DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fikipovic iskrcaoo???auuch

nije sve, ima još preko 100.000 komada [emo_zacudjen]
ali njegova rasprodaja po ovim cijenama znak je ili
– da nikakve ponude neće biti ili
– da će je biti, ali da će biti puno niža od ovih cca. 13 kn po kojima on prodaje, možda po 4-5 kn? [emo_vrtimise]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

@bembo
ispadaš smiješan.

Pazi samo da nebi kupovao na 2x ,ako se danas tokom dana ili u jutro objavi ponuda.

bembo
Jedino po tebi Filipović ima inside informaciju. Kako da ne. On poznaje ove investitore pa su mu rekli kolika će biti ponuda. Daj pišite malo ozbiljnije,a ne na nivou dječijeg vrtića.

@lebowski:

Da rezimiramo – kad je Filipović kupovao, imao je insajderske, a sad kad prodaje, treba mu novca…
_________________________________________________________________________________

Pa upravo ti si ismijavao činjenicu da on kupuje, ironizirajući kako je to najbolji znak da treba napraviti suprotno. [emo_namigusa] Stoga, put your money where your mouth is … [emo_namigusa]

Sam nisam izvlačio nikakav zaključak o manjim promjenama u Topu 10, osim ovoga iuz prethodnog upisa: neki ljudi unatoč i više nego realnoj opasnosti od stečaja misle da se ovdje nešto može zaraditi (imamo nove ulaske u Top 10). Moguće je i da su to ljudi koji su na Diokijevom toboganu već dovoljno zaradili da zapravo ne riskiraju ništa što na ovoj dionici već nisu zaradili, o tome možemo samo nagađati.

Ovo sad zaista sve vise i vise “smrdi” na manipulaciju trzista i ako se pokaze da je sve bilo namjestaljka..a nece samo od sebe..vec ljudi koji rade u institucijama zaduzenih za nadzor i kontrolu moraju do toga doc…onda netko mora zavrsit iza brave. Ima tu nekih kolega koji nikako nece da shvate da osobni interes ne smije bit iznad drustvenog…To sto cemo mi zaradit na manipulacijama i prevarama drugih na kraju se opet nadje netko tko “izlevati” nas…u ovoj zabokrecini i zivom blatu svi zajedno zbog toga tonemo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dnevni limiti trgovanja

Razred 1
Prosječna 14,82
Minimalna 13,34
Maksimalna 16,30


Ovo sad zaista sve vise i vise "smrdi" na manipulaciju trzista i ako se pokaze da je sve bilo namjestaljka..a nece samo od sebe..vec ljudi koji rade u institucijama zaduzenih za nadzor i kontrolu moraju do toga doc…onda netko mora zavrsit iza brave. Ima tu nekih kolega koji nikako nece da shvate da osobni interes ne smije bit iznad drustvenog…To sto cemo mi zaradit na manipulacijama i prevarama drugih na kraju se opet nadje netko tko "izlevati" nas…u ovoj zabokrecini i zivom blatu svi zajedno zbog toga tonemo

Pozdrav

što je ,piše nešto u novilist o ponudi ili???
Slijede na radio rijeka.
Objava ponude??

kad čovjek pogleda unazad 10 dana, sve one novinske članke, pa misteriozne “kupce” (koji su malo bili ameri, malo rusi, pa malo londončani) koji nisu htjeli niti izaći iz auta nego su obilazili autom pogone (!?!?!?), mora se zapitati da li je ovo još jedna navlakuša u nizu, ovaj put posljednja prije otvaranja stečaja???? [emo_vrtimise]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Sumnjam da bi Filipović bio u stanju izrežirati ovakav scenarij, takvo što eventualno bi se moglo očekivati od Ježića. Ne mislim da je Filipović neki veliki igrač, vjerojatno je riječ o čovjeku koji je nešto novaca zaradio u svojim tvrtkama i nešto je pokušavao zaraditi ulažući u dionice drugih tvrtki. Ne znam je li ulagao i u neke druge tvrtke, a svi sad vidimo da se svojevremenom kupovinom brda dionica Diokija nije usrećio. [emo_smijesak]

S druge strane, nakon one medijske popraćenosti u početku, posljednjih par dana, nakon što je cijena dionice čak u jednom trenutku dosegnula 22.5 kn, vlada baš zatišje kad su nove informacije u pitanju. Stoga je oprez na burzi, uz lagani pad cijene, jedini logičan odgovor.

@yeosol
druge strane, nakon one medijske popraćenosti u početku, posljednjih par dana, nakon što je cijena dionice čak u jednom trenutku dosegnula 22.5 kn, vlada baš zatišje kad su nove informacije u pitanju. Stoga je oprez na burzi, uz lagani pad cijene, jedini logičan odgovor.

———————————————————————–
Kada iznenada prestane zatišje ,ova cjena koju navodiš od 22,50 kn , će biti možda samo potpora na bidu …

Ispratimo trgovanje ,ponuda treba biti objavljena svakog trenutka , i sazvana tiskovna -vezano za prestavljanje investitora.

@yeosol
ne mislim na filipovića, ali sve nekako vuče na igru ovdje često spominjanog neformalnog “sindikata” koji je zaglavio u DIOKI iznad 20 kn i kao da je sve ovo odigrano s ciljem da, nakon što su si prosjek dosta smanjili kupnjom dionica po 3-7 kn, da se sa svime iskipaju bez gubitaka tj. po prosječno 13-15 kn [emo_beztona]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

niš od ovog ljudi

New Report

Close