DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Filipovicev scor od 19.11 je skoro +7k dionica.

Zanima me kakav ce biti scor sa petkom 22.11?

Ja samo vidim lažni 61H nalog koji se stalno kači prvome na prodaji da bi stvorio nekakav bijedni privid da ima nešto na prodaji, a nema.


Skuplja Marijan Filipović, dokazani investitor. Nema bolje garancije uspjeha od njegova imena.
[emo_smijeh]

Meni se nekako čini da je više prodao nego kupio a obzirom da je tako rekao bi da prodaje ali pričekajmao koji dan, Gaši je sigurno dokupiljivao kao i Haralović ( ne znamo točno koliko jer je moguće da je bio 11 dioničar pa kupio dvije tisuće ) ali ok. Zanemarivo je još jedan kupio 63 komada.
E sad da le je Poštek prodavala vidjet ćemo u srijedu ako nije ona onda je Filipović koji se broj dionica smanjio sa 155k na 137k tj. prodao je 18.000 komada.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Filipovicev scor od 19.11 je skoro +7k dionica.
Zanima me kakav ce biti scor sa petkom 22.11?

Meni stvarno nije jasno kako ne znate računati. Na koje dionice imate stanja prvih 10 s promjenama dakle ako je imao 155k a sad ima 137k kako to da je kupio 7k komada ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Znaci jos 137000komada za prodaju…pa tko oce neka kupi

Još jedan info. Stečajna sutkinja Malenica ovaj tjedan nema ročišta ( pogledajte na webu trg. Suda ) ali Nada Kraljić ima ročište ovaj tjedan broj 1983 / 2013.
Kako je DIOKI broj 1984 za očekivati je pokretanje sljideći tjedan.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ja samo vidim lažni 61H nalog koji se stalno kači prvome na prodaji da bi stvorio nekakav bijedni privid da ima nešto na prodaji, a nema.

primjetno ,da- kada krene čišćenje aska prema 16 kn,pobjeći će i nalog
1)15,47-2430 kom
2)15,50-1424 kom.
A sada se lijepo vidi da je 61H ,jer je ostao sam


Ja samo vidim lažni 61H nalog koji se stalno kači prvome na prodaji da bi stvorio nekakav bijedni privid da ima nešto na prodaji, a nema.

Tako je kolega.

Da istina prije je istresao svih 24k dionica sa osnovnog racuna i ostalo mu je 130k.

Medutim izgleda da je negdje izmedu 12.11 i 18.11 dozivio “vjersko prosvijetljenje” pa krenuo filat osnovni racun sa 33k, a pritom sa ovih 130k drzao cijenu niskom.

Ali nista to jos ne znaci to je samo ohrabrujuci indikator.
Treba vidjeti Filipovicev scor sa petkom 22.11

Ovo nije nagovor na kupnju, a jos manje na prodaju.

Filipovic je svojom prodajom samo malo izazvao paniku i nakon toga kupio povoljnije. Strpit ce mo se jos malo. Veliki igraci su ovdje u igri

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

MiroBaricevic

Inace kako se zove taj trik u strucnoj burzovnoj terminologiji kad prodajes samom sebi tj. kupujes od samoga sebe kako bi:
a) ili odrzavao cijenu niskom radi dodatnog ukrcaja
b) ili odrzavao cijenu visokom radi laganog iskipavanja?

Koliki si je popust na dionice Filipovic dao bumo vidli nakon predstavljanja Investitora?

New Report

Close