DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Postoji jedna stvar koja mi je jako sumnjiva u svemu tome. Znate koja? Ta da iako ovo traje već neko vrijeme još uvijek nije procurilo ime investitora. Priča Janiška, stižu investitori, bili, obišli, bla bla, sastaju se s ministrima itd. A nije procurilo!!?? Nevjerovatno!!! Pa kod nas cure podaci iz najtajnijih istraga!! A nakon što su iskontaktirali hrpu ljudi nije procurilo ime investitora?!?!? Nitko nije rekao ništa? Nikome? Niti jedan pomoćnik ministra, niti jedna tajnica, niti jedan novinar nije saznao ništa? Osim da je to neki fond koji se bavi s nečim, i jako su ozbiljni, oni rade polako i u tišini. Hahaha! Strava!

bravo, to je poanta svega!
tobožnji investitori svuda tobože idu, sve tobože obilaze, ali nitko ih ne vidi, iz auta ne izlaze!
ja sam uvjeren da je ovo bila samo još jedna navlakuša da se iskrca ekipa koja je ovdje zaglavila na +20 kn i sad kad su se riješili dionica (pogledajte promete pred par dana!!!) sad će cijena nazad na 3-4 kn kad ljudi vide da od svega nema ništa i da ide stečaj
[/quote]

Čermak i Crodux su se javno očitovali, ponudili 27m eura i koliko ja znam nije odustao!
Dakle bez obzira na sve Dioki ima investitora i strateškog partnera.

blokada na diokiu.šta se sad dogodilo?

I nakon svega … RIP.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Evo….OTVOREN STEČAJNI POSTUPAK:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48522

Što sada, ima li još uvijek nade?
Neki od nas su na vrijeme upozoravali na ovo!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

THE END

Mislim da bi dioničari trebali štošta priupitati Janišku, ali preko suda. Nemam Dioki, ali ovako nešto sam i očekivao

Koji je ovo kriminal. Ovo ima samo u Lijepoj našoj. Ovako se igrati sa novcima dioničara…ccccc…..

I šta če biti – pola potraživanja će prijaviti Dioki Grupa i odreivati će i diktirati puno više nego u PSN-u!

Posebice oko duga koji se veže oko HEP-INA- ZG Holding.

Možda vjerovnici i odbace stečaj posebice kada se uzme u obzir da je prvo ročište u dalekom 3 mjesecu iako su stečajni postupci HITNI.

I ko je taj Januška koji je kao objavljivao vijest o tajanstvenom investitoru, a novinari prenosili kao da se radi o eliksiru mladosti.

Od osobe koja u tom trenutku nije bila ovlaštena za ništa. A vidimo da nije niti u stečaju

….vratimo se par dana unazad i sjetimo se “PLAČENIH OGLASA”o ulasku stanih investitora !!!!! To je nekolicini poslužilo da se iskrcaju.

Mi smo BANANA DRŽAVA !

dobro ne triba likovati ! treba plakati ,bar suza u oku da zatitra ,jer propadanjem diokija propada i hrvatska , koliko će gladnih usta biti nakon toga ,,njihovih sudbina pogotovo radnika i njihovih obitelji, jer ne samo sta su ostali bez posla već im vise ovrhe od banki i linića,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Evo….OTVOREN STEČAJNI POSTUPAK:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48522

Što sada, ima li još uvijek nade?
Neki od nas su na vrijeme upozoravali na ovo!

lp

U DALEKOM 3, MJESECU 2014.

8. Ročište vjerovnika na kojem će se ispitati prijavljene traţbine (ispitno ročište) odreĎuje se za dan 4. ožujka 2014. u 10,00 sati, a održati će se u

New Report

Close