DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možete testirati i smanjiti broj prodavača ako stavite ovaj nalog od cca 5.000 na 14 kn i ako ode onda mogu biti samo dva prodavača. Naravno ako ode ber 2500 u jednom zalogaju.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ne 18 nego ona jedna koja kupuje te dionice.
Uloge ce se naravno zamjenit kad se novci/dionice prebace iz lijevog u desni dep.
Jos 40 min za izvuc dionice iz naivaca imate…

..niže majstor na kupnji a skrivenim nalozima pravi pritisak na prodaji..prozirno ali u isto vrijem ohrbrujuće [emo_smijesak]

Pročitajte temu idustrogradnja ,prihvaćena žalba na odibjenu PSN

Koliko ovi imaju za iskrcat na 14…..[emo_zacudjen]

Nije ni čudo da im treba čvrsta potpora na 13,3x……

Dali je i ovo bio iskrcaj ili ukrcaj po asku!?[emo_ooooo][emo_namigusa]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ukrcaj po asku[emo_smijeh][emo_namigusa]

Jako dobra prosječna cijena i završna iznad prosječne[emo_palacg].

Ingroman
@pripremila ekipa sve za rast u ponedjeljak,a ionako slijede vjesti u tisku i portalima o detaljima ponude u ponedjeljak ili utorak..

Evo Miro copy paste postove, i čekam da vidimo top 10 , uglavnom za prijavu jesi ilili zbog obmanjivanja, ili povlaštenih informacija skup s brokerom.

pepe7

@tomo7
kada su info za TOP-10???

Dok sam danas neko vrijeme pratio rovovsku bitku na razinama 14-15 kuna (u jednom trenutku put prema novoj pozitivnoj blokadi bio je potpuno otvoren, ali nakon toga opet je krenulo gomilanje naloga malo ispod 15 kuna), palo mi je na pamet kako je netko dao nalog brokeru da proda veću količinu bez da sruši cijenu.

Napominjem da burzu ne pratim dugo, ne poznajem brokere, nemam nikakve insajderske informacije i nisam nikakav stručnjak. Dok sam gledao što se događa, pomislio sam da to (prodaju bez osjetnog rušenja cijene) radi neki profesionalac. Zašto mi nije palo na pamet da to profesionalac odrađuje veću kupnju na ovim razinama? Možda zato što sam već mjesecima u ovoj dionici i što sam se već dovoljno puta opekao (svim prilikama za odličnu zaradu usprkos). [emo_smijesak]

New Report

Close