DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postoje ozbiljne razlike između Diokija i tih drugih kompanija a zove se imovina!
Također Kijac, Ćuf, Piros, Dina i Riječki list potražuju 310m od 905m kuna.

Ovakav rasplet je bio izvjestan i svi oni koji su se “kockali” su morali biti spremni na gubitak cijelog uloga .
Nažalost i nakon Validusa i Đakovštine,neki jednostavno ne “znaju stati”!
Pozdrav


blokada je do kraja trgovanja.sutra tek nastavak

Sad brzo dojava u NL da se sutra saziva konferencija za novinare i investitori objavljuju ponudu…ipak MF ima jos 100 000 dionica…pa ni po kunu to nije bas za bacit…I ne morate trosit 7 kuna za info iz NL kolega kojem je to izvor informacija…Vec u 3 u jutro vam je on line na http://www.novine.novilist.hr.
Po stoti put smo rekli da nisu ljudi krivi..pohlepa je opaka stvar i uglavnom lose zavrsi…ali oni “organi” koji je moraju kontrolirat su opet zakazali…i to je veci poraz i teze saznanje od svih gubitaka novaca…Kako ide ona “balkanska…nemoj da brigas zivot se stara dok je ljudi bit ce i para” ali razocarenje sa zse i hanfom je opet razocarenje u “institucije” i ima li tome kraja ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Učinci zaključenja stečajnoga postupka

Članak 255.

(1) Donošenjem rješenja o zaključenju stečajnoga postupka prestaju službe stečajnoga upravitelja i članova odbora vjerovnika, osim ako ovim Zakonom nije drukčije određeno[/b]. Dužnik ponovno stječe pravo slobodnoga raspolaganja stečajnom masom.


Postoje ozbiljne razlike između Diokija i tih drugih kompanija a zove se imovina! Također Kijac, Ćuf, Piros, Dina i Riječki list potražuju 310m od 905m kuna.

što je tebi? ti i lacoste10 uvaljali ste desetine forumaša u bankrot sa svojim savjetima i nije vas sram i dalje ovdje dijeliti lekcije?!?!
vas dvojicu treba trajno isključiti s foruma!
[emo_palacd]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

evo kako fukcionira u stečaju i kolko stečajni zarađuju 100000 kuna po danu za dioničare neče ostat ništa

Tu se skrivaju abnormalno visoki troškovi. Ja sam došao do spoznaje da je stečaj u Pevec Bjelovaru za godinu dana koštao osam milijuna i 200 tisuća kuna. I to samo za Pevec Bjelovar, a Pevec Zagreb je daleko veći, pa mogu pretpostavljati da je koštao najmanje 15 milijuna. To što mediji pišu, i što stečajni upravitelj Darko Šket govori, to je takva lakrdija. On je sebi 2010. godine u Pevec Bjelovaru isplatio 600.000 kuna. Isplatio si je i blizu 600.000 kao zaostatak iz prethodne godine, za što? Za četiri dana od Božića do Nove Godine? Pa zar jedan njegov dan vrijedi blizu sto tisuća kuna? Tih osam milijuna kuna samo iz Pevec Bjelovara Uprava si u dvadeset godina nije isplatila. Lako je voditi takav stečaj kada je pun k’o brod: robe, novaca, imovine… Ono na čemu mi sada inzistiramo jest revizija stečaja, jer stečajni upravitelj nikada nikome ne polaže račune. Polaže račune onome s kim je zajedno u poslu, a to je stečajna sutkinja.

http://www.poslovni.hr/startup-i-vase-price/zdravko-pevec-sve-sto-dosad-nisam-smio-reci-209511 [poslovni.hr]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Pokrenut-stecaj-Diokija

Vi koji imate dionice,pokrenite tužbu “druga” novinara koji je pisao članke!

kako ova dionica funkcionira, ne bih se čudio da nakon otvaranja trgovanja poraste na 25 kn, dok se i posljednji optimisti ne razočaraju



Postoje ozbiljne razlike između Diokija i tih drugih kompanija a zove se imovina! Također Kijac, Ćuf, Piros, Dina i Riječki list potražuju 310m od 905m kuna.

što je tebi? ti i lacoste10 uvaljali ste desetine forumaša u bankrot sa svojim savjetima i nije vas sram i dalje ovdje dijeliti lekcije?!?!
vas dvojicu treba trajno isključiti s foruma!
[emo_palacd]
[/quote]

Zar nije Janiška kriv?

Ako malo pratiš ja sam navijao za ovakvo rješenje čim se nije prihvatila PSN.
jER dIOKI IMA IMOVINU KOJOM SE MOGU NAMIRITI VJEROVNICI i to nroperativnu imovinu!
Uostalom da nema ne bi se ni otvarao stečaj nego LIKVIDACIJA – A TO JE ogromna razlika!!

Učinci zaključenja stečajnoga postupka

Članak 255.

(1) Donošenjem rješenja o zaključenju stečajnoga postupka prestaju službe stečajnoga upravitelja i članova odbora vjerovnika, osim ako ovim Zakonom nije drukčije određeno. Dužnik ponovno stječe pravo slobodnoga raspolaganja stečajnom masom.


Zar nije Janiška kriv?

tko je kriv neka utvrde HANFA i pravosudna tijela!

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Govorite o zakljucenju kolega…ovaj se tek otvara…O kojoj imovini govorite.?…Do zakljucenja Dioki nece imat nista.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close