u Novom listu:
Kazahstanski investitori dostavili su svoju ponudu za Dioki i Dinu ovog utorka, no kasno sazivanje prvog ročišta navodno ih je pokolebalo

To znači da se ponuda odnosi na Dioki u stečaju, zar ne? A tu se dioničari nemaju čemu nadati

šta je ovo ? dionica diokija nije u crobexu ni u crobexu industry

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

a gle ovog glumca na “kupnji” sa 20.000 komada na 5 kn gdje zna da ga prodaja ne može poklopiti [emo_palacd]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

@fffffff
DIOKI je izbačen iz indexa zbog odlaska u stečaj, sad se ta firma na ZSE zove “DIOKI d.d. u stečaju”

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

New Report

Close