DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zar nije da su pogoni na zitnjaku rasyrgani i rasprodani?

nije, dijelom jesu, ali ako postoji ozbiljan investitor, sve se to da srediti. Samo je pitanje postoji li zbilja ozbiljan investitor, i kao što sam vec prije koji tjedan rekao – jel vlada zainteresirana za njega. To je sva mudrost.

Jako je zanimljivo uz toliko napisanih postova na forumu da nikad niste ušli u raspravu koliko stvarno DIOK-i vrijedi. Knjigovodstveno 0 kuna ali koliko je investitor ako postoji spreman platiti za jednu dionicu. Jednu kunu ili 20 kuna.
Niko nikada nije podastro računicu, niti napisao koliko dnevno DIOK-i novaca gubi zbog troškova.

E pa Đuro ima tešku ruku.

@Mirobaričević
Jako je zanimljivo uz toliko napisanih postova na forumu da nikad niste ušli u raspravu koliko stvarno DIOK-i vrijedi. Knjigovodstveno 0 kuna ali koliko je investitor ako postoji spreman platiti za jednu dionicu. Jednu kunu ili 20 kuna.
Niko nikada nije podastro računicu, niti napisao koliko dnevno DIOK-i novaca gubi zbog troškova.

————————————————————————-
Podjeli ukupan broj dionica sa ulaganjem 100 milijuna eura,
-DINA 75 milijuna eura
-Dioki 25 milijuna eura

I dobit ćeš cjenu,nominala je 100 kn.

Neće biti toliko pa dajte uzmite kalkulatore:
broj dionica je 4.042.058 ako je prema vama ulaganja cca 760 mil. kuna tj. to je cijena za recimo Ježićev paket od cca 3 mil dionica pa onda vrlo lako podijelimo 760 / 3 = 253 kune. Pa nije tako teško jelda kolega ?????

Ako gledamo samo DIOK-i 190 mil. kuna ( 25 mil eura ) / 3 mil dionica = 63 kn / dionica.

Sada bi volio vidjeti kako ste vi došli baš do 100 kuna ???
Smiješno je računati bez kalkučatora jelda.

Bolje da ne pišem odmah blokada ajoj.

A ne možete uzeti cijeli iznos dionica jer ko vam kaže da morate prodati i samo mala sitnica novci u tom slučaju idu Ježiću a ako je stečaj RH.
Pa razmislite što se RH više isplati ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Rekao sam nominala 100 kn,a cjenu dionica sam u nekoliko navrata ponovio da može iznosit od 8-9 eura ,oko 60-70 kn,budući da vidimo da nam se misljenje slaže u vrijednosti dionica oko 63 kn , sačekajmo i ponudu da se objavi.

Uzaludno izračunavanje. Vrijednost dionice je ona koju trenutno iskazuje tržište. To je jedina istina.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

zašto je sad obustava trgovanja?


Rekao sam nominala 100 kn,a cjenu dionica sam u nekoliko navrata ponovio da može iznosit od 8-9 eura ,oko 60-70 kn,budući da vidimo da nam se misljenje slaže u vrijednosti dionica oko 63 kn , sačekajmo i ponudu da se objavi.


Kolega, evo uspio si mene ubjedit u to što govoriš. Uzeo sam tisuću komada za početak pa da vidimo hoćemo li na 16 kn kako ti kažeš prije četri ili na !?!

Zatišje…13-16 je izgleda rizik na koji većina investitora pristaje![emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

na koju ćemo stranu prevagnuti?!
ovo je k’o hod po oštrici

kada je zakazana konferencija za novinare? jel bilo kakvih sluzbenih podataka o datumu?

Evo i tog tjedna u kojem bi trebala biti objavljena ponuda strateškog investitora Za Dioki i Dinu, prvi dan je već zalasku i sve mi se čini da od toga neće biti ništa!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close