DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

susjedi grade plinovod s rusima,s kinezima prugu i još ponešto a milanović s istima brblja bez ikakve realizacije,..kod nas važi ovaj naslov s desne strane:
“idući tjedan investitor će….”znači nema problema ,aktualno je i ako čitamo i kroz nekoliko tjedana

26.11.2013
1.
DIOKI HOLDING AG (80628186533)
3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.
FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)
111.014 2,75 Osnovni račun
3.
PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337)
23.760 0,59 Skrb. račun
4.
POŠTEK GORANA (45157779873)
19.922 0,49 Osnovni račun
5.
HARALOVIĆ DRAGAN (33222914369)
17.191 0,43 Osnovni račun
6.
MARJANOVIĆ DARIO (89736377267)
16.729 0,41 Osnovni račun
7.
PATAKI GORDANA (01676357641)
14.162 0,35 Osnovni račun
8.
KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333)
12.563 0,31 Osnovni račun
9.
PIETRI ROK (70199075506)
12.310 0,30 Osnovni račun
10.
BUTKOVIĆ ZVONIMIR (02286513296)
11.597 0,29 Osnovni račun

Na ovom forumu i dalje je na redu mlaćenje prazne slame,

u međuvremenu je ‘strateški investitor’ prešao u plinovito stanje, čeka komprimiranje potom i polimeriziranje… pa će biti love, za sve nas, radnike, špekulante i ostale

oprostite na sarkastičnosti, no sve sam rekao time

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Dali to Filipovic se priprema za konacni udar po asku, pa zato iskrcava?

Reklo bi se tako kolega. Maknuo je sve sa skrbnickog racuna zabe, a do sad je prodavao sve dionice koje su bile na njegovo ime.
Netko je tu spominjao zasto prodaje i mozda prodaje jer se nada vise dokupit po jeftinijoj cijeni…Zaista svakakvih ideja ima ali to mi je jedna od “zanimljivijih”. Ako pogledate malo u proslost..ne tako davno M.F. je bio u posjedu 264 418 dionica..danas 111 014. Znaci preko 150 tisuca manje. Ako uzmemo prosjecnu cijenu u zadnje dvije godine..recimo 20kn..to je 3 mil kuna na njegovom racunu od prodaje dionica tvrtke koja nije u tom periodu “felera” zaradila..a duzna vise od imovine. I sad mi recite dali bi to isto doticni imao da je dioki otisao u stecaj..?..Kad vidimo sta se sve u RH dogadja i kakva je sprega ljudi iz vlasti..njihovog “hobija” za skupljanjem vrijednosti..zar bi bilo tesko zamislit da je ipak sve to samo odugovlacenje dok se doticni ne “iskrca” ?..Ma da mu i ostanu ovih 111 tisuca on je ipak 3 mil kuna vec zaradio jer onako nebi imao nista. Neki dan su bili protesti u Rijeci a glavni lik je bio Don Slavko i njegova “familija”…jeste li vidjeli to mozda ne nekom dnevniku..vijestima…naslovnici NL…?..tesko …nije ovo sve skupa daleko od tog.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Dali to Filipovic se priprema za konacni udar po asku, pa zato iskrcava?

valjda “konačni udar po bidu”
a ima on još municije, preko 100.000 komada

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

filipović se vjerovatno iskrco u zadnja 3 dana… Al opet ono pitanje, ko je kupio te dionice??? Ne vjerujem da su mali to pokupovali..?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

bila jednom jedna priča da je balvan m.f. čuvao dionice diokija za skipera r.j. i onda urar i.s. otišao u konzultante a stolar m.f. pomislio,dionice su na moje ime,zašto bi ih vratio skiperu da kupi veću jahtu.

i tako prošla baba sa kolačima a dioki čeka svoje singapurćane.

svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

bila jednom jedna priča da je balvan m.f. čuvao dionice diokija za skipera r.j. i onda urar i.s. otišao u konzultante a stolar m.f. pomislio,dionice su na moje ime,zašto bi ih vratio skiperu da kupi veću jahtu.

i tako prošla baba sa kolačima a dioki čeka svoje singapurćane.

svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna.
__________________________________________________________________________________

He he, dobra fora. I ja jučer baš nešto razmišljam što bi M.F.-u da kupi 130 000 dionica Diokija i koliko ih je platio. Ako je kupio toliko dionica Diokija, koliko li onda tek ima drugih dionica jer valjda je i on poslušao onu o jajima i košari (je li moguće da se od jedne tvrtke može namlatiti toliko love, a da bi ulaganje u dionice Diokija bilo samo djelić portfelja). Sve u svemu, ne čini se da mi koji imamo dionice Diokija imamo previse razloga za optimizam.


filipović se vjerovatno iskrco u zadnja 3 dana… Al opet ono pitanje, ko je kupio te dionice??? Ne vjerujem da su mali to pokupovali..?

Otišlo na druge skrbničke račune.kao i do sada.

Ako uzmemo prosjecnu cijenu u zadnje dvije godine..recimo 20kn..to je 3 mil kuna na njegovom racunu od prodaje dionica tvrtke koja nije u tom periodu “felera” zaradila..a duzna vise od imovine. I sad mi recite dali bi to isto doticni imao da je dioki otisao u stecaj..?..Kad vidimo sta se sve u RH dogadja i kakva je sprega ljudi iz vlasti..njihovog “hobija” za skupljanjem vrijednosti..zar bi bilo tesko zamislit da je ipak sve to samo odugovlacenje dok se doticni ne “iskrca” ?..
________________________________________________________________________________

Pa teško je zamisliti da bi se toliki ljudi upregnuli da M.F. izvuče 3 milijuna kuna. A koliko misliš da je M.F. inicijalno platio te silne dionice Diokija? Čini mi se da je 3 milijuna kuna koje spominješ doslovno sića za taj iznos.

@yeosol
Previše je toga kupljeno ,u zadnjih tijedan dana oko 15 miliona kuna ,stoga pustite Mf, ovdje jače institucije skupljaju i kupuju.
Ne radi se ovdje o nikakvom pojedincu

Dnevni limiti trgovanja

Razred 1
Prosječna 13,17
Minimalna 11,85
Maksimalna 14,49

New Report

Close