DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne slušate me
cjeđenje ide od 14-15kn
onda ide stepenicu gore

Samo za dioničare DIOK-ija jedan te isti prodavač Vam je danas prodao više od 13.000 komada, dakle netko iz prvih 7 tj. 6 jer prvi nije prodavao. U srijedu ćete znati vjerovatno i tko. Ali to nije sve jer koliko čujem ima još i prodaje na 14kn. Sada je dok sam pisao prodana još 1.000 znači ima više od 14.000 pa Vam je sužen krug na 5 prodavača.

E pa Đuro ima tešku ruku.

ovaj dioki maltene jedina dionica sa kojom se ozbiljnije truje na zse

Štovane kolegice i kolege, trakavica se nastavlja.Ako se idući tjedan ne očituje nivi investitor onda će to učiniti sljedeći a ako ne ni tada zasigurno će to biti do Nove Godine.Bla …bla…bla itd.
Već se u pozadini valjaju neki Katarani a možda se zalomi i pokoji kineski investitor.Uglavnom da se ne ponavljam, kolegice i kolege strpljenja nikad dosta.

Kako znas da nije prodao povezanoj osobi (a mozda i samom sebi) kako bi drzao cijenu niskom po kojoj ostali mogu prodavati?

Upravo Vam je broj prodavača spao na 4. Prodao 15.000 komada. Njegovi nalozi su po 1000 komada obično. Ako ste dobri sa brokerima to će Vam i potvrditi.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Fond odustao od preuzimanja ????[emo_zacudjen]

@ joka14
Slušamo, slušamo, samo ne vidimo to što ti kažeš. Vidimo suprotno.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


Kako znas da nije prodao povezanoj osobi (a mozda i samom sebi) kako bi drzao cijenu niskom po kojoj ostali mogu prodavati?

E pa znam jer sam dobar s brokerom osim ako nema 18 povezanih osoba.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Blago tebi kad si dobar sam sa sobom, stiže metla i čišćenje do 16 kn.

EXPOSURE
izgeda da ne gledamo istu burzu

Prodao još 1000 i još 137 ostalo 863 na prodaji dakle sad vam se krug još suzio za jednog prodavača manje. Ma samo stavite naloge na 14 i više kuna i sigurno ćete kupiti. Pitanje kome ćete prodati ali kupiti ćete sigurno.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close