DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/pricom-oko-diokija-trebala-bi-se-pozabaviti-hanfa/

Neka institucije rade svoj posao. [emo_smijeh]


S obzirom da stečaj kuca tik pred vratima, prodavači su očekivano sve tanjih živaca i za očekivati je odmah na početku pojačan pritisak na strani prodaje.

Zar tu varijantu nismo 100x elaborirali?
Vjerovnici su i kompanije iz Dioki Grupe – cca 35% tako da se ni u toj soluciji ništa ne može odlučiti bez Diokija
To ti je kao da je dug Diokija 477m kuna koliko je i prijavio u PSN-u.
A obzirom na neoperativnu imovinu i situaciju oko LNG TERMINALA mislim da smo kvalitetno zaštićeni.

Mislim da bi se dionicom Diokija trebala pozabaviti i Hanfa

Ja ne sumnjam da se HANFA već nije pozabavila s Diokijem – i da je dala zeleno svjetlo!
A zašto – možda zato što ima neke informacije koje mi nemamo?


Sačekajmo da gos:Janiška objavi ponudu i prestavi investitore

možda investitor čeka da se danas/sutra otvori stečaj pa će tek onda izaći s ponudom za kupnju Dioki-jeve stečajne mase?? [emo_zacudjen]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Ja ne sumnjam da se HANFA već nije pozabavila s Diokijem – i da je dala zeleno svjetlo!
A zašto – možda zato što ima neke informacije koje mi nemamo?

Normalno da je ,to je normalna stvar,da se pozabavila.
a ako imaju točne informacije o ponudi koja će biti objavljena ,onda bi bio red da se ta ponuda objavi na ZSE tokom dana.

@bembo-apothekar
možda investitor čeka da se danas/sutra otvori stečaj pa će tek onda izaći s ponudom za kupnju Dioki-jeve stečajne mase??

—————————————————————-

Bože kako ti se da više pilit nepotrebne stvari u zadnjih godinu dana, sačekajmo objavu ponude i visinu financiskog ulaganja .


Bože kako ti se da više pilit nepotrebne stvari u zadnjih godinu dana, sačekajmo objavu ponude i visinu financiskog ulaganja .

a kako se tebi da lagati i navlačiti ljude u ovu stečajušu ne bi li zaradio par kuna??? [emo_palacd]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

u ovoj drzavi nitko ne odgovara za lazne iskaze pa se moze svasta govoriti i time dizati i spustati cijenu dionice, jer kad bi se to pocelo kaznjavat ostali bi bez vlade i saborskih zastupnika

@bembo
Uljudno kažem, da se sačeka objava koja je najavljena od strane janiška,koja je objavljena na poslovni.hr

Idući tjedan ponuda investitora za Dinu i Dioki

Obavjest dati na ZSE.

bez nagovora na kupnju ili prodaju.
svatko po svom izboru.

Najpoštenije bi bilo zaključat ovu temu dok se saga ne okonča, tako da svi mogu trgovat hladne glave, bez ikakvih distrakcija.

Ovakvo bjesomučno spammanje, odnosno ponavljanje stalno jedno-te-istih postova više stvarno nije za toleriranje.

Mali ulagači opet prevareni:

Mislim da bi se dionicom Diokija trebala pozabaviti i Hanfa
Burze
27.11.2013. 9:57
Poslovni.hr/Hina
0

„Nakon impresivnog rasta u tjednu ranije, uslijed najave da bi mogla pristići ponuda strateškog partnera za ulaganje u tu grupu, cijena dionice sada je u oštrom padu, jer ponuda još nije stigla. Mislim da bi se trebala time pozabaviti i Hanfa, kao regulatorno tijelo“, navodi Rinkovec.

New Report

Close