DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači vrijednost firme je 0,00 KN.???!!!
Barem sad dioničari znaju na čemu su.


….vratimo se par dana unazad i sjetimo se "PLAČENIH OGLASA"o ulasku stanih investitora !!!!! To je nekolicini poslužilo da se iskrcaju.

to ja danima tvrdim! pogledaj npr. moj post od prije sat vremena!
a sad kad se deblokira ide kao kamen prema 2-3 kn

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

odluka o stečaju donesena u 12:00, a zadnja transakcija obavljena
DIOK-R-A 11,20 90 14:15:44
DIOK-R-A 11,09 30 14:12:38
kurir nije prije stigao donijeti odluku na zse.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nemojte tako kolega…preozbiljni su igraci bili u igri da bi sve to bilo namjestaljka…Sad da vidimo koliko su brokeri jaki…oni i jesu vlasnici zse i hoce li trazit i sluzbenu reakciju hanfe da jednom svi skupa saznamo tko su bili ti “fantomi” u crnim autima..jer ako sad ne poduzmu nista…mogli bi oni i na necije druge rampe pocet dolazit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Žalosno je što ja mislim da to nije medijski kraj, opet će se vrtiti neki neodređeni polučlanci s nekim investitorima, skroz do delistinga, ako se čak i ponovno sve ne vrati na početak.

Cekali su da se filipovic i trejderi koji su ostali unutra iskrcaju i sad moze u stecaj.. sve po zakonu naravno…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Meni je nevjerojatno da to nije procurilo na vrijeme.

Neki kupci su do doslovno do zadnjeg časa bili uvjereni da je stečaj još tamo negdje daleko na horizontu, i da će se u medjuvremenu pojaviti tajanstveni ulagač, ili će prije toga uspjeti uvaliti dionice nekim drugim naivcima kunu, dvije skuplje (što se prije desi).

Ispada da zaista nitko od njih nije imao informaciju da je danas u 12:00 zaista The End……jer da jesu, vjerujem da bi pričeli sutra, i ako stvarno vjeruju u vrijednost imovine Diokija i u stecaju, kupovali bi barem 60-70% jeftinije nego danas.

Mogući scenarij:
Famozni investitor pošalje pismo, pismo namjere, pisamce, razglednicu.
Vrati se nada u obnavljanje postupka PSN (jer za Dioki se mijenja zakon) i onda opa još jedaren, napaćeni hrvatski narod u kolo

Samo da investitor ne bude španjolski instruktor skijanja koji je nasanjkao ukrajinsku vladu lani

meni je bilo nevjerojatno da vi i dalje trgujete ovom dionicom , a znalo se da će u stečaj. i sada je cijena užasno visoka obzirom da imovine za unovčenje više nema. sve je prodano i razmontirano da bi radnici dobili plaće tako da ovo možete otpisati.
s druge strane tu je recimo dionica magme koja je, usprkos tome što je predstečajna nagodba prihvaćena, na razinama ispod 1 kune. meni to nije imalo logike, ali dobro. svak bira kamo će sa novcima. žao mi je onih koji su besramno navučeni putem medija i foruma i to je velika sramota naše burze i hanfe što nije obustavljeno trgovanje. a mnogi su i zaradili prodajući vam bezvrijedne dionice. sramota.

...povijest se ponavlja...


Žalosno je što ja mislim da to nije medijski kraj, opet će se vrtiti neki neodređeni polučlanci s nekim investitorima, skroz do delistinga, ako se čak i ponovno sve ne vrati na početak.

probajte prodati stan, pa ćete vidjeti koliko će Vam investitora prodefilirati, dok ne naiđe kupac. Sada zamislite za industriju gdje treba keširati milione miliona. To su složene operacije koje se ne rade na horuk. U ponedeljak vidjeli u petak kupujemo. To ne ide tako.

Kolega sava ..bit ce pitanje jeli likvidacija..stecaj sa preustrojem..ili koju formu vec nazovu. Glavno da janiska..dolezil..i “ekipa” ne mogu vise nista dogovarat..potpisivat.jer kako vidimo..pecat preuzima stecajna upraviteljica.
Tvrtka ce napokon biti pruzeta u ruke pravosudja (kakvog takvog) boljeg od ovih kriminalaca sto su vecinski vlasnici…Ne kukajte sad zbog radnika…njima je i ovako i onako javna kuhinja vec dugo jedina gdje jedu i place su tko zna kad vidjeli. Tek sad mozda …ali stvarno mozda dioki pocne radit…Isto kao sto je krenuo i jadran kamen..i gredelj…i pevec..itd…I drustvo mozda bude imalo sta od njega.. Mi dionicari..?..ako smo godinama mogli bit tu…pa bit cemo i sljedecih 5 (zdravi bili)…cujemo se u plavom oglasniku ili gdje vec.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sava ili lacoste nek odgovore šta će biti sa cijenom dionice nakon što odblokiraju…
ne bi trebalo ni odblokirat…samo delistirat…tu je priča već odavno gotvoa…napucali su ju na 20 kn, da bi se neki mogli iskrcat…pa puno im je draže iskrcat se na razinama 15-20 kn, nego na 2-3 kn….jel tako?

New Report

Close